Power Custom M16A4 RIS, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-055, BI-5581M

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 310 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M16A4 RIS [BY-055/BI-5581M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Nejmodernější typ M16 s kovovým RIS předpažbím, dlouhou těžkou hlavní a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Pevná pažba pro uložení akumulátoru je zaručeně výhodou.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M16
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M140
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M140 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 160 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh + úchyty, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitace laserového zaměřovače).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 999 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2200 mAh, 20C
Hmotnost zbraně 3,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 160 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

14.06.2019 naskladení?

Matyáš SekaninaMatyáš Sekanina

Mohu se zeptat kdy bude zbraň opět na skladě?

AirsoftGuns: Bohužel nejsou zbraně, z kterých se tyto Custom verze "staví". A v následujících měsících se situace nezlepší. V případě zájmu můžeme udělat obdobný nebo jiný tuning u Vámi zvolené M4/M16. Pro bližší domluvu volejte nebo pište na email. Děkujeme za pochopení.


24.03.2017 retro arms

Jim PohodářJim Pohodář

Dobrý den půjde tam dát mechabox od firmy retro arms. děkuji

AirsoftGuns: Ano, do zbraní značky DBoys běžně RA mechy instalujeme.


29.04.2016 M16

Jakub SikoraJakub Sikora
Dobrý den prosím kdy bude zbran Naskladněna?

AirsoftGuns: Dle posledních informací zboží značky Dboy očekáváme již okolo 16.5 2016.

11.04.2016 baterie

Tomáš ZemánekTomáš Zemánek
Dobrý den, prosím na obrázku máte ukázaný vývod na připojení baterie v pažbě, což je i logické u pevné pažby. Přitom, ale ke zbrani dodáváte laser box na baterii, což je matoucí. Kam se tedy umísťuje baterie? A pokud je to ve předu, bude možné na požádání předělat dozadu? Děkuji

AirsoftGuns: Akumulátor je v pažbě. Box je v balení dodávaný výrobcem, takže se tam ponechává. Slouží pouze jako imitace.

20.09.2015 životnost

Martin ŠimčíkMartin Šimčík
Dobrý den, když bych si tuhle zbraň koupil a třeba po pár tisících výstřelech vy praskl mechabox z důvodu silné pružiny, šlo by tohle reklamovat ? Samozřejmě by bylo po ohledání jasné že zbraň neupadla a ani nebyla rozebírána a byla správně používána. Děkuji

AirsoftGuns: Záruku lze uplatnit na výrobní vady zboží. To jistě nebude prasklý mechabox vlivem působení silné pružiny. Pokud kladete důraz na životnost, spolehlivost a velké množství nastřílených ran, zvolte variantu Custom Durable. Jestliže Vám jde o vysoký výkon a nechcete řešit v budoucnu problémy s prasklým mechaboxem, doporučujeme do zbraně nechat instalovat opracovaný CNC mechabox z jednoho kusu duralu. Při správné montáži Vám tento nepraskne ani na silnějších pružinách.

29.04.2015 zásobník

Martin ŠimčíkMartin Šimčík
Dobrý den, který krátký tlačný zásobník z vaší nabídky pasuje do této zbraně ? děkuji

AirsoftGuns: Do zbraně půjdou všechny krátké M16/M4 zásobníky z nabídky.

01.03.2015 Životnost

Marek ŠobáňMarek Šobáň
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na relativní životnost této zbraně při střední zátěži ( 2 akce do měsíce). Děkuji

AirsoftGuns: Zivotnost kazde opravitelne zbrane (standard s kompatibilnimi dily jako napr. tato) je prakticky neomezena. Lisi se v zavislosti na zbranich dle konkretni kvality/cenove kategorie. Vzdy take zalezi na mnoha faktorech pouzivani (teplota, prostredi, styl strelby...). Stejne jako napr. u auta ci jizdniho kola je nutna po nejake dobe servisni kontrola, pri ktere se vse prohlidne, namaze a pripadne vymeni nejvice opotrebene a zatezovane dily. Vse potrebne je v dodavanem navode u zbrane. Pokud se bude zbran pravidelne servisovat a v pripade, ze v budoucnu zainvestujete do vymeny nejakych tech opotrebenych soucastek, vydrz bude i nekolik desitek tisic ran.

27.02.2015 Dostupnost

Jan HrabalJan Hrabal
Dobrý den, zvažuji koupi této zbraně. Mohl bych se zeptat, kdyby mohla být zbraň eventuálně naskladněna?

AirsoftGuns: Zbraň je skladem, takže stačí objednat.

Avatar
Martin Valasek, 27. 04. 2016

Avatar
Josef Neumann, 23. 01. 2018

Novinky a slevy emailem