AK KTR Assault Rifle, ocel, Cyma Standard, CM.040J
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK KTR Assault Rifle [CM.040J] Cyma Standard Edition s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a bočně sklopnou pažbou.Nákupem tohoto produktu získáte 45 kreditů.
Více informacíKovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).
Co je to Cyma Standard Edition?
Zapomeňte na stará označení výrobce např. Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition apod. Výrobce kompletně přešel na nové a logičtější rozdělení do třech produktových řad Sport, Standard a Platinum.
Cyma Standard Edition doznala od roku 2025 výrazná vylepšení, oproti předcházejícím sériím. Těla i vnější díly jsou nyní vyráběné z kvalitnějších materiálů. Mnoho dílů, které byly v minulých letech z běžné slitiny ZnAl, je nyní z ocele. Obyčejné ABS plasty byly v mnoha případech vyměněny za nylonový polymer s příměsí skelného vlákna. U vnitřních dílů došlo také k výrazným vylepšením např. nové Hop-Up gumičky, modifikované kovové komory, nové zesílené mechaboxy, zátěžové vnitřní díly a vylepšena byla také celá vzduchotechnika zbraně.
Cyma Standard Edition je pokročilá produktová řada airsoftových zbraní, zaměřená především na hráče, kteří vyžadují vyšší hodnotu zbraně ve formě použitých materiálů i ve formě lepšího a stabilnějšího výkonu a dobré přesnosti. Nabízí cenově dostupné elektrické (AEG) repliky s pokročilou konstrukcí, s výbornou spolehlivostí a funkčností. U zbraní této edice nejsou součástí balení baterie ani nabíječky, takže tyto je třeba dokoupit zvlášť.
Nabídku doporučeného airsoft příslušenství, seznam parametrů a další užitečné informace k produktu AK KTR Assault Rifle, ocel, Cyma Standard, CM.040J naleznete v záložkách.
- upozornění - | Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku. |
---|---|
AEG varianta (EBB/NBB) | NBB |
BlowBack | Není |
Délka vnitřní hlavně | 455 mm |
Délka zbraně | 905/680 mm |
Doporučené střelivo | 0,25 - 0,28 g |
Doporučený akumulátor | Typ AK (9,6V/1600 mAh) |
Hmotnost zbraně | 3,05kg |
Konektor | Tamiya Mini |
Ložiska | 7 mm, kluzná, kov |
Provedení Hop-Up | regulovatelný hop-up |
Přibližný dostřel | 65 m |
Ráže | 6 mm |
Režim střelby | safe/semi/auto |
Typ motoru | Zátěžový s neodymovými magnety |
Úsťová rychlost naměřená | 135 m/s |
Úsťová rychlost udaná výrobcem | 120 m/s |
Varianta motoru | Krátký |
Verze mechaboxu | kovový verze 3 (7 mm) |
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) | hi-cap |
Zásobník kapacita | 500 BB |
Komentáře k produktu
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se
14.06.2019 Náhradní zásobníky
Dobrý den, lze ke zbrani dokoupit více zásobníku? Děkuji za odpověď.
AirsoftGuns: Jistě viz záložka příslušenství v detailu AK.
08.02.2018 Tlumič
Dobrý den, potřebuje zbraň přechodku pro instalaci tlumiče http://www.airsoftguns.cz/tlumic-hluku-1ohwl-155x32-acm?
AirsoftGuns: Přechodka nebude potřeba.
04.09.2017 Tlumič
Dobrý den, potřebuje zbraň přechodku pro instalaci tlumiče Special Forces, 145x30, SHS? Popřípadě jaký tlumič pasuje bez přechodky a není pro přesnost (i vzhledem k ceně) lepší výměna hlavně? Děkuji
AirsoftGuns: Pro instalaci tlumiče přechodka nutná není. Uvedený typ našroubovat půjde. Pokud vyžadujete větší přesnost, lze základní hlaveň spolu s hop-up gumičkou určitě nahradit.