AK-74, dřevo, ocel, Cyma, CM.048

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-74 [CM.048] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a kompenzátorem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 820 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-74 [CM.048] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a kompenzátorem. Stavitelná mířidla, plynové potrubí, vnější hlaveň, přední úchyt na popruh, boční lišta a další části jsou také kovové. Na levé straně těla je boční montážní lišta, pomocí které lze na zbraň snadno nasunout boční bázi AK s optikou nebo kolimátorem. Pažba a předpažbí jsou velice zdařile vyrobené z pravého laminovaného dřeva (žádná plastová imitace pro maximální napodobení!). Akumulátor se v případě této verze dává do dutého prostoru v pažbě (patka pažby je přišroubovaná).

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 469 mm
Délka zbraně 962 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,365 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Zátěžový s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáře k produktu

31.05.2020 Ak-47

David BaušDavid Bauš

Dobrý den mohu jse zeptat jestli na tohle ak jde přidělat taktická lišta abych jsem tam mohl např přidělat scope svítilnu nebo rukojeť?

AirsoftGuns: Lišta na levé straně těla umožňuje upevnění báze s RIS pro montáž zaměřovače. Na dřevěné předpažbí rukojeť nepřiděláte. Takže změna předpažbí, nebo nouzové přidělání lišty s RIS do původního dřeva.


17.07.2017 Naskladnění

Vladimír GalaVladimír Gala

Mohu se zeptat kdy dojde k naskladnění této zbraně?

AirsoftGuns: Velké naskladnění zboží očekáváme pravděpodobně v druhé polovině srpna. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


26.12.2016 Neprodává

Pavel ŽivnýPavel Živný
Můžu de vas zeptat? Mám tocny i tlacny zasobnik a zbraň vynechává (např. Dam davku a stává se že vyletí jenom 1 nebo 2 kuličky místo třech) je nějaká řešení?

AirsoftGuns: Pak bude problém ve zbrani např. s ramínkem podavače. Takhle na dálku těžko přesný problém určit pokud chcete, zašlete nebo přineste zbraň k nám.

Avatar
Eduard Gross, 29. 09. 2016

Odolná,výkonná,krásná. Netřeba slov.

Avatar
PAVEL RADOŠINSKÝ, 03. 01. 2017

Novinky a slevy emailem