Silikonová hop-up gumička, Guarder

Průsvitná silikonová hop-up gumička od firmy Guarder se vyznačuje vyšší životností a dobrým materiálem. Součástí balení je i klasický gumový přítlačný váleček.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

190 Kč s DPH

Průsvitná silikonová Hop-Up gumička od firmy Guarder se vyznačuje vyšší životností a dobrým materiálem. Součástí balení je i klasický gumový přítlačný váleček.

Komentáře k produktu

27.11.2009 Re: KEFY

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nam se do zbrani od CA take nejvic osvedcilo pouzivat CA gumicku.

25.11.2009 hop guma

KEFYKEFY
Píšu jen svou zkušenost s touto gumou při použití v CA36C,kdy jsem nainstaloval tuto sadu do zbraně.Je po upgrejdu na 120,baterka 9,6V,1300ah.ZKLAMÁNÍ!Ten hrbolek na vnitřní straně hop gumy by neměl být,zaboha sem nemohl vyštelovat hop.Při přidání na hopu mi střely létaly na krátkou vzdálenost a při povolení létaly dál ale zas chyběla rotace takže žádná sláva.Dal sem zpět starou černou silikonku a vše v pohodě,hop jde krásně vyladit a jsem opět spokojen,to vše píšu jen pro informaci ostatním.

06.05.2009 Re: Marys.Parak

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hlavne MadBull neprodavame, ale doporucujeme Vam gumicku od systemy.

05.05.2009 Kterou?

Marys.ParakMarys.Parak
Dobrý den. Která gumička by se lépe hodila k mému minimi s MadBullovou 6,03 hlavní? tato nebo systema?

24.11.2008 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Clip: Tyto okraje vetsinou funguji jako tesneni, takze by u Vas mohlo dojit k poklesu ustove rychlosti a dostrelu. HonzaFr28: Zkuste zavolat na nas servis, treba Vam kolegove poradi. Gumicka lze pouzit temer do vsech AEG.

23.11.2008 hop up do G36C

HonzaFr28HonzaFr28
Dobrý den prosím vas mám G36C a chtěl bych si vyměnit hop up gumičku,mám vyndanou hlaven s hop up komorou ale nevím jak mám vyndat tu gumičku protože hop up komora mi nejde sundat z hlavně a mám strach aby mi tam něco neprasklo.poradíte mi prosím postup ja gumičku vyměnit?dekuji PS:pokud bych se koupil tuto guarder silikonovou gumičku sla by mi do mé zbraně?

22.11.2008 Defekt

ClipClip
Dobrý den, při instalaci této gumičky do M4A1 se mi na oválném výběžku z gumičky který vyčnívá pak do hlavně, trochu odlouply oba kraje (kraje na stranách které jsou kolmo na směr střely) výběžku od gumičky. Myslíte že to bude vadit při střelbě a mít to vliv na dostřel a přesnost? Děkuji za odpověď

30.10.2008 Re: jedli

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hop-up gumicka ma velky vliv na dostrel i na ustovou rychlost. Takle na dalku bohuzel problem neodstranime.

Novinky a slevy emailem