• Akce

RAVEN 6,01 mm hlaveň Desert Eagle, GBB, 136 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM Desert Eagle .50AE (GBB) - délka 136 mm. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

850 Kč s DPH

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM Desert Eagle .50AE (GBB) - délka 136 mm. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

19.04.2021 Desert Eagle

Vojtěch LakomýVojtěch Lakomý

Dobrý den, mám dotaz lze použit hlaveň na PISTOLE DE .50AE, KOVOVÝ ZÁVĚR, BLOWBACK (GBB) od značky WE-Tech

AirsoftGuns: Kompatibilitu s WE nemáme bohužel ověřenou. Osazení na hlavni je určené pro japonské pistole od Tokyo Marui a jejich případné kopie se stejným technickým řešením.


30.03.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud budete pouzivat kvalitni strelivo, tak zaduseni v hlavni hrozit urcite nebude. Teoreticky nebude nutne ani cisteni po kazde akci. Urcite zalezi i na prostredi v jakem se strili.

30.03.2014 Desert Eagle

matusmezesmatusmezes
Zdravím, ak by som požil tuto hlaveň do svojho DE od TM a čistil hlaveň po každej akcii tak by nedošlo k spominanemu "zadusení cele zbrane"? Ak by som zamozrejme hral len s Desert Eaglom.

Avatar
Petr Balcárek, 18. 03. 2020

Novinky a slevy emailem