Otevřený kolimátor TOK, Strike

Taktický otevřený kolimátor TOK s úhlopříčkou sklíčka 30 mm od značky Strike. Kovový kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít sedm intenzit červeného nasvícení záměrného obrazce. Tyto obrazce lze jednoduše a rychle měnit dle potřeby uživatele za uvedené varianty: malá tečka, tečka, kříž a kolečko s bodem uprostřed.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 980 Kč s DPH

Taktický otevřený kolimátor TOK s úhlopříčkou sklíčka 30 mm od značky Strike. Kovový kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít sedm intenzit červeného nasvícení záměrného obrazce. Tyto obrazce lze jednoduše a rychle měnit dle potřeby uživatele za uvedené varianty: malá tečka, tečka, kříž a kolečko s bodem uprostřed. Díky integrované montáži lze zaměřovač snadno umístit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou (20-22 mm). Součástí balení je také praktická gumová ochranná krytka na přední čočku. Pro správnou funkci je nutná jedna knoflíková baterie 3V CR 2032, která ovšem není součástí balení.

Komentáře k produktu

27.04.2019 rozbití sklíčka střelbou

Jiří LokajJiří Lokaj

Dobrý den.Zatím jsem nikdy s tímto kolimátorem nehrál a zajímalo by mě, zda to vydrží zásah kuličky.To sklo bude určitě tvrzené, že?Nemám s tím zkušenost, proto žádám o radu.Děkuji

AirsoftGuns: Sklíčko kolimátoru přímý zásah nevydrží. Zaměřovač je určený k zaměřování na cíl a není to terč, do kterého by se střílelo. Pokud se rizika rozstřelení bojíte, lze si vyrobit ochranou krytku např. z polykarbonátu.


Avatar
Radek Rolník, 03. 09. 2017

Novinky a slevy emailem