M4 CXP-HOG, baterie v trnu, blowback, black, ICS

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 CXP-HOG od firmy ICS. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s pohyblivou imitací závěru (blowback).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 890 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 CXP-HOG od firmy ICS. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s pohyblivou imitací závěru (BlowBack). Zesílená horní polovina těla je navíc opatřena oboustranným táhlem závěru a záslepkou výhozného okénka, ve kterém je přístupné kolečko pro snadnou regulaci Hop-Up. Spodní polovina těla má laserem vypálené logo výrobce včetně unikátního sériového čísla na zásobníkové šachtě. Celé tělo a vnitřní dělený mechabox zbraně od ICS umožňuje, díky promyšlené konstrukci, rychlejší a snadnou výměnu pružiny a lepší přístup na další díly v horní polovině.

Zbraň konstrukčně vychází ze známého a rozšířeného modelu M4. V této modifikaci je osazena zdrsněnou pažbičkou s příjemnou ergonomií, zvětšeným lučíkem a taktickou zásuvnou pažbou (5 poloh nastavení), která má uvnitř trubice místo pro akumulátor. Verze CXP-HOG je standardně dodávaná s moderním 9 palcovým free float předpažbím typu KeyMod. Pevné předpažbí umožňuje použití libovolného taktického příslušenství KeyMod a nebo upnutí doplňků přes dodané RIS adaptéry. Horní a nejdelší lišta na těle je opatřena dvojicí sklopných polymerových mířidel, ale i přesto se nabízí montáž zaměřovače typu kolimátor nebo puškohledu se zvětšením. Ústí vnější hlavně je osazené specifickým kompenzátorem se stranovým vykrojením. Poměrně nezvyklou záležitostí u AEG zbraně je funkce přepínače SAFE, který po přepnutí do této pozice vypustí pružinu s přednataženým pístem.

Kovový dělený mechabox ver. II obsahuje kvalitní ocelová kola, ocelová kluzná 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a přesná hliníková hlaveň s eloxovou úpravou. Součástí balení je vytěrák na čištění hlavně, tři krátké RIS s upnutím na KeyMod a vysokokapacitní plastový zásobník na 300 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 263 mm
Délka zbraně 720/795 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,00 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý TURBO 3000
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu ICS dělený verze 2, EBB (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

12.11.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Mate na eshopu lespi vzduchotechniku? Diztak mi nejakou doporucte dekuji.

AirsoftGuns: Většinou se lepší vzduchotechnika skládá z jednotlivých komponentů. Tzn. z hlavy pístu, hlavy válce, trysky a válec.


22.06.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Je se o zbraň nějak starat?

AirsoftGuns: Viz návod k použití.


25.12.2017 Naskladnění

Ondřej KubátOndřej Kubát

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy bude zbraň naskladněna. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel nebudou. Skladem pravděpodobně na jaře.


Avatar
Juraj Barbuš, 04. 11. 2018

Super zbraň

Novinky a slevy emailem