• Akce

Konverzní kit AK-74N, E&L, EL-KT102

Kompletní konverzní kit zbraně AK-74N [EL-KT102] od firmy E&L. Tato značka je proslulá pro svojí maximální realističnost celkového provedení. Veškeré díly jsou proto z oceli, stejně jako na palné předloze zbraně Kalašnikov.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 590 Kč s DPH

Kompletní konverzní kit zbraně AK-74N [EL-KT102] od firmy E&L. Tato značka je proslulá pro svojí maximální realističnost celkového provedení. Veškeré díly jsou proto z oceli, stejně jako na palné předloze zbraně Kalašnikov. Dle informací od výrobce jsou pravě z tohoto důvodu některé vnější části snadno zaměnitelné. Součástí balení je vše co vidíte na fotce, takže i dřevěná pažba a předpažbí s velice zdařilou finální úpravou. V tomto případě jde pouze o konverzi, která neobsahuje žádné vnitřní funkční části. Pro kompletaci střelbyschopné airsoft zbraně budete tedy potřebovat osazený AK mechabox ver. 3 s motorem, Hop-Up komoru a vnitřní hlaveň v odpovídající délce. Další možností je použít "vnitřnosti" z Vašeho starého AK, které již nemá požadovanou pevnost, zpracování nebo vzhled konkrétního typu. Tato přestavba povznese všechny AK o další pomyslný stupínek a žádnému milovníkovi této koncepce zbraní nemůže chybět.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

27.05.2015 Baterie do pažby

Nam Le HoangNam Le Hoang
Dobrý den, nevíte náhodou jestli se dá pažba nějak upravit, aby se do ní dala dát větší baterie?

AirsoftGuns: Určitě by to mělo jít vyfrézovat. Počítejte však s určitým oslabením celé pevnosti pažby. Prostor na akumulátor v dřevěné pažbě má standardně většina airsoft zbraní.

Novinky a slevy emailem