HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 6, I-REX od firmy WE. Moderní varianta pistole v provedení s černým rámem, stříbrnou vnější hlavní a stříbrným kovovým závěrem. Velice populární pistole HI-CAPA vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 400 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 6, I-REX od firmy WE. Moderní varianta pistole v provedení s černým rámem, stříbrnou vnější hlavní a stříbrným kovovým závěrem. Velice populární pistole HI-CAPA vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu. Varianta 6 označuje délku závěru v palcích, takže v tomto případě jde o prodloužené provedení. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru, oboustrannou pojistku závěru a funkční dlaňovou/úchopovou pojistku na rukojeti. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Kovová RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství a praktická světlovodná mířidla napomáhají rychlejšímu zamíření. Součástí balení je i adaptér/základna na malý kolimátor, kterou lze přidělat místo zadního hledí.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 135 mm
Délka zbraně 246 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,06 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 31 BB

Komentáře k produktu

30.07.2018 poptavka

Stanislav ŠtaflStanislav Štafl

dobry den chtěl bych se zeptat jakou přechodku nejlépe zvolit z hi-capa 6 do tlumiče děkuji

AirsoftGuns: Přechodka na WE plynovky je v kartě příslušenství.


Avatar
Tomáš Janoušek, 04. 05. 2018

Avatar
Stanislav Štafl, 24. 07. 2018

Avatar
Ondřej Kuba, 29. 09. 2018

Nádherné celo kovové zpracování, pěkný dostřel u mě pět z pěti

Avatar
Pavel Buben, 07. 04. 2020

Avatar
Jakub Lukáš, 22. 04. 2020

Avatar
Marek Záškodný, 28. 04. 2020

Avatar
Štěpán Trávníček, 07. 06. 2020

Novinky a slevy emailem