Dan Wesson 715, 6 Inch, Stainless, Low Power, GNB, ASG

Plynový airsoftový revolver. Replika modelu Dan Wesson 715 v leskle nerezovém (Stainless) provedení, který je vyráběný v licenci ASG. Verze s 6ti palcovou délkou hlavně je opatřena podpisem konstruktéra, unikátním sériovým číslem a označením ráže palné předlohy .357 MAGNUM.

Skladem 1-3 ks 25.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 120 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 31 kreditů.

Více informací
Plynový airsoftový revolver. Replika modelu Dan Wesson 715 v leskle nerezovém (Stainless) provedení, který je vyráběný v licenci ASG. Verze s 6ti palcovou délkou hlavně je opatřena podpisem konstruktéra, unikátním sériovým číslem a označením ráže palné předlohy .357 MAGNUM. Tento novější model navíc nabízí uživatelskou regulaci Hop-Up pomocí imbusu přes horní šroubek. Velice realisticky zpracovaná celokovová zbraň na CO2 bombičku. Tato se vkládá do ergonomické gumové rukojeti a vydrží přibližně 50 výstřelů. Verze Low Power je s ohledem na nižší úsťovou rychlost vhodná jako záložní zbraň pro střelbu na kratší vzdálenost. Zadní hledí umožňuje plynulé nastavení v obou požadovaných směrech. Součástí dodávky je rychlonabíječ na náboje s 6 kusy vyjímatelných a znovu plnitelných nábojnic.
- upozornění - Pouze na CO2 bombičky.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 140 mm
Délka zbraně 298 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,23 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 6x nábojnice 1 BB

Komentáře k produktu

21.09.2017 opět patrony

Jaroslav ZvěřinaJaroslav Zvěřina

Dobrý den , dají se tedy sehnat či nějak vyrobit omezovače úsťové rychlosti? Kdybych v té době věděl že rozdíl výkonu dělají jen patrony koupil bych verzi steel gray, která se mi líbí daleko více...

AirsoftGuns: Na žádost Vám můžeme nějaké zaslat při Vaší budoucí objednávce.


01.09.2017 Patrony

Jaroslav ZvěřinaJaroslav Zvěřina

Dobrý den, rád bych věděl jak je to s patronami u této low-power verze... patrony v příslušenství mají špici mnohem měkčí než patrony klasické dokupované a projevuje se to na celkové přesnosti střelby... Dají se koupit patrony určené přímo pro tuto low- power verzi? Děkuji za odpověď... Jinak revolver je velmi pěkně a kvalitně zpracovaný a pocit držení v ruce velmi příjemný a vykulené pohledy protihráčů také :-)

AirsoftGuns: Samostatně lze dokoupit pouze náhradní nábojky typu High-power (hnědé špičky) viz nabídka Eshopu. Nižšího výkonu by šlo docílit vložením omezovačů do těchto nábojek.


07.06.2017 materiál

Jan ŽákovskýJan Žákovský

dobrý den chci se zeptat jestli je materiál nerez a nebo plast nabarvený na stříbrno

AirsoftGuns: Všechny stříbrné části jsou z kovu s příslušnou povrchovou úpravou (asi pochromování). Tato povrchovka je ovšem velice dobrá a ani u několik let starých kusů není známka po ošoupání či odlupování šupinek.


06.07.2016 Dostupnost

Viktor BelakViktor Belak
Dobry den kedy budu tieto low power nasklade?

AirsoftGuns: Nějaké zboží očekáváme za cca 5-8 týdnů.

Avatar
JAN BÁRTA, 08. 04. 2020

Vynikající provedení, opravdu malá spotřeba CO2. Cena odpovídá kvalitě.

Avatar
Patrik Hajda, 05. 03. 2021

Novinky a slevy emailem