• Bazar

Bazar PMR, LPD G9, 1 ks, zvýšený výkon, Midland

Ruční profesionální radiostanice PMR/LPD Midland G9 od německé značky Midland. Provoz bez poplatků a zvláštních povolení, snadné ovládání a dosah až 12 km. Stanice se prodává společně se čtyřmi nabíjecími bateriemi a nabíječkou. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 840 Kč s DPH

PMR/LPD stanice Midland G9 má vestavěnou selektivní volbu CTCSS (8 hovorových kanálů + 38 CTCSS) nebo lze provozovat na 69 kanálech v LPD pásmu (nutná radioamatérská licence)! 12 cm dlouhá anténa a kvalitní obvody zaručují maximální dosah a čistotu signálu. Stanice má funkce jako Roger beep (potvrzovací tón), zamykání tlačítek, indikace stavu baterie, scanování kanálů, automatické potlačení šumu, monitorovací funkce, podsvícený displej, vibrační funkce, nastavitelný vysílací výkon, sledování dvou kanálů, možnost spínání vysílání hlasem (VOX) v třech úrovních a spoustu dalších. Model G9 je kompletně voděodolný. Ke stanici lze připojit náhlavní soupravu nebo handsfree s konektorem typu Midland. Součástí balení jsou čtyři nabíjecí AA baterie (GP 1800mAh), nabíječka a spona na opasek.

-rozměry 110x50x32 mm
-hmotnost 114 g
-frekvence PMR 446 MHz
-frekvence LPD 433 - 434 MHz
-vysílací výkon 5 W ERP

Bazarové zboží s vadou! Poškrábaný kryt displeje, kosmetická vada, čitelnost dobrá. Na stanici proveden servis pro navýšení výkonu v ceně 390 Kč. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem