AKM Magpul PTS Zhukov, pevná pažba, ocel, Black, Cyma, CM.077

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKM Magpul PTS Zhukov [CM.077] v moderní konfiguraci s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a kompenzátorem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 140 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKM Magpul PTS Zhukov [CM.077] v moderní konfiguraci s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a kompenzátorem. Plynové potrubí, vnější hlaveň, přední mířidlo a další části jsou také kovové. Na horní straně těla je dlouhá montážní RIS lišta, pomocí které lze na zbraň snadno upnout optiku s přiblížením nebo kolimátor. Akumulátor se v případě této verze dává pod plechový kryt závěru, tedy do prostoru nad mechabox. Provedení je celokovové, takže z pevného černého polymeru naleznete na zbrani pouze moderní doplňky Magpul PTS typu Zhukov, což je předpažbí, pažbička MOE, zásobník PMAG a fixní pažba s QD otvorem na popruh.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník PMAG na 600 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 455 mm
Délka zbraně 940 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,42 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Zátěžový s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 600 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jana Macková, 02. 01. 2021

Novinky a slevy emailem