WIDE BORE 6,1+ mm hlaveň VSR-10, 430 mm, PDI

Precizní ocelová 6,1+ mm hlaveň PDI ze série WIDE BORE pro zbraně VSR-10 - délka 430 mm. Na četné žádosti firma PDI začala vyrábět i tyto hlavně s větším vnitřním průměrem, které lépe stabilizují kuličku na „vzduchovém polštáři“. Docílení lepší trajektorie a přesnosti je ovšem vykoupeno nezbytnou ztrátou výkonu. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C.

Skladem 1-3 ks 25.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 280 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 13 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,1+ mm hlaveň PDI ze série WIDE BORE pro zbraně VSR-10 - délka 430 mm. Na četné žádosti firma PDI začala vyrábět i tyto hlavně s větším vnitřním průměrem, které lépe stabilizují kuličku na „vzduchovém polštáři“. Docílení lepší trajektorie a přesnosti je ovšem vykoupeno nezbytnou ztrátou výkonu. Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

02.01.2017 Strata vykonu

Samuel JaščurSamuel Jaščur
Zdravim, o akej velkej strate vykonu sa da priblizne hovorit? Oproti standardnym presnym hlavniam ako napr. 6.03mm.

AirsoftGuns: Vždy jde o konkrétní konfiguraci a použitou hmotnost střeliva. Přibližně můžete počítat cca - 10 m/s, což okem při vyšších výkonech těžko zpozorujete.

15.09.2016 Použití s HPA setem

Radek NovotnýRadek Novotný
Zdravím, údajně mají tyto WIDE hlavně zlepšit dostřel u odstřelovacích pušek s HPA systémem, kde ztráta výkonu nehraje roli - je to pravda? Chci se i zeptat, zda neovlivní délka hlavně (o 80mm méně, než MB03) přesnost?

AirsoftGuns:S HPA jsme tuto hlaveň zatím netestovali. Delší WIDE BORE zatím PDI nedělá, takže pro docílení vhodné přesnosti budou nutné kvalitní těžké kuličky.

Avatar
Ondrej Vrablic, 05. 12. 2016

Avatar
Přemysl Kyselák, 08. 04. 2020

Super ocelová vnitřní hlaveň. PDI vysoká kvalita a skvělé zpracování. Škoda, že není nerezová varianta, ale i tato je skvélá s dobrou povrchovou úpravou proti rzi. Widebore je pro zkušénější uživatele sniperek co nepotřwbují honit fps, ale zajímá je přesnost a konzistence střelby.

Novinky a slevy emailem