Sterling SMG L2 A3, S&T

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Sterling SMG L2 A3 [S&T]. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z oceli.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Sterling SMG L2 A3 [S&T]. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z oceli. Z pevného polymeru je pouze plastová pažbička. Technické řešení a vnější zpracování je stejné jako u obdobných modelů této značky, takže lze očekávat kvalitní finální zpracování do nejmenších detailů a všechny funkční ovládací prvky, včetně sklopné pažby. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Replika poválečného unikátu jistě skvěle rozšiřuje exkluzivní nabídku těchto méně známých a na bojištích málo rozšířených zbraní. Uplatnění si určitě najde i u reenactor jednotek, KVH či pouze cosplay hráčů.

Kovový zesílený mechabox specifického tvaru obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 9 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je jeden zásobník na 110 BB (Lowcap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 190 mm
Délka zbraně 680/495 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,84 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 9 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu verze Sterling (9 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 110 BB

Komentáře k produktu

04.08.2018 Zásobníky

Ondrej ChlepkoOndrej Chlepko

Zdravím chcel by som sa opýtať aké to berie zásobníky či to je nejaký atypický zásobník alebo to je ako v prípade Stenu ktorý používa zásobníky z MP40. Ďalej by som sa chcel opýtať ako je na tom zbraň internálne pozeral som si totiž obrázky mechaboxu ale z verzie A1 čo predpokladám je prvá generácia tejto zbrane a vyzeralo to tam ako "vyrobené na kolene" aký je teda rozdiel kvality medzi A1 a A3 ak by ste mi mohli niekedy ten mechabox nafotiť bol by som veľmi vďačný

AirsoftGuns: Sterling má zásobníky specifické, zahnuté. Sten/MP40 má rovné zásobníky, takže použít nejdou. Fotku vnitřního mechaboxu bohužel nemáme. Zpracování je dobré a odpovídá zbraní této značky a její cenové relaci. Značení A1, A2 a A3 je používané hlavně u palné zbraně, kdy první dva modely byly prototypy vyrobené v menší míře. Masově zavedená varianta do výzbroje byla až verze L2 A3.


16.09.2016 otazka

Jan ChmelařJan Chmelař
A patří tam 11,1 nebo 7,4 li-pol akumulátor.

AirsoftGuns:S ohledem na pružinu stačí bohatě 7,4V.

11.08.2016 otazka

Jan ChmelařJan Chmelař
Chci se zeptat jaký akumulátor používá tato zbraň Děkuji

AirsoftGuns:Jde o specifický/krátký akumulátor li-pol. Tento máme skladem, takže v případě zájmu o zbraň dodáme i vhodný akumulátor.

Avatar
Pavel Bugár, 28. 07. 2019

Novinky a slevy emailem