Regulovatelná plnička s tlakoměrem, CO2 12g, SHS

Plnička pro plnění plynových patron a CO2 zbraní/zásobníků od firmy SHS (zn. PPS). Díky regulačnímu šroubu umožňuje nastavení tlaku průchozího plynu, který se přepouští z 12g bombiček CO2. Ten lze jednoduše sledovat na ukazateli s rafičkou. Výhodou užití je výrazně vyšší tlak CO2, než má klasický plyn Green či Red Gas. CO2 dále nabízí lepší vlastnosti při nízkých teplotách. Plnička je vybavena manometrem ukazující aktuální tlak v bombičce až do 1500 psi.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 590 Kč s DPH

Plnička pro plnění plynových patron a CO2 zbraní/zásobníků od firmy SHS (zn. PPS). Díky regulačnímu šroubu umožňuje nastavení tlaku průchozího plynu, který se přepouští z 12g bombiček CO2. Ten lze jednoduše sledovat na ukazateli s rafičkou. Výhodou užití je výrazně vyšší tlak CO2, než má klasický plyn Green či Red GAS. CO2 dále nabízí lepší vlastnosti při nízkých teplotách. Plnička je vybavena manometrem ukazující aktuální tlak v bombičce až do 1500 psi.

Komentáře k produktu

18.02.2016 Množství přeneseného tlaku

Matěj ČernýMatěj Černý
Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale když budu zásobník plnit CO2 pomocí této plničky, dojde k přečerpání veškerého plynu, nebo jen k vyrovnání tlaku mezi CO2 bombičkou a zásobníkem? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Dojde k vyrovnání plynu při přepouštění, v podstatě jde o spojené nádoby.

Novinky a slevy emailem