Power Custom M4A1, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-036, BI-3681M

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 [BY-036/BI-3681M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 770 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 [BY-036/BI-3681M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Jedná se o základní model M4 s plastovým předpažbím, taktickou zásuvnou pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M140
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ 3D

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M140 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 160 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, úchyty, vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 850/770 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 160 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

11.05.2018 Power Custom M4A1, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-036, BI-3681M

David ŠlahorekDavid Šlahorek

Perfektní síla střídá vysokou kvalitu a špičkovou přesnost. Dnes mi to dorazilo a nelze nic vytknout. Určitě se vyplatí služba ready2GO, kdy odborně pracující technici Vámi vybranou zbraň sestaví a překontrolují funkčnost a stabilitu zbraně. Jsem velice rád za takovou firmu co poradí a prokonzultují s váma i ty nejmenší detaily, tak pro mě v příští koupi nebudu koukat po jiném eshopu než je airsoftguns.

AirsoftGuns: Velice nás těší, že jste s Custom zbraní i námi provedenou službou spokojený.


16.07.2014 Re: Blizard90

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Odpoved je vic nez jednoducha. Na videu je verze 150 m/s, takze nejde o tento Power Custom, ale o Classic Custom (CH) M4A1 - 150 m/s. Jakou verzi si poridite, tak takova Vam prijde. Tomu bude odpovidat i rozsah pouzitych dilu a vysledny vykon.

16.07.2014 150??

Blizard90Blizard90
Dobrý den, vrtá mi hlavou proč zde uvádíte 160 m/s když na videu jí prezentujete a testujete při 150 m/s.. ? Rád bych zakousil Sopmod právě díky nadstandartnímu upgradu a bych byl docela sklamaný kdybych platil za něco co není pravda..

Avatar
David Šlahorek, 19. 05. 2018

prostě bomba!!!

Novinky a slevy emailem