Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

11.02.2010 snipa na zimu

matus251matus251
Hladam nejaku manualnu odstrelovacku na zimu. hravam celerocne a nechcem pri tom pouzivat AEG. viem ze ziadna zbran pod 10stupnov by sa nemala pouzivat a tak, no aj tak nieco potrebujem. Povodne som premyslal nad JG BAR10 ale za chrbtom mam dva pokazene kusky ktorych oprava vide drahsie ako zbran. takze tie som vyskrtol. zatial jedina zbran ktora ma zaujala je TM VSR10.S touto zbranov som sa par krat stretol uz takze viem ze je moc spolahliva. V plane by som mal vymenit cele vnutro od Laylax a dat len 170% strunu, Myslite ze je to dobre riesenie na zimu? Pripadna aka ina odstrelovacka(len manualna) a hlavne to musi by nieco "US" (M24, M700 ci ine) by bola vhodna?

13.01.2010

Jezo01Jezo01
K T-96tce: Spouˇšťák je líp "zpřevodovaný", bohužel tělo je plastové a místa kde je uchycený záchyt pístu praská- ie. zobáček se vyosí a puška pak trpí "slam fire" ie nechtěné výstřely, popř. nejde natáhnout / zachytit. Spoušťák nejen že nejde sehnat u nás ale obecně je mimo, KA, FF ani TGS ho už nevyrábějí a poslední kousky šly cenově DOST nahoru. Poláci dělají šmejdoid, a špnělská firma začla vrábět, cena netuším. já mám FF a drží všecko od 100% pdi až po 210 FF. Atm vyrábíme s kámošem vlastní spošťák, pořád v testovací a dolaďovací fázi. Originální spoušťák se mi vy.. asik po 1000 ran na 380% CA pružině s OK 300% setem, který tu kdysi byl v nabídce. Prsknul záchyt válce- ta tyčka co jde skrz spoušťák. jde vyrobit nový poměrně lehce, a obecně to plastové tělo jde "vyztužit, stačí plech, pár šroubů a trpělivost s výrobou :-) CA je v tomhle ohledu lepši, má dobrý spoušťák, nahatvací páka je o "zvyku" stejně jako nastavení hopu. Ježo

12.01.2010 Re: Spofe

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Podle nas je o trochu lepsi APS-2 Typ 96, protoze ma lepe reseny spoustovy mechanismus (schranka je plastova, ale dlouhodobe vydrzi i 380% pruzinu) a lepsi paku zaveru. M24 je take velice dobra volba, u ktere je velke plus hlaven a hop gumicka kompatibilni s AEG.

12.01.2010

Rudy95Rudy95
asi CA M24 Socom military, protože 96ka ma podle mich zdroju plastovej kryz spoušťáku, tudíž se ti s velkou pravděpodobností při 380%upg. rozletí a novej kryt k této zbrani je bohužel v ČR nedostupný :(

09.01.2010

SpofeSpofe
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaka snipa je lepsi na 380% upg. Maruzen APS-2 Typ 96 a nebo CA M24 Socom Military

02.01.2010 .

HAYZHAYZ
Čau, mám v plánu koupit si "snajpu" , budu začínat vím že je to prej se "snip" těžké... ale chci začít rovnou se snip,ale nevím jakou si mám vybrat . (čínu..)

16.12.2009 Re: Petardak

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Bohuzel tento spoustovy mechanismus nejsme schopni sehnat.

02.12.2009

PetardakPetardak
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by šel objednat spoušťák na Maruzen type 96- všude je mi řečeno, že se dá těžko sehnat.

Novinky a slevy emailem