Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

01.04.2020 Re: L96 divný zvuk

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,zřejmě jste něco při sborce zanedbal,zkuste znova rozebrat a pečlivěji složit. Pokud něco někde rachotí nebo se viklá,je to zřejmě poškozené a bude nutná náhrada.

01.04.2020 L96 divný zvuk

Kapitan HansKapitan Hans

Dobrý den, mám zbraň Well L96 upgrade 160 m/s a po asi roce používání jsem ji rozebral a vyčistil vnitřní části. Po vyčištění jsem je naolejoval a zbraň opět složil. Přesnost se nijak nezměnila, ale zbraň teď vydává tupý zvuk s malou vibrací. Myslím, že zvuk dělá zasouvací součástka v mechaboxu, co drží trn, protože se nyní mírně viklá. Chci vědět jak by se tato věc dala spravit, jestli bude potřeba vyměnit celý mechabox, popřípadě nějaké další důvody, proč je zvuk takový, jaký je. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Záchyt trnu lze provrtat a šroubkem fixovat k domečku spoušťového mechanismu. Tupý zvuk po výstřelu bude pravděpodobně spojený se špatnou kompresí a jde tedy o naražení hlavy pístu na hlavu válce (šlo by řešit výměnou O-kroužku). Vibrovat může i hlavní pružina s vodičem... takhle na dálku se těžko radí.


30.03.2020 Trajektorie kuličky

Kubin KlimaKubin Klima

Zdarvim, používám Vsr10. Uvnitř je vzduch od aspro se 150. Zkoušel jsem ji a po 50 metrech kulička prudce zatočí dolů a to i přes výměnu gumičky za maple leaf či madbull či zakaldni a to i po výměně ramínko od maple nebo aspro. Už nevím ks emuze být chyba přestože ho pup dám na plno uvnitř maple leaf gumička k ramínko kulička po 50 metrech zatočí dolů ani pozvolna nespadne.

AirsoftGuns: Dle všeho prostě nefunguje Hop-Up. Očividně je něco špatně. Bude nutná jiná kombinace dílů. Jakou váhu kuliček používáte?


29.03.2020 Re: Sniper l96

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,stavění hopu u pušek L96 je v prostoru zásobníkové šachty zespoda,je tam červík na 1,5 nebo 2 mm imbus

27.03.2020 Sniper l96

Adam NěmecAdam Němec

Dobrý den, potřeboval jsem se zeptat jak nastavit hop-up u sniper l96, na youtube jsem nenašel zadne video tak se obracím na vás. Díky za odpověď Adam Němec.

AirsoftGuns: Regulace záleží na konkrétní L96. Někdy to jde otočným kolečkem rukou, jindy je nutný imbus. Místo pro regulaci naleznete v galerii u konkrétního zboží. Pak stačí postupně regulovat, aby se s doporučeným střelivem docílilo co nejlepšího dostřelu.


22.03.2020 Re: Scope

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,záleží co od optiky očekáváte a na jak dlouhou vzdálenost budete střílet. Většinou se doporučuje 3-9x40 což je plně dostačující nejen na MB03,já na ní mám 3-6x32 a taky to stačí.

22.03.2020 Scope

Jan MíčekJan Míček

Mám well mb03a a chci se zeptat jaký scope je na ní vhodný

AirsoftGuns: Při výběru nového zaměřovače záleží na Vaších parametrech ovlivňující výběr. Častou volbou je 3-9x50E od Strike, která nabízí velké zorné pole, rozumný proměnlivý zoom a případné podsvícení kříže.


17.03.2020 Cyma vs Well

Anthonín AmbrožAnthonín Ambrož

Dobrý den, chtěl bych si pořídit manuální pušku VSR-03D, ale nevím jestli je lepší verze od cymy nebo od Well.

AirsoftGuns: Pušky jsou hodně podobné. Cyma má možná nepatrně lepší zpracování, ale MB03 od Well zase vychází cenově lépe skrze příslušenství v balení. Ani jednou puškou neuděláte zásadní chybu. Pokud chcete kvalitu, přesnost a velkou životnost, tak doporučujeme VSR-10 od Tokyo Marui.


Novinky a slevy emailem

fake rolex