Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

25.02.2021 Ideální šířka hlavně

Edita SehnoutkováEdita Sehnoutková
Dobrý den, rád bych udělal upgrade hlavně u své m24 a prodloužil jí do tlumiče. Nevím však, zda je lepší koupit hlaveň 6.02 nebo 6.03 a více... Mám starost aby malá šířka v delší hlavni kuličku nebrzdila, na druhou stranu také nechci aby byla ovlivněna přesnost. Děkuji moc

19.02.2021 HopUp

Libor VogelLibor Vogel

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem HopUpu a regulačním kroužkem Hopu ke zbrani M24 SWS [MB4405D]. Dále bych se chtěl zeptat jestli zbraň snese silnější pružinu po případě kterou. Předem děkuji Libor

AirsoftGuns: Vhodné upgrade díly pro tento typ M24 v nabídce bohužel nemáme.


10.02.2021 L96

Dave JungmannDave Jungmann

Zdravím. Chtěl bych se zeptat jak nejlépe odebrat zásobník z L96 je zaseklý a nechce ven

AirsoftGuns: Nepíšete přesný typ pušky. Někdy pomůže natáhnout válec a dostat trysku do zadní pozice. Pak je třeba zjisti proč zásobník nejde vytáhnout, zda se zasekl záchyt zásobníku, nebo něco vzpříčilo. Zásobníky se ve zbraních běžně nezasekávají.


29.01.2021 Díly k odstřelovače

Jaroslav IndrákJaroslav Indrák

Dobrý den, hledám dobré kvalitní díly do moji l96, potřebuji hlavně vzpěrač trnu a nějaké gumičky Děkuji

AirsoftGuns: Pro vhodný návrh dílů je nutné specifikovat přesný typ a značku L96, protože jednotlivá technická řešení se liší a nemusí být kompatibilní.


24.01.2021 Re:Upgrade TM m40a5

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,Do M40 Marui pasují díly vyráběné pro M40 čínských značek WELL a JG,někdy je nutná úprava pístu a vodiče pružiny,ale jinak vše víceméně sedí a funguje.

21.01.2021 Upgrade TM m40a5

Josef KosařJosef Kosař

Dobrý den,koupil jsem si Tokyo Marui m40a5 a zajímalo by mě,jak je to s upgrady,na jaký výkon se dá dostat a jaké díly do ní pasují. Mám problém sehnat díly+se v tom moc nevyznám

AirsoftGuns: Tento model pušky neprodáváme, takže bohužel nemáme zkušenosti s upgradem ani ověřené kompatibilní díly pro vylepšení.


08.01.2021 Sniperka m24

Dominik FilaDominik Fila

Dobry den chcu se zeptat jak si dat na m24 sniperku nohy

AirsoftGuns: U M24 se nejčastěji přidělávají přes přední poutko na popruh. Doporučujeme např. https://www.airsoftguns.cz/dvojnozka-socom-style-6-11-inch-snow-wolf


05.01.2021 Re: Dotaz

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,jestliže máte základní verzi,tam omezovač není. V Upgrade Type se nachází ve výfuku trysky na hlavě válce. Bude nutné demontovat pažbu od kovu,povolit přední horní a spodní šroubky na těle zbraně - fixují zašroubovanou vnější hlaveň a demontovat hlaveň od těla. Pozor na vodící nylonový kroužek,nestraťte jej,je navlečený na válci. Pak ze předu trysky vymontujte dílek s malinkou dírkou,to je ten omezovač výkonu a zbraň složte. Nárůst výkonu je řádově v desítkách m/s,nejvíce o 50-60 m/s. Jestliže puška dává kolem 100 m/s,bude bez omezovače výkon až 160 m/s.

Novinky a slevy emailem