Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

11.02.2019 Dragunov

Michal JaškoMichal Jaško

Dobrý den, rad bych rozšířil svůj arzenál zbraní o sniperku. Po dlouhém vybíráni jsem došel k dragunov 2015 ma slušnou ústavou rychlost i teoretický dostřel a samozřejmě cena. Proto se Vás ptám Jestli to je dobrý volba nebo jestli by jste mi doporučil jinou (tak do 2500 Kč . Děkuji

AirsoftGuns: Na tento dotaz jsme reagovali již ve Vašem emailovém dotazu. Příště prosím neposílejte duplicitní žádosti na více kanálů, jejich odpověď tím neuspíšíte, ba naopak. Děkujeme za pochopení.


17.01.2019 MB4411D Well - Zásek kuliček v těle

Sebsatian KholSebsatian Khol

Dobrý den. Mám veliký problém. Zbraň jsem koupil z bazaru, je skoro celá upgradovaná. Problém je, že kulička není vtlačena až do hlavně a vypadne. To by nebyl až takový problém, ale ona nejde dostat ven, zbraň musím celou rozebrat, vyndat ji a zase složit. Když je kulička v těle, nejde dorazit závěr, prostě překáží někde kolem, občas dokonce po natažení a následném vracení závěr sám vystřelí. Nevíte, co by to mohlo způsobovat ? Všiml jsem si, že zásobník nedoléhá, držel jsem ho vždy nahoře ale i pře to se mi to stalo. Není to způsobené třeba tím, že při vracení závěru můžu se zbraní nějak hnout a gule vypadne z toho podavače ? Jsem fakt zoufalí... Děkuji.

AirsoftGuns: Verze 4411 mají mezi zásobníkem a komorou poněkud nešťastný dopravník, v kterém je kulička tlačena praporkem (ploutvička přidělaná na trysce hlavy válce) až do komory. Jde o to, kde a proč se kulička sekne. Zda je problém v komoře, v podavači či dopravníku. Pokud zásobník kuličku uvolní, tak v něm problém pravděpodobně nebude. To že hned vystřelí je způsobené nefunkčním záchytem pístu nebo opotřebenou záchytovou hranou na pístu. Někdy může být povolený i celý spoušťák. Pokud nevíte co dál, obraťte se na člověka co dělal upgrade nebo zaneste zbraň do odborného servisu.


07.01.2019 Neszrelba VSR-10

Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák

Dobrý den. Vlastním odstrelovací pušku VSR-10 dlouhodobě používanou. Teď se mi začíná stávat že zbraň nechce vystřelit, proto musím vytáhnout zásobník dát do mechanismu ručně kuličku, vystřelit a nasadit zásobník. Poté to delší dobu zase funguje. Nevíte čím to může být?

AirsoftGuns: Zkuste domáčknout/zatlačit zásobník při natžení více do pažbení (aby se otevřel jistící zobáček). Pokud nefunguje podávání, tak nepodává zásobník nebo je problém ve funkci pacek u komory, které zabraňují podání více kuliček.


06.01.2019 Upgrade vsr 10 pro

Jiří VícenaJiří Vícena

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda do vsr 10 pro jde dát pružina o síle 145 m/s bez dalšího upgradu, bez ryzika zničení pístu nebo jiné části zbraně. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Takový upgrade neděláme. Silnější pružina bude mít za následek vždy rychlejší a větší opotřebení základních dílů, které jsou určené pro dlouhou a správnou funkčnost s původní pružinou. Nikdo Vám neřekne, zda píst či záchyt vydrží 100, 1000 nebo více fungujících ran.


19.12.2018 Sniper mb03

martin vychopenmartin vychopen

Dobrý den mam 500,6 fps,a používám kuličky 0,45g

AirsoftGuns: Gramáž je na daný výkon dostatečně těžká. Hledejte tedy problém v nastavení hop-up nebo gumičce.


18.12.2018 Sniper mb03

martin vychopenmartin vychopen

Dobrý den chtěl jsem se zeptat mam mb03 a vymenil jsem valec s pistem a pružnou a trnem a spoustovym mechanismem ale kulicky me pořad letaji vzhůru muze to byt ti ze jsem nevymenil hopup mechanismus s hlavní děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Jaký máte výkon zbraně? Jakou gramáž kuliček používáté? Výměna hopu toto ovlivňuje, takže záleží na typu gumičky i přítlačném dílku v komoře.


15.12.2018 Upgrade Cyma CM.702 (M24) a hopup

Matej BekoMatej Beko

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár věcí. Mám Cyma CM.702 v základu (je tam pružina M150 nebo M155) a chtěl bych upgrade na m170 nebo m180. Co všechno třeba vyměnit? Stačí jen píst, trn pružiny, pružina a ocelový záchyt pístu, nebo ještě něco? A druhá věc je že od začátku na ní nejde nastavit hopup. Prostě pořád to stříli stejně (doprava dolu) a je jedno, jak pohnu s "pákou" s který se nastavuje hopup. Je jedno zda tam dám 0.25g, 0.28g nebo 0.32g. Věděli by jste mi pomoct? Popřípadě jakou váhu kuliček by jste mi doporučili? Děkuji předem.

AirsoftGuns: Upgrade díly na CM.702 nemáme ověřené. V případě upgrade na silnější pružinu se u většiny modelů odstřelovaček mění celý set válce, který obsahuje zesílené díly. Dále je vhodné vyměnit i celý spoušťový mechanismus za celoocelový. Pokud se nevymění, je to pak na úkor životnosti/spolehlivosti celé zbraně. Při kontrole nefunkce hop-up se zaměřte na stav gumičky, přítlačného válečku i regulačních dílků. Vhodná gramáž se volí dle výsledného výkonu a preferencích střelce. Na M170-M180 kuličky v rozmezí 0,40-0,45g.


11.12.2018 Dotaz

Alex RezekAlex Rezek

Dobrý den, mám ještě jednu otázku, jak moc se vyplátí koupit L96 Tokyo Marui než L96 (MB01C) Well

AirsoftGuns: Tokyo Marui AWS má zásobník na reálném místě tzn. kratší válec v pouzdře závěru, VSR hop up gumičku,... Obě zbraně jsou konstrukčně jiné, i když vypadají na první pohled podobně. O rozdílném zpracování se asi nemusíme bavit, značková zbraň na tom bude za vyšší cenu dicky lépe a v základu bude mít i mnohonásobně větší životnost. Zbraně značky Well cílí na zákazníka širokým příbalovým příslušenstvím a prakticky poloviční cenou za celý set.


Novinky a slevy emailem