Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

21.03.2022 Ventilek do zásobníku

Martin LacinaMartin Lacina

Dobrý den, Mám ASG CZ Shadow 2 na CO2 bombičky a nemůžu na ně nikde najít vypouštěcí ventilky. Nemáte náhodou nějaké v nabídce, popřípadě jaká firma je vyrábí ? Děkuji

AirsoftGuns: Ventilky se většinou jen přetěsní, protože odejde těsnění. Pokud je zásobník více poškozený koupí se celý nový.


02.03.2022 Unikající plyn

Matej ChlupMatej Chlup

Koupil jsem si co² airsoftku s bombičkou v zásobníku a když jsem bombičku vložím a utáhnu ,tak plyn uniká ale bombička ťesní plyn uniká přes přepouštěcí ventil tou výpustí. Prosím a radu

AirsoftGuns: Ventilek se nezavírá, takže v první řadě zkusit promazat, zkontrolovat vnitřek nebo vyměnit těsnění. Bombičky CO2 mají velký tlak, takže ventilky a těsnění trpí. Pokud je airsoftka nová, tak reklamovat u prodejce.


05.01.2022 Zasekavani pistnice

Tomáš ŘepaTomáš Řepa

Dobrý den, pístnice se zasekava a nevím co s ní.

AirsoftGuns: Rozdělat, vyčistit a promazat.


27.12.2021 Re 2: Otázka ohledně "CZ 75 P-07 duty asg no blowback"

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Omluva,přehlídl jsem typ pistole :-D každopádně těsnění jsou stejná,takže týden by vydržet měla ;)

27.12.2021 Re: Otázka ohledně "CZ 75 P-07 duty asg no blowback"

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,osobní zkušenost praví,že po týdnu se nic nestane. Jednou jsem v jednom z deseti zásobníků zapoměl bombičku celé dva měsíce :-) a kupodivu vše funguje dále s originálním těsněním.

26.12.2021 Otázka ohledně "CZ 75 P-07 duty asg no blowback"

Jan ViktorinJan Viktorin

Dobrý den, mám CZ 75 P-07 duty asg no blowback a zajímá mně jestli se může pistole nějako poškodit když v ní bude natlakovaná bombička delší dobu např. Týden.

AirsoftGuns: Týden je dlouhá doba, takže určitě bombičku vyndat. V opačném případě se vymačkává dosedové těsnění a je nápor na ventilky/vnitřní těsnění.


19.12.2021 Re:Luger P08

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,zkontrolujte přepouštěcí ventil ve zbrani,obvykle se nachází hned za prostorem pro zásobník. Stává se,že je povolená tryska,lehce dotáhněte a zkuste znova vystřelit. Pokud bude bez efektu,bude nutná výměna těsnění ventilu pistole a možná i zásobníku.

18.12.2021 Luger P08 dodatek2

Roman StaníkRoman Staník
Při výstřelu plyn vytryskne jak z hlavně, tak i z, v tu chvíli otevřeného, závěru.

Novinky a slevy emailem