Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

28.03.2021 Pin s pružinkou vypadl ze zbraně [R32]

Jan KašíkJan Kašík

Dobrý den, zakoupil R32 Sandstorm a nedávno jsem si všiml že mi pin do kterého bije kladívko při výstřelu vypadl i s pružinkou a odmítá držet na svém místě. Neví někdo jestli je toto závažná porucha jak by se to dalo opravit?

AirsoftGuns: Tak určitě to závada je. Daný model pistole neprodáváme/nedovážíme, takže doporučujeme kontaktovat přímo prodejce u kterého jste si zbraň koupil.


07.03.2021 Re:Pistole pro střelbu na terč

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,záleží jak často se chcete odreagovávat a hlavně kde. Pokud máte venkovní prostor - dvorek,zahradu,.... a neřešíte nějaký ten brok navíc,zvolte klidně něco na bb broky,obvykle tyto jsou z oceli ráže 4,5 mm(fakticky 4,36 mm). Jen ohledně zbraní,pistole či revolvery na tyto broky mají výrazně horší přesnost než běžná airsoftová zbraň díky absenci systému hop,který nahrazuje - částečně - drážky v hlavni. Co se týče údržby či servisu,rozdílů mezi airsoftkou a ocelovkou je minimum,třeba těsnění,přepouštěcí trysky či ventily jsou shodné,stejně jako mechanika. Pistole na olověné broky - rozumím tomu jako klasickou vzduchovou pistoli - má výhodu velmi přesné střelby,ale nevýhoda je v kapacitě. Pořizovací cena dle kvality,jako všechno. Moje volba na odreagování je jasná,airsoftka TM manuál G17L nebo ASG CZ P07 GNB(GBB). Maruika je bezúdržbová,občas jen máznu trochu oleje na vedení,pružinky a vytřu hlaveň hedvábím a je to,u plynovky před každou bombičkou stříknu trochu silkalu na těsnění u napichovací jehly,po střelbě ošetřím jak těsnění,tak hlaveň a dál není nic třeba,model je velmi trvanlivý a díky stavitelnému systému hop lze používat širokou škálu váhy střeliva. V každém případě,při střelbě v bytě je vhodné pořídit si držák terče s lapačem střel,ono šlápnout na kuličku bosou nohou je pěkně nepříjemné,byť se jedná o plast ;)

07.03.2021 Pistole pro střelbu na terč

Tomas JeřábekTomas Jeřábek

Dobrý den, hledám pistoli na domácí střílení na terč jako zabavení v koronové době. Chtěl bych se zeptat na vaše doporučení, především z hlediska spolehlivosti, přesnosti a také servisu a náhradních dílů. Seřazeno podle simpatií... CZ P-09, GBB, kov, kufřík, ASG (kov nebo plast?) SIG Sauer P226, GBB, Tokyo Marui HI-CAPA 5.1, GBB, Tokyo Marui nebo vybrat pistoli na 4,5 mm olověné broky?

AirsoftGuns: HI-CAPA od TM bude podle našich zkušeností nejlepší volbou (velký zásobník, dlouhá hlaveň, japonská kvalita, stavitelné zadní hledí,...). Pistole na 4,5mm broky neprodáváme, takže nedokážme poradit.


27.01.2021 Re:Plynová bereta ASG plynovy zásobník

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,dva týdny stará pistole = stále v záruce = není co řešit,reklamace-servis prodejce. Za předpokladu,že máte pistoli řádně vyčištěnou a promazanou. V ušpiněné zbrani za potíže nejspíš budou moct nečistoty. Jinak těsnění v zásobníku neplní svoji funkci. Nebo další příčina může být střelba v nízkých teplotách,plynovky nemají rády hodnoty bížící se nebo pod 0°C

25.01.2021 Plynová bereta ASG plynovy zásobník

Oxana PreguzaOxana Preguza

Dobry den koupil jsem plynovou beretu. Ale stalo se mi asi o 2 týdny později že začal upouštet zásobník. Vůbec nevím čím to je.

AirsoftGuns: Mazal jste ventilky silikonem/sil. vazelínou? Inspirovat se můžete i návodem na našem YouTube. Používáte pistol v teple? V zimě (aktuálně venku) se těsnění smrští a je větší pravděpodobnost úniku.


24.01.2021 Glock 17WE

Erik VodehanlErik Vodehanl

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je možné u Glocku 17 od WE. Prohodit tlačítko na vytahování zásobníku na druhou stranu ?( na leváka) . Pokud ano, je to možné udělat sám doma? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Záchyt zásobníku nejde otočit.


09.01.2021 Glock18 c tokyo marui

Erik MišurdaErik Mišurda

Dobrý den včera jsem od vás koupil Glock18 c tokyo marui se systémem blow back a pokaždé když vysteril tak vršek na nabíjení nedojede do konce zasekne se v pulce nebo na začátku pokaždé mu musim pomoct do konce žádná kulička nic zasekleho tam neni

AirsoftGuns: Na stejný dotaz jsme Vám již odpovídali do emailu a řešili i na zákaznické infolince. S velkou pravděpodobností půjde o zimu, která teď použití plynových zbraní neprospívá. Doporučujeme vše řádně prohřát v pokojové teplotě a pak i uvnitř otestovat. Dále by bylo vhodné provést první uživatelské promazaní. K tomu Vám může pomoci videonávod na našem youtube.


05.01.2021 Re: Co2 zásobník

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,půlroční zbraň je stále v záruce,doporučuju servis prodejce,zřejmně těsnění zásobníku nebo přepouštěcího ventilu neplní svou funkci.

Novinky a slevy emailem