Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

17.03.2020 Re: Po vystřelení se vypustí všechen plyn

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,nabízí se vadné těsnění zásobníku,přepouštěcího ventilku nebo povolená tryska ve zbrani. Nevíte-li jak na to,navštivte odborný servis.

16.03.2020 Po vystřelení se vypustí všechen plyn

Adam KraussAdam Krauss

Dobry den, mám problém u zbraně M9, když naplnim zásobník plynem a klulickami tak je vše ok, ale když chci vystřelit tak všechen plyn se vypustí.

AirsoftGuns: Doporučujeme pistoli vyčistit a promazat (viz video na našem YouTube). Pokud to nepomůže, tak zaslat na reklamaci či placený servis.


11.03.2020 Chyba

Tomáš MotejzíkTomáš Motejzík
Moc se omlouvám zbraň je Glock 18C, GBB, Tokyo Marui... Ten blowback má. Pardon

10.03.2020 Záseky blowbacku

Tomáš MotejzíkTomáš Motejzík

Dobrý den, asi před měsícem sem si u vás pořídil glock 18C AEP CYMA full auto hned po první hodině hraní mi blbnul blowback prostě sem vystřelil a nevrátil se zkrátka sem musel docvaknout.. Nevím co stim může být nechal sem u vás dělat ready2go.. Budu rád za jakoukoliv pomoc

AirsoftGuns: Dobrý den, Glock 18C AEP Cyma nemá pohyblivý závěr, takže nemá ani blowback. Pokud máte GBB pistoli na plyn, tak doporučujeme otestovat v pokojové teplotě. Pokud byla používána, můžete promazat dle videa na našem YouTube.


20.02.2020 Zaseklý závěr na Glocku 17

Viktor KožusznikViktor Kožusznik

Zdravím včera po hodinové až 3 hodinové ,střelbě.ze zbraně jsem ji rozebral a důkladně vyčistil , drážky, kolejnice , zásobníky až po pružinu, apod... Čistil od prachu a mastnoty (zubním kartáčkem, špejlema do uší , papirovimy a látkovými hadříky ) když jsem zbraň skládal vše bylo v pohodě než jsem, Závěr nedal do kolejnice zacvakl a přitáhl k sobě . Jak mile se to povedlo chtěl jsem zkusit zbraň na prázdno potáhnout k sobě abych zjistil jestli jde vše hladce. Bohužel sem něco při skládání zbraně něco špatně udělal a teď závěr nejde potáhnout vůbec možná tak max o 2 cm jak do předu tak dozadu . Pojistky pro uvolnění závěru nefungují nebo nedokážou povolit zaver . Jsem naštvaný a zároveň zklamaný z toho jestli jsem zbraň nepoškodil tak že ji není možné pomoci.poprosil bych o radu protože jsem v airsoftu půl 3/4 roku a zatím se učím.

AirsoftGuns: Vše to napovídá tomu špatnému složení, jak sám píšete. Mohla se vyosit špatně usazená tyčka s vratnou pružinou a tím se závěr přidrhl. Na dálku bohužel nedokážeme poradit co s tím přesně dělat dál. S velkou pravděpodobností to půjde opravit a bude zase funkční, ale pistol by jsme potřebovali v našem servise. Pokud chcete, tak jí zašlete na opravu.


18.02.2020 Porucha zásobníku

Jakub ŠvendaJakub Švenda

Dobrý den, mám plynovou pistoli M&P 40 a mám problém s plynem. Používám klasickou CO2 bombičku, ale při zasazení bombičky do zásobníku a utažení vzduch uchází, až dojde úplně a bombička je zralá už jen na vyhození. Vůbec netuším, v čem by mohla být chyba. Děkuji za radu.

AirsoftGuns: Jde o to kudy uchází. Zda kolem hrdla bombičky (dosedové těsnění u narážecí jehly), nebo vrchem přes vypouštěcí ventil či spodem v místě dotažení (jde o to jak je řešen úložný prostor pro bombičku). Pokud něco uchází, tak najít konkrétní místo a to promazat či vyměnit těsnění.


05.02.2020 Colt 1911 R 31 ARMY

Tomáš KuchařTomáš Kuchař

Dobrý den. Moje plynová zbraň R 31 ARMY má poruchu. Když natáhnu závěr a v zásobníku nejsou žádné kuličky , závěr by se měl zaseknou vzadu, což se ale děje v 1 z 100 případů. Dále když naplním zásobník plynem i kuličkami a natáhnu závěr, při zpětném chodu závěru pistole vystřelí, čímž aktivuje blowback, který zbraň znovu natáhne, a ta zase sama vystřelí. Zkoušel jsem se dívat dovnitř zbraně , zda není ulomený záchyt , ale vypadá jak má být. Děkuji za radu

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude potřeba zkontrolovat záchyt úderníku/kladiva. Pokud se nezachytne závěr u prázdného zásobníku, tak je třeba zkontrolovat páčku záchytu závěru a výstupek na prázdném zásobníku, který danou páčku zvedá. Pokud chcete, zašlete pistoli k nám na opravu/kontrolu.


28.01.2020 M1911

Michal ŘídkýMichal Řídký

Dobrý den. Nevíte kde koupím záchyt závěru na zbraň M1911, MEU Pistol, Black, GBB, ARMY, R27 ?

AirsoftGuns: Tento díl bohužel v nabídce nemáme.


Novinky a slevy emailem

fake rolex