Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

03.05.2024 Dotaz k blombiče

Josef ŠvecJosef Švec

Dobrý den mněl bych až blbůvzdorný dotaz k bombičce se vzduchem od ASG když bombičku dám do ventylku a zajistím utáhnu aby mi vzuch proudil do ventlyku bude mi vzuch z plombičky ucházet i když z tý airsoftky nestřílím jakmile je nainstalována děkuji .

AirsoftGuns: Pokud jsou všechna těsnění a ventilky ve vynikající kondici, tak nic ucházet nebude. Berte ovšem v potaz vysoký tlak a agresivitu CO2, které mohou po určité době vnitřek zbraně poškodit. Doporučované je, že pro uskladnění a když se nestřílí, bombičku vyndat. Dosedové těsnění u jehly se může i mechanicky vymačkávat.


28.04.2024 Přepouštění HPA lahví

Patrik PečinkaPatrik Pečinka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali existuje způsob jak přepouštět vzduch z větší HPA lahve (např. 1,5 l ) do menší (např. 0,25 l). Zatím znám způsob pouze přepouštění z velkých talkových lahví. Předem děkuji za odpověď .

AirsoftGuns: HPA neděláme, takže s tímto Vám bohužel neporadíme.


28.02.2024 Netěší zasobnik

Vitezslav prikrylVitezslav prikryl

Dobrý den chtěl bych poradit ohledně co2 zásobníku kdyš dám bombičku do zásobníku tak my plyn vilítne druhou stranou co mam ďelat děkuji za pomoc.

AirsoftGuns: Nepíšete jaký je to konkrétně zásobník. Pokud se nezavírá ventilek, bude nutné ho promazat či přetěsnit.


07.02.2024 ICS full auto

Milan ZelenkaMilan Zelenka

Dobrý den, Prosím o pomoc s mojí plynovou ICS ble xpd xmk. Při zmáčknutí spouště zbraň střílí full auto ale nemá tuto funkci. Jaké díly mám u vás objednat abych dal zbraň do pořádku? Děkuji

AirsoftGuns: Díly na tuto zbraň nemáme, plynový model od ICS neprodáváme. Doporučujeme zkontrolovat záchyt kladiva, pistoli rozdělat, vyčistit a promazat.


04.02.2024 Re:Větší zásobník CZ 75 D Compact Green Gas

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,bohužel,větší zásobníky nejsou. Ani není potřeba,kapacita 14-16 ran je shodná s ostrou předlohou,větší realističnost střelby

29.01.2024 Větší zásobník CZ 75 D Compact Green Gas

Pepa NovýPepa Nový

Dobrý den, chci se zeptat jestli existuje nějaký větší zásobník co by seděl do zbraně CZ 75 D Compact Green Gas?

AirsoftGuns: Pokud víme, tak výrobce pistole běžně nic takového nenabízí.


21.01.2024 We 5.1 R zánovní střílí

Tomáš KrupičkaTomáš Krupička

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně toho, že mi zbraň pořád střílí dolů myslel jsem si, že se jedná o hop up a při mnoha zkoušení jsem vyměnil za maple leaf komoru s crazy jet hlavní a autobot 60• gumou a pořád střílí dolů i stím když mám hop up plně nastaven tak, aby střílelo nahoru nevím co stím už teď jsem do toho krámu naházel 1500Kč a pořád nic.

AirsoftGuns: Jakou gramáž kuliček používáte? Jste si jistý, že funguje správně nastavení hop-up a jeho rozsah je dostatečný. Není gumička zamaštěná/poprskaná od oleje/vazelíny?


09.01.2024 Co2

David ChrásteckýDavid Chrástecký

Dobrý den. Mám dotaz ohledně výměny zásobníku, mám CZ P-09 na green gas a přemýšlím že do té samé pistole koupím zásobníky na co2 (originální od ASG) ale bojím se jestli to není moc velký tlak na vnitřnosti zbraně. Uvažuju o tom protože v zasobníkách není dost plynu abych vystřílel všech 25 kuliček, vždy zůstane v zásobníku 3-5 kuliček.

AirsoftGuns: Bohužel nepíšete, zda máte P-09 s kovovým či plastovým závěrem. Tak jako tak, by měla správně vyčištěná a promazaná pistole s greengas zásobníkem vystřílet celou kapacitu kuliček. Testujete v pokojové teplotě? Jaký plyn konkrétně používáte? Silnější CO2 značně sníží životnost zbraně.


Novinky a slevy emailem