Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

20.05.2023 Bereta

Petra SamajovaPetra Samajova
Máte pravdu, jakmile dotáhnu bombičky v zásobníku okamzite je prázdná. Je možné si zásobník pretesnit sám nebo je to nutné někam poslat.

19.05.2023 Bereta

Petra SamajovaPetra Samajova

Dobrý den dnes jsem si koupil berettu na CO2.po vystřílení asi pěti bombiček začal ucházet při vymění vzduch a nestřílí tím pádem.co sem udělal špatně.dekuji.milan

AirsoftGuns: Nevypadlo Vám dosedové těsnění? Pokud pistole nefunguje jako nová, tak ji doporučujeme reklamovat.


12.05.2023 Re:Nestřílí zbraň (vada na zásobníku)

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,nabízí se únik plynu ze zásobníku - netěsnost plnícího nebo výpustného ventilu. Není náhodou slyšet syčení při plnění zásobníku? Pokud plyn neuniká,bude nejspíš vadný vypouštěcí ventil,úderník dopadne,ale ventil se neotevře. Každopádně,pokud nevíte co,svěřte se odborné pomoci.

08.05.2023 Nestřílí zbraň (vada na zásobníku)

Lukáš VlčekLukáš Vlček

Můžu se zeptat co mám dělat když mi nestřílí zbraň přesněji mi nefunguje jeden zásobník. Dám do něj plyn a když chci vystřelit tak se nic neděje jako by tam plyn vůbec nebyl. Co mám s tím dělat?

AirsoftGuns: Jiný zásobník funguje? Jak funguje úderník ve zbrani? Používáte předepsaný plyn? Z Vašeho popisku se dá velice těžko poradit.


08.04.2023 Vypuštění plynu po prvním výstřelu z Desert Eagle .50AE, GBB, Tokyo Marui

Jakub ValaJakub Vala

Dobrý den, koupil jsem si Desert Eagle, bohužel to nebylo od Vás, ale přes aukro. Doufám, že nevadí, že píši tady. Je to zbraň Desert Eagle .50AE, GBB, Tokyo Marui a plnil jsem plynem Predator 144a, Abbey. Po prvních dvou naplněních zásobníku plynem vše v pohodě, ale když jsem naplnil potřetí, tak při výstřelu unikl všechen plyn, jako kdyby se zmáčkl čudlík na vypuštění plynu. Nevíte, čím to může být? Jestli je špatný zásobník, tak asi stačí koupit nový. Nejsem si jistý, jestli je to zásobníkem, nebo zbraní samotnou. Musím taky podotknout, že jsem střilel, když bylo asi 2 stupně C.

AirsoftGuns: V první řadě otestujte v pokojové teplotě, pak doporučujeme vyčistit, promazat a zkontrolovat chod pístku viz video na našem YouTube. Mělo by to být dobré.


26.02.2023 Re:Ivo Peštuka 2

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dodatek : taky může být prasklá nebo vyskočená pružinka kohoutu,odpovídá i ruční nátah,každopádně reklamace,nová zbraň v záruce.

26.02.2023 Re:Ivo Peštuka

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,nu 120 na gbb je dost,po kolika ranách se dostavila nefunkce blowbacku? Pokud po cca 3 zásobnících,je to normální stav,pak ano,musí se přebít ručně a tak pokračovat do konce bombičky. Pokud nastala ihned po napichnutí nové bombičky, bude nejspíš chybička v těsnění přepouštěcího ventilu v zadní části závěru,v tom případě je na místě reklamace zbraně,píšete novou,tudíž v záruce a zde není co řešit.

25.02.2023 CZ75 P07 Duty Blowback

Ivo PeštukaIvo Peštuka

Dobrý den, mám novou CZ75 P-07 Duty s Blowbackem, u třetí bombičky CO2 se mi po výstřelu přestal natahovat při blowbacku kohout, musím jej tedy před každým výstřelem natahovat ručně. Nemůžu přijít na důvod, tlak v bombičce byl asi dostačující, vystřílel jsem na ni min.120 broků. Díky za radu

AirsoftGuns: Pokud je závada u takto nové pistole, doporučujeme reklamovat tam kde jste jí zakoupil. Není to běžný problém, takže na dálku Vám nedokážeme poradit.


Novinky a slevy emailem