Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

27.01.2021 Re:Plynová bereta ASG plynovy zásobník

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,dva týdny stará pistole = stále v záruce = není co řešit,reklamace-servis prodejce. Za předpokladu,že máte pistoli řádně vyčištěnou a promazanou. V ušpiněné zbrani za potíže nejspíš budou moct nečistoty. Jinak těsnění v zásobníku neplní svoji funkci. Nebo další příčina může být střelba v nízkých teplotách,plynovky nemají rády hodnoty bížící se nebo pod 0°C

25.01.2021 Plynová bereta ASG plynovy zásobník

Oxana PreguzaOxana Preguza

Dobry den koupil jsem plynovou beretu. Ale stalo se mi asi o 2 týdny později že začal upouštet zásobník. Vůbec nevím čím to je.

AirsoftGuns: Mazal jste ventilky silikonem/sil. vazelínou? Inspirovat se můžete i návodem na našem YouTube. Používáte pistol v teple? V zimě (aktuálně venku) se těsnění smrští a je větší pravděpodobnost úniku.


24.01.2021 Glock 17WE

Erik VodehanlErik Vodehanl

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je možné u Glocku 17 od WE. Prohodit tlačítko na vytahování zásobníku na druhou stranu ?( na leváka) . Pokud ano, je to možné udělat sám doma? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Záchyt zásobníku nejde otočit.


09.01.2021 Glock18 c tokyo marui

Erik MišurdaErik Mišurda

Dobrý den včera jsem od vás koupil Glock18 c tokyo marui se systémem blow back a pokaždé když vysteril tak vršek na nabíjení nedojede do konce zasekne se v pulce nebo na začátku pokaždé mu musim pomoct do konce žádná kulička nic zasekleho tam neni

AirsoftGuns: Na stejný dotaz jsme Vám již odpovídali do emailu a řešili i na zákaznické infolince. S velkou pravděpodobností půjde o zimu, která teď použití plynových zbraní neprospívá. Doporučujeme vše řádně prohřát v pokojové teplotě a pak i uvnitř otestovat. Dále by bylo vhodné provést první uživatelské promazaní. K tomu Vám může pomoci videonávod na našem youtube.


05.01.2021 Re: Co2 zásobník

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,půlroční zbraň je stále v záruce,doporučuju servis prodejce,zřejmně těsnění zásobníku nebo přepouštěcího ventilu neplní svou funkci.

04.01.2021 Co2 zásobník

Patrik MiklasPatrik Miklas

Dobrý den koupil sem si asi před půl rokem colt 1911 kimber g194 od firmy well z blowbackem na co2 bombičku a když do pistole dám plyn tak vždycky trochu uniká pokud nevystřílím aspoň 15 ran aby tam nebyl takový tlak chci se zeptat jestli to můžu neak opravit jestli jde neak rozdelat zásobník a dát tam něco aby to líp těsnilo děkuji Patrik..

AirsoftGuns: Pravdepodobně bude potřeba promazat ventilek či vyměnit jeho těsnění. Vše jde rozdělat, vypouštěcí ventil se vyšroubuje a pak rozšroubuje.


03.01.2021 Re: Problém s plynem

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,jste si jist,že bombičku řádně dotáhnete? Je těsnění u napichovací jehly čisté? Máte dobře udržovanou zbraň?Pokud si odpovíte na všechny dotazy ANO,a pokud je zbraň ještě v záruce,neváhejte reklamovat u prodejce. Pokud již záruka není,je vhodné pistoli dodat do odborného servisu na opravu.

02.01.2021 Problém s plynem

Dominik ŠimekDominik Šimek

Dobrý den..Mám problém..mám CZ 75 P-07 duty asg no blowback celkem novou a při vložení co2 bombičky se ihned celá vypustí nebo do 2 minut a netuším co s tím..díky za odpověď.

AirsoftGuns: Jde o to, kde plyn uchází. Zda v místě dosedu bombičky na jehlu nebo přes ventilek. Tak jako tak bude nutné přetěsnění, promazání či dodání funkční těsnění. Pokud je pistole v záruce, je lepší řešit reklamaci u prodejce.


Novinky a slevy emailem