Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

28.04.2023 Ohnutá hlaveň

Jan ČepelákJan Čepelák

Dobrý den, co mám dělat když mi zbraň jednou spadla na zem a ohnula se mi hlaveň?

AirsoftGuns: Jde o materiál hlavně. Ohnula se vnější, vnitřní či obě? Také záleží na konkrétním modelu zbraně. Na manuálky se moc náhradních dílů s ohledem na pořizovací cenu nedělá.


01.04.2023 Glock 25, kov, Black, Galaxy, A&K, G.15

David KoželuhaDavid Koželuha

Dobrý den,mohu se zeptat kdy bude na skladě ?

AirsoftGuns: Letos pravděpodobně nebudou.


26.03.2023 Zaseknutá kulička v hlavni.

jakub hakljakub hakl

dobrý den, chtel bys se zeptat zesekla se mi klička v hlavni rozmery kuličky byly správné mam zbran CZ 75D compact kulicka 6mm chtel bych se zeptat slo by nejak pomoct

AirsoftGuns: Vyndejte zásobník, vypněte hop-up na minimum, natáhněte závěr a kuličku vyšťouchnete vytěrákem na čištění hlavně.


18.09.2022 Sniper Well MB01

Jiří DanekJiří Danek

Zdravím chci se zeptat proč mi přestala zbraň vystřelovat kuličky. Pokoušel jsem se o upgrade pružiny, ale ve finále jsem zjistil, že válec je moc malý a není určen k upgradu, tudíž jsem opět vše vrátil do originálního stavu, po smontování ale nastal problém, přestali mě vystřelovat kuličky, mohl jsem něco poškodit? Zásobníky mám nové

AirsoftGuns: Tak určitě může být něco špatně složeno. Kulička se do komory nabije?


29.08.2022 Walther P99 PPQ

Filip PavelkaFilip Pavelka

Dobrý den mám manuální pistol - Walther P99 PPQ od Umarexu jen tak jsem střílel a najednou jakoby ztratila výkon. Pistol má hop up ale pistol střílí přesně ale né moc do dálky co se stalo ?

AirsoftGuns: To bohužel netušíme. Pokud jste zaznamenal pokles výkonu, doporučujeme zaslat na reklamaci.


26.08.2022 nefunguje to

Patrik MičianPatrik Mičian

dobrý den mám manuální pistol D 1A od firmy Seika, a Sekla se mi tam kulička a nejde dostat ven poradíte mi jak by šla vyndat prosím. Děkuji

AirsoftGuns: Danou pistoli neznáme. Pokud kulička nejde vyklepat s vyndaným zásobníkem a nataženým závěrem, bude pravděpodobně nutné pistoli rozebrat.


29.06.2022 Zaseklá pojistka na Kar98K od Snow Wolf

Enrique CastilloEnrique Castillo

Dobrý den, prosimvás já mám problém s mou novou airsoftkou od Snow Wolfu Kar98k, nějak se mi to nechtěně zaseklo na safe módu a už s tím nemůžu hýbat, asi se to skříplo, jsem vystresovanej z toho že jsem to hodně špatně poškodil, nevím co s tím mám dělat prosimvás proadíte mi? (omlouvám se jestli zprávu posílám po druhé)

AirsoftGuns: Na dálku bohužel nedokážeme poradit. Pokud je puška nová, doporučujeme nezasahovat a zaslat na reklamaci.


12.06.2022 Co po konci životnosti

Adam KadlecAdam Kadlec

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co se zbraní po konci její životnosti... Zaplatil jsem za ni 3 350czk a 5000 ran mi nepřijde jako zas tolik... Chtěl bych se zeptat zda ji po těch pěti tisících ranách mám prostě vyhodit nebo vyměnit nějaké díly nebo jak. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Životnost je orientační. Pokud se o zbraň staráte, bude fungovat dál nebo bude nutné třeba vyměnit nějaký ten nejvíce opotřebený díl. Pak jde o to, zda se oprava s ohledem na pořizovací cenu vyplatí. Např. palná předloha CZ pistole, která stojí přes 20000 Kč má životnost okolo 15 000 výstřelů. Z tohoto pohledu má airsoftka mnohem lepší poměr cena/rána. Pokud máte v návodě uvedenou životnost 5000 ran, půjde pravděpodobně o zbraň čínské produkce, kde je sice větší výkon z krabice, ale také na úkor nižší životnosti...


Novinky a slevy emailem