Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

05.04.2021 Problém s odstřelovačkou

Marek ČernýMarek Černý

Mám problém s odstřelovačkou kuličky lítaj jak chtějí doleva doprava nahoru a dolu zajímalo by mě hlavně čím by to mohlo být a také tam mám pružinku 150 a když to natahuju jde to těžce a jak jsme slyšel od přátel tak by to to nemělo jít tak těžce s touto pružinkou . Děkuju

AirsoftGuns: Jestliže používáte vhodnou gramáž kuliček, zkuste vyčistit hlaveň. Pokud je rozptyl opravdu velký, tak bude problém asi v hop-up gumičce nebo třeba i ve stabilitě výkonu (lze ověřit při měření na chronografu). Na to by mohlo navazovat to těžké natahovaní. Pokud ve válci drhne píst nebo třeba pružina o vodič, můžou být výkon a střelba po každém natažení jiné. Upgrade pušky jste si dělal sám?


29.03.2021 Ohledně DL60 Socom ASG

Adrien PulkrábekAdrien Pulkrábek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí koupit DL60 Socom ASG? Jsem začátečník a poprvé jsem měl airsoftovou zbraň asi v 6 ale nechápal jsem to teď jsem se začal zajmat a bratranec má Glocka 17. A já bych si toto chtěl koupit ale zas nechci kupovat šunt a tak se ptám.Děkuji

AirsoftGuns: Pistole od ASG jsou levné a tomu odpovídá zpracování, životnost i střelecké parametry. Pokud chcete něco kvalitního na střílení, doporučujeme značku Tokyo Marui. Při správném použití vydrží pistole tohoto výrobce opravdu dlouho.


22.03.2021 Problém s puškou

Filip TájekFilip Tájek

Dobrý den, mám odstřelovací pušku MB4411D a při natažení pístu se mi na konci nezajistí a silou se mi vráti zpět. Z pušky nelze střílet. Mám pochybnosti, že to je kovový spoušťový kovový mechanismus. Čím by to mohlo být? Díky za odpověď

AirsoftGuns: Ano, pravděpodobně bude problém se záchytem pístu ve spoušťáku. Nebo může být opotřebená záchytová hrana na konci pístu.


20.03.2021 Otázka

Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde na glocka 17 dát tlumič hluku a popřípadě jaký. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na manuální verzi ne. Na Glock GBB od WE lze dokoupit přechodku a pak tlumič našroubovat.


16.03.2021 Vypadávání kuliček

Michaela KiselováMichaela Kiselová

Dobrý den, porádí nám někdo, proč nám z tipu zbraně Super 9x SWAT UHC Pro vypadávají kuličky. Koupili jsme jí synovi, je mu 12 a už je dost nešťastný. Máme boční zásobníky a kuličky že zbraně vypadávají, když jí nakloní. Velikost kuliček máme 6mm,které nám byli porazeny. Sami tomu moc nerozumíme a nevíme jak mu pomoct. Jsou tam i patrony a ty nemůžeme najít ke koupi. Děkujeme

AirsoftGuns: V první řadě doporučujeme přidat hop-up. Pokud problém přetrvá, bude nutné zkontrolovat stav hop-up gumičky (to je již na rozdělání zbraně, takže se lépe obrátit na servis).


13.03.2021 Re:Nefunguje to

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,předpokládám,že máte řádně nabito a nateženo. Takto bývá ulomená spoušťová páka,mačkáním spouště se nic neděje. Pokud máte napáskovaný zásobník na max,stává se,že pružina v zásobníku nemá dostatek síly k podání zbývajících kuliček nebo nějaká nerovnost či nečistota brání v dráze kuliček v dopravě do hlavně. Řešením je odstranit všechny překážky. Další věc je.že se nenantáhne píst,to obvykle způsobuje ulomený záchyt pístu a stejně jako v případě páky nelze vystřelit. Tady řešením je pořízení nové pistole,díly na manuálky nejsou k dostání a vzhledem k pořizovací ceně se ani nevyplatí je opravovat.

13.03.2021 Nefunguje to

Tomáš MarekTomáš Marek

Dobrý den chtěl bych se zeptat co dělat když mi nejde vystřelit z manuální zbraně?

AirsoftGuns: Jaký typ zbraně přesně máte? Je teď nová a nestřílí (nemáte zajištěno)? Nebo již starší a přestala fungovat?


03.03.2021 rada

Petra HorováPetra Horová

Dobrý den, měla bych několik dotazů: 1. Syn má pistoli P88, Well. Prosím o radu jaká je této podobná. 2. Kdy bude dostupná Beretta M92, HW? 3. Je H K Mk23 Socom, HG, s HOP plastová? 4, Příp. tip na zbraň vhodnou pro 12ti letého chlapce :-) Děkuji, Horová

AirsoftGuns: P88 Well je zmenšená pistole, která není v měřítku. Z uvedených jí nic moc podobného není. M92 HW bude snad za pár týdnů. Všechny pistole od Tokyo Marui, tedy i MK23, jsou z plastu. To jim však neubírá na kvalitě či výdrži. Ba naopak se řadí mezi to nejlepší, co se vyrábí v segmentu natahovacích pistolí. Mk23 je však dost veliká s ohledem na věk střelce a jeho předpokládanou velikost ruky. Dobrou ergonomii držení mají např. CZ 75, ale zase mají nízký závěr, který se hůř chytne při natažení.


Novinky a slevy emailem