Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

21.03.2020 Re: Zaseknutá brokovnice Short 003 Gen.2

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,zřejmě můžete kamarádovi poděkovat za zničení pušky,tato závada většinou ukazuje na zlomená vedení napínacího systému,většinou toto sebou vezme i záchyt pístu. Bohužel nedá se to opravit,co vím,díly na to nejsou. Ještě je jedna drobná chybička,která by opravit šla,a to,že se manipulací dostala do dráhy táhel kulička,ta jde odstranit uvolněním táhel z těla zbraně. Pokud to nepůjde,nejspíš to bude výše popsané. Každopádně pokud nevíte jak na to,odborný servis je na místě.

21.03.2020 Zaseknutá brokovnice Short 003 Gen.2

Jiří SysloJiří Syslo

zdravím, mám problém se svojí brokovnicí, brokovnice normálně funguje, že natáhnu dozadu, dopředu a vystřelím. Bohužel jsem ji půjčil kamarádovi a ten jen natáhl dozadu vystřelil dopředu dozadu a zas vystřelil. Bohužel se pumpovací část zasekla vzadní poloze a nejde ji posunout dopředu. Zkoušel jsem brokovnici rozebrat bohužel až do vnitra jsem se nedokázal dostat. napadá vás něco nebo je to na reklamaci? Předem děkuji

AirsoftGuns: Vámi uvedený model brokovnice neprodáváme. Brokovnice jsou hodně choulostivé na správné natahování. Často se stává, že nekompletním pumpování se vnitřní mechanismus přehltí kuličkama a ty se pak někam zaseknou. Bez kompletního rozdělání se brokovnice neopraví. Takto na dálku nelze vyloučit ani poškození v rámci výrobní vady. Doporučujeme závadu konzultovat s Vaším prodejcem.


08.03.2020 Re:Zbraň

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,pokud v hlavni,natáhněte píst,podržte jej v zadní úvrati a vytěrákem kuličku vyražte z hlavně,propadne šachtou zásobníku. Pokud je uvnitř mechanismu,bude nejspíš nutné rozpůlit zbraň.

07.03.2020 Zbraň

FiGy BílýFiGy Bílý

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám manuální ak47 a uvnitř se my zasekla kulička prosím napište

AirsoftGuns: Jde o to kde uvnitř. Pokud je zádus v hlavni/komoře, tak je možné za použití vytěráku na čištění hlavně kuličku vyšťouchnout. Pokud to bude přes ústí hlavně, tak vyndat zásobník a natáhnout závěr, aby nebyla tryska v komoře. Pokud se kulička dostala do mechanismu, bude nutné asi zbraň částečně rozšroubovat.


03.03.2020 P08

Daniel SekerciDaniel Sekerci

Dobrý den Chtěl bych se zeptat před rokem jsem si koupil P08 Luger v plynu dříve střílela celkem fajn ale nyni kdyz chci střílet vystřelí párkrát a celej plyn ze zasobníku vyžene tak jsem zkusil náhradní dva a dělá to to samé nevíte čím by to mohlo být. Je možné že by na to měla velký vliv teplota? Jinak jsem ještě zjistil že mi závěr po střelbě nezůstává vzadu ale to mě až tolik nevadi nejspíš pružinka co má vyklopit páčku uvnitř nahoru se vytáhla častým používáním nebo slabá pružina v zásobníku která tu páčku trochu zvednout ale ro nevadí to hlavní je spíše že to strašně žere plyn je to P08 od WE Děkuji

AirsoftGuns: Pokud testujete venku, tak na to teplota může mít vliv. Zkuste otestovat vše prohřáté na pokojovku. Určitě nic nezkazíte správným promazáním (viz třeba náš YouTube návod na GBB pistole). Záchyt závěru po natažení rukou při prázdném zásobníku zachytné? Pokud se nezvedá, zkontrolujte výstupek na zásobníku (dělají to všechny zásobníky)?


28.01.2020 Beretta M92FS, ASG

Michal SkalickýMichal Skalický

Dobrý den, zakoupil jsem u Vás výše zmíňenou zbraň a vždy po vytažení zásobníku mi vypadnou dvě kuličky. Vím, že v návodu píšete že z komory může vypadnout několik volných kuliček, ale zdá se mi divné, že je to pokaždé. Je to tedy normální?

AirsoftGuns: Děkujeme za dotaz. Toto je běžný stav u zbraní této konstrukce. Po zasunutí zásobníku se díky hornímu výstupku kompletně uvolní kuličky, které jsou pak mezi komorou a ústím zásobníku. Takže nemějte strach, je to v pořádku. Kvalitnější pistole od Tokyo Marui tento jev nemají, protože využívají jiný zásobník a podavač.


18.01.2020 Re Tonny Dvojtý

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,záleží na financích,zda budete požadovat nej kvalitu a tpo díly nebo budete schopen u nějakých dílů akceptovat nižší cenu a tím i kvalitu. Dá se sestavit zbraň za cca 5 tisíc a dá se sestavit zbraň za cca 15 tisíc i více. Určitě může pomoct videjko ASGuns: www.youtube.com/watch?v=A5s0M2va6hl&t=8s

18.01.2020 Upgrade na 150m/s - http://www.airsoftguns.cz/m4-sd-kac-ff-ras-5-inch-black-cyma-cm-090

Tonny DvojtýTonny Dvojtý

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik by stál upgrade na 150m/s a veškeré jiné vnitřní díly (hlaveň, hop up komora, motor, kabeláž atd..) i s prací. http://www.airsoftguns.cz/m4-sd-kac-ff-ras-5-inch-black-cyma-cm-090

AirsoftGuns: Odhadem taková střední/kompromisní varianta 4500-7000 Kč dle stavu zbraně a zvolených dílů. Také budete potřebovat nový silnější akumulátor.


Novinky a slevy emailem

fake rolex