Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

29.05.2023 Colt Python .357 Magnum, 6 Inch, Silver, Galaxy, A&K, G.36S

Marek ŠtencMarek Štenc

Dobrý den. Bude někdy skladem ? Děkuji

AirsoftGuns: Pravděpodobně ne.


17.05.2023 Pažba pro airsoft brokovnici

Otakar BřezinaOtakar Březina

Dobrý večer, měl bych dotaz Koupil jsem si (z bazaru) airsoft brokovnici (na 90% jsem si jist že je to super90) ale původní majitel zlomil trn pažby či co a zajímalo by mě jestli by se to dalo nějak spravit (jen to nějak přilepil a nějakým šroubem přišrouboval ale stále se vyklá a nedá se pořádně mířit) a nebo aspoň koupit jinou pažbu (menší) Budu rád za vaše odpovědi.

AirsoftGuns: Pažby na brokovnice jako náhradní díl bohužel nemáme. Takže jedině zkusit sehnat druhou nefunkční brokovnici na náhradní díly.


30.04.2023 Re:Ohnutá hlaveň

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,nápravu svěřte odborníkovi,sám to můžete zhoršit.

28.04.2023 Ohnutá hlaveň

Jan ČepelákJan Čepelák

Dobrý den, co mám dělat když mi zbraň jednou spadla na zem a ohnula se mi hlaveň?

AirsoftGuns: Jde o materiál hlavně. Ohnula se vnější, vnitřní či obě? Také záleží na konkrétním modelu zbraně. Na manuálky se moc náhradních dílů s ohledem na pořizovací cenu nedělá.


01.04.2023 Glock 25, kov, Black, Galaxy, A&K, G.15

David KoželuhaDavid Koželuha

Dobrý den,mohu se zeptat kdy bude na skladě ?

AirsoftGuns: Letos pravděpodobně nebudou.


26.03.2023 Zaseknutá kulička v hlavni.

jakub hakljakub hakl

dobrý den, chtel bys se zeptat zesekla se mi klička v hlavni rozmery kuličky byly správné mam zbran CZ 75D compact kulicka 6mm chtel bych se zeptat slo by nejak pomoct

AirsoftGuns: Vyndejte zásobník, vypněte hop-up na minimum, natáhněte závěr a kuličku vyšťouchnete vytěrákem na čištění hlavně.


18.09.2022 Sniper Well MB01

Jiří DanekJiří Danek

Zdravím chci se zeptat proč mi přestala zbraň vystřelovat kuličky. Pokoušel jsem se o upgrade pružiny, ale ve finále jsem zjistil, že válec je moc malý a není určen k upgradu, tudíž jsem opět vše vrátil do originálního stavu, po smontování ale nastal problém, přestali mě vystřelovat kuličky, mohl jsem něco poškodit? Zásobníky mám nové

AirsoftGuns: Tak určitě může být něco špatně složeno. Kulička se do komory nabije?


29.08.2022 Walther P99 PPQ

Filip PavelkaFilip Pavelka

Dobrý den mám manuální pistol - Walther P99 PPQ od Umarexu jen tak jsem střílel a najednou jakoby ztratila výkon. Pistol má hop up ale pistol střílí přesně ale né moc do dálky co se stalo ?

AirsoftGuns: To bohužel netušíme. Pokud jste zaznamenal pokles výkonu, doporučujeme zaslat na reklamaci.


Novinky a slevy emailem