Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

29.06.2022 Zaseklá pojistka na Kar98K od Snow Wolf

Enrique CastilloEnrique Castillo
Dobrý den, prosimvás já mám problém s mou novou airsoftkou od Snow Wolfu Kar98k, nějak se mi to nechtěně zaseklo na safe módu a už s tím nemůžu hýbat, asi se to skříplo, jsem vystresovanej z toho že jsem to hodně špatně poškodil, nevím co s tím mám dělat prosimvás proadíte mi? (omlouvám se jestli zprávu posílám po druhé)

12.06.2022 Co po konci životnosti

Adam KadlecAdam Kadlec

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co se zbraní po konci její životnosti... Zaplatil jsem za ni 3 350czk a 5000 ran mi nepřijde jako zas tolik... Chtěl bych se zeptat zda ji po těch pěti tisících ranách mám prostě vyhodit nebo vyměnit nějaké díly nebo jak. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Životnost je orientační. Pokud se o zbraň staráte, bude fungovat dál nebo bude nutné třeba vyměnit nějaký ten nejvíce opotřebený díl. Pak jde o to, zda se oprava s ohledem na pořizovací cenu vyplatí. Např. palná předloha CZ pistole, která stojí přes 20000 Kč má životnost okolo 15 000 výstřelů. Z tohoto pohledu má airsoftka mnohem lepší poměr cena/rána. Pokud máte v návodě uvedenou životnost 5000 ran, půjde pravděpodobně o zbraň čínské produkce, kde je sice větší výkon z krabice, ale také na úkor nižší životnosti...


29.03.2022 Rozbité natahování u odstřelovací pušky well mb01c L96

petra veberovápetra veberová

Dobrý den, prosím potřebovala bych poradit ohledně airsoftové odstřelovací pušky well mb01c během střelby přestalo najednou fungovat natahování zbraň lze natáhnout ale nezachytí se a páka vystřelí zpět nevíte co s tím je? kde je problém. děkuji

AirsoftGuns: Problém může být v záchytové hraně na pístu (původní je plast) nebo na záchytu ve spoušťáku. Může být také povolený a klesnutý spoušťový domek celý...bude nutné pušku rozdělat a zjistit přesnou příčinu. Pokud s opravou nemáte zkušenosti, doporučujeme zaslat k nám do servisu.


08.01.2022 Re:tlumič

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma

Zdravím,těžko takhle na dálku,toto je potřeba vidět,zo ani asguns Vám neřeknou z plezíru.


26.12.2021 tlumič

Šimon VanďurkaŠimon Vanďurka

Dobrý den nedávno jsem si z jednoho airsoftového obchodu zakoupil rychloupínací tlumič ale nedrží mi u něj pojistka vypadá to že se šroubek nedostane až do otvoru za který má pojistku držet chtěl jsem se zeptat zda nevíte co s tím, děkuji

AirsoftGuns: Doporučujeme kontaktovat prodejce daného zboží.


26.07.2021 Nabití akumulatoru 8,4V/900mAh

Ivan HerákIvan Herák

Dobrý den. Minulý týden jsem zakoupil synovi M 3A1 Grease gun bez blowback . Zbrań má akumulátor 8,4 V /900m Ah. Prosím jak dlouho je třeba nabit akumulátor . Po 8 hod je akumulátor velmi teplý a na zbraň slabě dobitý. A je prosím možnost do této zbraně koupit silnějšího akumulátoru. Děkuji Ivan Herák

AirsoftGuns: Nabíjecí čas je závislý na uvedeném proudu příbalové nabíječky. Doporučujeme tedy postupovat dle návodu, ale 8 hodin bude asi moc. Pokud je akumulátor teplý může se přebíjet, což mu škodí. Příbalové akumulátory u M3A1 jsou slabé s ohledem na svoji velikost článků a uvedené parametry. V dnešní době bude vhodné investovat do malé a výkonné li-pol. 


26.04.2021 Problém se střelbou

Dominik HusakDominik Husak

Dobrý den, mám zbraň od ASG (DL60 SOCOM) a mám problém se střelbou, protože když vystřelím, kulička zhruba po 10 metrech změní směr a letí nahoru. Nevím, čím by to mohlo být, hop-up je pevně nastavený, takže tím to asi nebude. Mohlo by to být například špatnou vahou kuliček? Do teď jsem používal 0,20g. Prosím o radu, nevím co s tím, děkuji.

AirsoftGuns: Ano, hop up je fixní, takže je potřeba otestovat vhodné těžší kuličky. Díky této funkci mají airsoft zbraně s hop-up systémem větší dostřel, přesnost a rovnější trajektorii letu.


05.04.2021 Problém s odstřelovačkou

Marek ČernýMarek Černý

Mám problém s odstřelovačkou kuličky lítaj jak chtějí doleva doprava nahoru a dolu zajímalo by mě hlavně čím by to mohlo být a také tam mám pružinku 150 a když to natahuju jde to těžce a jak jsme slyšel od přátel tak by to to nemělo jít tak těžce s touto pružinkou . Děkuju

AirsoftGuns: Jestliže používáte vhodnou gramáž kuliček, zkuste vyčistit hlaveň. Pokud je rozptyl opravdu velký, tak bude problém asi v hop-up gumičce nebo třeba i ve stabilitě výkonu (lze ověřit při měření na chronografu). Na to by mohlo navazovat to těžké natahovaní. Pokud ve válci drhne píst nebo třeba pružina o vodič, můžou být výkon a střelba po každém natažení jiné. Upgrade pušky jste si dělal sám?


Novinky a slevy emailem