Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

03.01.2021 Re: Zaseknutá BB

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,pokud nejde nijak vyšťouchnout třeba vyražečem nebo nějakým úzkým nástrojem,navštivte servis,manuálky se snadno samodoma zničí.

03.01.2021 Zaseknutá BB

Tomáš MusilTomáš Musil

Dobrý večer, dnes jsem omylem natáhl 2x na manuální pistoli Glock 17 od TM a zasekla se mi v ní kulička, hůře se natahuje a nevím jak ji mám odstranit. Vyklepat jsem ji zkoušel ale nic. Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Bez rozdělání zbraně jí pravděpodobně nevyndáte. Doporučujeme pistoli dále nepoužívat a poslat ji k nám do servisu.


25.11.2020 Špatně se natahuje

Radek JurčikRadek Jurčik

Dobrý den nedávno jsem koupil colt 1911 od cybergun, byl na reklamaci tam mu vyměnili válec a poté se hrozně špatně natahuje nevíte čím to je?

AirsoftGuns: To bohužel netušíme. Pistole značky cybergun neprodáváme. Problém doporučujeme řešit tam, kde jste pistol koupil.


20.11.2020 AK47 rozložení

Jakub BočkajJakub Bočkaj

Dobrý den mám problém rozložil sem své AK47 a potřebuju pomoc se složením ale problém je že je zlomení vejpul a potřbujuho slepit. Děkuji

AirsoftGuns: Servis rozlámaných manuálek v plastu neděláme. S ohledem na pořizovací cenu se oprava nevyplatí a výsledek není zaručený.


08.11.2020 Re:M24 Socom TAN, dvojnožka, optika, Snow Wolf, SW-04T++

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,nu nabízí se nefunkce hop gumky,která svým lemem zadržuje kuličku do výstřelu na správném místě. Pokud se nevyznáte v mechanismu pušky,navštivte odborný servis nebo mi napište na fb a natočte problém,zde to bohužel nelze. Třeba se dokážeme po videu dobrat chybičky.

08.11.2020 M24 Socom TAN, dvojnožka, optika, Snow Wolf, SW-04T++

Milan ŠvábMilan Šváb

Dobrý den co mam dělat když mi z hlavně vyjíždějí bbčka když namířim blíž k zemi skoušel jsem vyčistot hlavem rozebrat zbraň a nic nepomaha

AirsoftGuns: Přidat hop-up, pokud nepomůže, podložit hop hrbolek či vyměnit gumičku.


30.10.2020 Re:Problém se střelbou

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,vypadá to na seklý převod nebo píst. Je nutná rozborka zbraně,máte-li ji v záruce,není co řešit-reklamace. Pokud již v záruce není,navštivte odborný servis,sám to nezkoušejte.

29.10.2020 Problém se střelbou

Nicolas HornychNicolas Hornych

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám takový problém s vaší airsoftovou zbraní AK47 Tactical celokov - JG, když chci vystřelit tak se nic nestane jen lehce v pažbičce ťukne ale jinak nic, baterii mám plně nabitou, v hlavni nic zaseklého není a už mě nenapadá co by to jinak mohlo být. Předem děkuji za odpově.

AirsoftGuns: AK47 od značky JG v nabídce nemáme. Pokud na Vaší zbrani škubne motorek, bude pravděpodobně něco seklého v machaboxu. Přednatažený píst, vychýlený vodič pružiny, ulomený zub,... Pokud chcete zbraň opravit, zašlete ji k nám do servisu.


Novinky a slevy emailem