AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

16.04.2020 Problém se zásobníkem

David KoubaDavid Kouba

Dobrý den, včera mi od Vás přišla nová AK-47, Cyma, CM.028. Mám podezření, že transfer kuliček ze zásobníku do komory neprobíhá úplně hladce. Bez přerušení vždy odpálím jen pár ran a pak musím vždy kolečkem natahovat zásobník. Jak intenzivně, případně jak často se musí pracovat s ozubeným kolečkem na dotahování pružiny v zásobníku? Je možné, že je zásobník vadný? Je to moje první AEG zbraň, nemám tedy zkušenosti. Díky moc za radu!

AirsoftGuns:Zásobník je třeba natočit dostatečně. Trvá to cca 30s, je tam doraz, takže správně natočený zásobník přecvakává a jde více z tuha. Pak s podáváním nebude problém.


13.04.2020 Re: hop up dotahování

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,funkci systému hop up máte popsanou v uživatelském manuálu zbraně. Bývá obrázkama ukázána minimální a maximální dráha stavění a také kde a čím kam točit.Zpravidla se hop nastavuje při výměně gumky kde je nutné seřízení na váhu používaného střeliva -odborný servisní úkon - nebo při změně váhy střeliva či zvýšení dostřelu během akce. U pušek M16/M4 je stavění hopu před mechaboxem ve výhozném okně zbraně,základní komora má stavěcí kolečko ke střelci povoleno,k ústí hlavně utaženo,ProWin komora má kolečko nahoru povoleno,dolů utaženo. AK,MP5,VSR 10,M24,... mají pro stavění hopu páčku,u AK je také před mechaboxem k ústí povoleno,ke střelci utaženo,MP5 má páčku většinou na levé straně předpažbí,k ústí povoleno,ke střelci utaženo,pušky VSR,M24 mívají páčku na levé straně pažby,také funkcí jako AK,pušky L96,MK1,.. mají stavění hopu červíkem buď v šachtě zásobníku nebo shora přes lištu a vnější hlaveň. Platí tu vyšroubováno-povoleno,zašroubováno-utaženo. Doufám,že se v tom vyznáte a pomuže to ;)

13.04.2020 Re: kuličky

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,použité se nedoporučují znovu i po vyprání střílet,je to kvůli malým deformacím během nárazů do předmětů pouhým okem nezjistitelné. Takové kuličky je dobré používat pouze jako střelivo v plynových granátech. Nebo ve zbraních z tržnic kde je dostatek místa v komoře i hlavni a drobné nerovnosti tolik nevadí .

13.04.2020 hop hup dotahování

Šimon LakomýŠimon Lakomý

dobrý den chtěl bych se zeptat všude jsem slyšel že si před hrou máte povolit a potom pomalu dotahovat hop hup a mě by zajímalo jak předem děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Funkce hop-up se může měnit dle teploty či počtu vystřílených ran ze zbraně. Vždy mějte nastaveno tak, aby Vám trajektorie letící kuličky vyhovovala.


12.04.2020 kuličky

David SvadbíkDavid Svadbík

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli mohu zašpiněné použité, ale nepoškozené kuličky po vyprání znovu používat Děkuji

AirsoftGuns: Určitě ne. Hrozí poškození zbraně viz návod k použití. 


07.04.2020 Re : Zásobník M.127

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ano,je to tlačná velkokapacitní alternativa k točáku pro pušky M16/M4

07.04.2020 Re: 05.04.2020M4 TopArms. Nevrací se spoušť

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,zřejmě nemáte na spoušti pružinu nebo je vypadená ze své pracovní pozice,najdete ji zde na spodním obrázku : https://www.airsoftguns.cz/ocelova-spoust-m16-m4-s-pruzinkou-shs

06.04.2020 Zásobník M.127

Jiří HoudekJiří Houdek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je zásobník Cyma M.127 přímou (rozměrově naprosto přesnou) tlačnou alternativou k zásobníku Cyma M.094. Děkuji.

AirsoftGuns: Ano, zásobníky M4 PMAG od Cyma jsou z vnějšku rozměrově shodné (přesně neměřeno).


Novinky a slevy emailem