AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

22.04.2024 Zbraň na upgrade

Jan KrčmářJan Krčmář

Dobrý den. Jak říká předmět chci si pořídit zbraň na upgrade. Mám vyhlídnutou E&C - 826. Problém je že se mi nepovedlo najít co má zbraň za vnitřnosti. Jestli to na to upgradování má smysl. Případně podle čeho si mám zjistit jestli ty díly má smysl upgradovat.

AirsoftGuns: Prakticky jde o jednu z mnoha variant M4. Tzn. mechabox ver. II a dobrá dostupnost upgrade dílů. Při větším upgrade se dá CNC mechabox a vymění stejně celý vnitřek.


07.04.2024 dusí se mi zbraň

Jakub KuličkaJakub Kulička

dobrý den mam zbraň SA-FX01 od specny, vnitřek: základní hop up komora a gumka též, tryska místo plastové je kovová ale stejná délka (21,25mm), hlava válce od RA, válec plný od RA, píst komplet základ, pružina M110, kola základ 18:1, procesorovka od Perun V2 Hybrid, hlaveň 6,01mm. Začalo to od té doby co jsem tam dal maple leaf gumku 60° to chvíli střílelo ale potom nic tak jsem dal původní gumku a taky už nic teď to spíš fluše kule 10m a to jen někdy jinak se zbraň dusí a nevystřelí. Nevím co dělat jestli je chyba v mechaboxu nebo v komoře.

AirsoftGuns: Dušení a uflusávání je o komoře, gumičce, trysce a celkové návaznosti jednotlivých dílů na sebe. Pokud si už se zbraní nevíte rady a chcete jí seřídit, doporučujeme zaslat do odborného servisu.


27.03.2024 Airsoft zbran po rozbaleni nejede

Lukáš ZetíkLukáš Zetík

Dobry den dneska mi dosel AK74 (SA-J02 EDGE 2.0™ ASTER V3 Version) po rozbaleni jsem vlozil baterku a zbran pipla ze baterka byla pripojena ale nechtela strilet jedna se o zbran se softwerem predem dekuji za rady

AirsoftGuns: Daný model neprodáváme. Takže doporučujeme kontaktovat vašeho prodejce. Akumulátor byl nabijený? 


05.02.2024 Problém s vyhazovačem u SA-H05

Matouš KolcMatouš Kolc

Dobrý den, mám problém s vyhazovačem zásobníku u SA-H05. Někde jsem viděl že se má vyhazovač šroubovat z levé strany proti směru hodinových ručiček, ale při tom se mi ta dlouhá strana z levé strany zlomila. Nevim jestli jsem to udělal špatně nebo je to těžko přístupné, ale byl bych rád za rady. Děkuji

AirsoftGuns: Zbraně této značky nemáme v nabídce, takže bohužel neporadíme. Záchyt je jištěný šroubkem, nebo se po zmáčknutí povoluje proti směru hodinových ručiček.


16.01.2024 Problém s velikostí akumulátoru

Ondřej Vaníček VaníčekOndřej Vaníček Vaníček

Dobrý den, včera jsem koupil novou pažbu a akumulátor k m4. Bylo mi řečeno že je akumulátor tubusový. No je moc dlouhý a vyčuhuje z pažby. Ale 9,6V 1600mAH akumulátor jsem menší nenašel, tubus u m4 má průměr 2.5cm a pažbu mám ar-15 která je zhruba stejného prostoru. Nevíte co bych s tím mohl udělat (budu rád za každou odpověď)

AirsoftGuns: Jaký typ pažby a akumulátoru máte? Pokud je to li-pol do trubice pažby, je u některých typů nutné mít pažbu více vytaženou (není možné využívat úplně zasunuté pozice).


18.12.2023 Baterie

Tomáš FriedelTomáš Friedel

Dobrý den chci se zeptat mám AEG AK47 od firmu Cyma zbraň jsem nyní zakoupil používám do ni Nimh baterii po vložení baterií do zbraně a stisknutí spouště má zbraň snahu vystřelit ale nevystřelí po několika pokusech se baterie začne zahřívat a poté i zbraň začne střílet. Nevíte jestli je to baterií nebo zbraní jinou baterií na výměnu zatím nemám.

AirsoftGuns: Toto není běžný stav, máte jistotu nabité baterie? Dobré by bylo otestovat jiný akumulátor. Pokud zbraň nestřílí, nedržte dlouho spoušť. Pokud je zbraň nová, doporučujeme zaslat na reklamaci.


04.11.2023 re: Leviathan v2

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,RA mechy jsou plně kompatibilní s E.T.U. Leviatan V2,takže záleží na Vaší zručnosti a znalostech funkce.

04.11.2023 Leviathan v2

Zdeněk KlapetekZdeněk Klapetek

Zdravím.chci si sám instalovat procesorovku leviathan v2 od jeffronu do jednodilneho retroarms mechaboxu . Budou potřeba nějaké úpravy mechaboxu ? Mechabox poté bude usazen v ar15 od delta armory.

AirsoftGuns: Nic razantního. Usadit ECU bude jednodušší, jak správně usadit vše ostatní do RA mechu a ten následně v ose do těla delta armory.


Novinky a slevy emailem