AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

07.04.2020 Re : Zásobník M.127

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ano,je to tlačná velkokapacitní alternativa k točáku pro pušky M16/M4

07.04.2020 Re: 05.04.2020M4 TopArms. Nevrací se spoušť

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,zřejmě nemáte na spoušti pružinu nebo je vypadená ze své pracovní pozice,najdete ji zde na spodním obrázku : https://www.airsoftguns.cz/ocelova-spoust-m16-m4-s-pruzinkou-shs

06.04.2020 Zásobník M.127

Jiří HoudekJiří Houdek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je zásobník Cyma M.127 přímou (rozměrově naprosto přesnou) tlačnou alternativou k zásobníku Cyma M.094. Děkuji.

AirsoftGuns: Ano, zásobníky M4 PMAG od Cyma jsou z vnějšku rozměrově shodné (přesně neměřeno).


05.04.2020 M4 TopArms. Nevrací se spoušť

Matěj KlvaňaMatěj Klvaňa

Dobrý den, na svojí M4 mám menší problém. Když střílím semi, tak se spoušť nechce sama vrátit. Musím ji vrátit prstem. Ale u full auto se vrací bez problému. Gear box jsem již rozebral, ale nevím na jakou součástku bych se měl zaměřit. Budu rád za jakoukoliv radu. Děkuji

AirsoftGuns: Prasklá pružinka spouště.


30.03.2020 Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030

Radek MarešRadek Mareš

Přepínat sem zkoušel,vyletí právě naráz 2 kuličky Kuličky používám 0.20g

AirsoftGuns: Pokud něco nefunguje jak má, doporučujeme zaslat zpět na reklamaci.


30.03.2020 Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030

Radek MarešRadek Mareš

Dobrý den,pořídil sem u vás zbraň viz.předmět a zbraň mi nestřílí normálně po jedné kuličce ale minimálně jen po dvou kuličkách.Chtěl bych se zeptat kde je problém?

AirsoftGuns: Zkoušel jste přepnout voličem režimu střelby na závěru? Pistole udělá dvě rány za sebou (dávka/salva)? Nebo na jednu ránu vyletí 2 kuličky naráz a s menším výkonem? Jaké kuličky používáte?


30.03.2020 Re: M4 nestřílí

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Dobrý den,poukazuje to na špatnou osu mechabox vs. hlaveň,nemáte skřížené tělo? Nemusíte poloviny k sobě trochu domáčknout? Zkontrolujte si dosednutí trysky na gumku,zda je i gumka adekvátní k výkonu zbraně,každopádně pokud nic nezabere,servis je na místě,buď mi napište a natočte co se děje na https://www.facebook.com/Servis-a-poradna-pro-airsoft-104460467634020/ nebo se svěřte technikům tady na ASGuns.

29.03.2020 M4 nestřílí

Martin GrenarMartin Grenar

Dobrý den, dnes jsem se pokoušel znovu dát dokupy mojí starou M4. Vyměnil jsem chybějící hopup komoru, hlaveň, baterku a zásobník. Zbraň střílí, ovšem ne kuličky. Když vystřelím jednou a dvakrát a na potřetí vypadne jedna kulička z hlavně. Takhle furt dokola, zbytek kuliček, které jsem se pokoušel vystřelit a nevypadnou hlavní, pak vypadnou při vyjmutí zásobníku. Nevíte, čím by to mohlo být? Jestli špatné těsnění, nebo nějaký problém s hopupem? Prosím o konkrétní návrhy, abych mohl dle toho začít jednat. Děkuji moc za odpověď.

AirsoftGuns: Na dálku těžko někdo poradí. Problém může být ve vnitřní ose, špatná tryska nebo lem hop-up gumičky. Jde o to, zda se kuličky dusí ve zbraní nebo nedojde ani k jejich podání ze zásobníku. Pokud se oprava nezdaří, doporučujeme odborný servis.


Novinky a slevy emailem

fake rolex