AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

15.01.2022 Re: Jan Borgula

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,toto napovídá chybně složenému systému selektoru. Podívejte se na funkci přepínače,zda chodí v kulise jezdce spouště,dále zda je dobře pístovým kolem přerušovač nazdvihován jak má a dále zda vnější kulisa správně vodí odpružený výstupek a zda i díly vnějšího přepínače sedí na svých pozicích. Pokud vše bude pracovat bezchybně,bude i bezchybná střelba.

14.01.2022 Odpověď pro AirsoftGuns č.2

Jan BorgulaJan Borgula
Tak problém jsem již identifikoval, přerušovač střelby je v nedostatečné poloze pro automatickou střelbu. Je možné že je to opotřebením páčky která přichází do kontaktu s kulisou přepínače? Kulisu jsem mimochodem již zkoušel vyměnit za novou a problem přetrvává.

14.01.2022 Odpověď pro AirsoftGuns

Jan BorgulaJan Borgula
Pokud by to byly zuby přepínače, tak tu nechodím pro radu. Zas takový idiot nejsem abych špatně složil tak triviální věc, natož když jsem to ještě kontroloval. Pokud by to však tak bylo, tak se tím nevysvětlilo proč z polohy "Safe" na "Auto" zbraň nevystřelí a po výstřelu v režimu "semi" a následném přepnutí na "auto" zbraň vystřelí pouze jednou a tím myslím, že po opakovaném stisknutím spouště se pak dále nic nestane.

11.01.2022 E&L AK - nefunkční full-auto

Jan BorgulaJan Borgula

Dobrý den, potřebuji poradit kde by mohl být problém a jak ho co nejjednodušeji opravit - Jedná se o střelbu v automatickém režimu, kdy pokud přejdu z zajištěné polohy na "auto", tak se nic neděje, a pokud přejdu ze "semi" (a vystřelil jsem v semi) na "auto", tak zbraň vystřelí jenom jednou. Mech rozebrat, promazat atd umím, nicméně mě momentálně nenapadá čím by to mohlo být. Děkuji za každou radu.

AirsoftGuns: S velkou pravděpodobností budou do sebe špatně zapadat zuby na přepínači. Pokud to dělá zbraň po Vaší demontáži, tak jste to špatně složil.


08.01.2022 2Re: Ris Lišta na Galil

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,zpravidla se na Galila montuje nosič jako na AK,boční lišta přímo do těla na levé straně.

02.01.2022 Re: Ris Lišta na Galil

Jiří KortusJiří Kortus

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je možné nainstalovat boční listů pro Galil sar od výrobce Cyma, do teď se snažím na to přijít, prohlížím si zbraň do detailu a nemůžu na to přijít Díky za odpověď

AirsoftGuns: Bohužel nemáme žádnou vhodnou montáž pro zbraň typu Galil.


01.01.2022 Re: 30.12.2021M4 RIS CQB s tlumičem EC

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,bude nejspíš prasklá nebo vyskočená pružinka,co ovládá pohyb imitace závěru(krytky). Řešením je rozborka zbraně,obvykle stačí vyjmout čep v přední části těla u šachty zásobníku a pušku rozpůlit. Poté je snadné zjistit co je příčina nefunkce. Pružinku buď nasadit zpět na příslušné místo nebo vyměnit prasklou a zbraň opět složit. Úkon není nijak náročný,zvládne jej kdokoli s průměrnou zručností.

30.12.2021 M4 RIS CQB s tlumičem EC

Štěpán JehlickaŠtěpán Jehlicka

Dobry den potreboval bych pomoct u me m4 E&C se mi zasedla krytka vnitřní krytka na hoo up a nejde zavřít sklopná krytka funguje ale ta vnitřní na pružinu ne

AirsoftGuns: Asi je vytržené táhlo závěru. Pokud se chcete dostat k regulaci hop-up, měl by jít závěr/plech dozadu posunout ručně nebo pomocí šroubováčku.


Novinky a slevy emailem