Nová generace Sa vz. 58

24. 04. 2013

Naše firma, jako první v Evropě, vyvinula a úspěšně prodává vlastní airsoftovou zbraň a to již od roku 2009. Je to replika nejpoužívanější zbraně Armády České Republiky, samopal vz. 58...

img

Dokázali jsme, že nejsme Ti, co jen slibují. O výrobu tohoto modelu se v minulosti pokoušelo několik výrobců, ale neúspěšně. Jsme jediní, kterým se podařilo na trh uvést a sériově prodávat vlastní výrobek, který si našel mnoho desítek spokojených uživatelů. První zkušební série byla konstruována na základní výkon cca 120 m/s. U druhé generace jsme díky mnoha vylepšením mohli zbraň dodávat s výkonem přes 150 m/s a s možností používání originální sklopné pažby, bez omezení v umístění akumulátoru.


Sa vz. 58 druhé generace
Zbraň s krásnou tříletou patinou

V současné době vyvíjíme již třetí generaci airsoftové zbraně Sa vz. 58, která bude obsahovat další vylepšení a která bude dosahovat výkonu cca 160 m/s. Reagujeme tím na přání Vás zákazníků, kteří se až překvapivě často dotazujete s tím, kdy bude zbraň opět v prodeji a kdy nás inspirujete k dalším možným vylepšením.

Bohužel velkým problémem při výrobě airsoftové zbraně v civilizované, demokratické, středoevropské, sociální a byrokratické zemi je cena finálního produktu v malosériové výrobě. Výroba a prodej zboží v sociálně demokratických evropských zemích je zatížen vysokými daněmi a poplatky, které konečný spotřebitel musí vždy uhradit a proto je třeba počítat s tím, že cena nebude v žádném případě nízká.


Realisticky zpracované detaily
Sklopná pažba z ostré zbraně

Vzhledem k výše uvedenému Vám narovinu a poctivě říkáme, že sériová výroba nové generace Sa vz. 58 bude rozběhnuta pouze v případě regulérního zájmu Vás airsofťáků po celé Evropě. Druhou generaci zbraně jsme doprodali s finanční ztrátou a toto už bohužel opakovat nemůžeme. Zda a kdy bude nová generace uvedena do prodeje, záleží pouze na Vás kupujících.

Předběžná prodejní cena nové generace byla stanovena na cca 23.000,- Kč včetně DPH. Ti, kteří si zbraň závazně objednají a složí zálohu ve výši 7.000,- Kč předem získají slevu 10% z konečné prodejní ceny zbraně. Myslíme, že nabídka z naší strany je to velice zajímavá. Na vybranou zálohu Vám bude samozřejmě vystaven doklad a v případě, že by se vyskytly jakékoliv problémy a komplikace, nebo sériová výroba nebyla spuštěna, tak Vám uhrazenou částku samozřejmě vrátíme.


Sklopnou pažbu lze vyměnit za pevnou
Funkční reálný přepínač střelby

První plánovaná várka by měla být max. 30 ks zbraní a mohla by být dokončena na přelomu července a srpna tohoto roku. Další várky budou plánovány dle úspěšnosti prodeje. A opět narovinu říkáme, že pokud zájem nebude, tak výrobu definitivně ukončíme, plány zamkneme v trezoru a kauzu Sa vz. 58 s konečnou platností uzavřeme.

Zbraně Sa vz. 58 jsou již od druhé generace osazovány osvědčenými upgrade díly od firmy SHS. Tudíž jejich výkon a životnost jsou velmi dobré, což zajisté potvrdí součastní majitelé. Zbraň je vyráběna metodou třískového obrábění z duralu a ocele, takže její pevnost a robustnost nemá v airsoftu obdoby. Samozřejmostí je dodržování kompatibility s různými doplňky, které se používají na ostré zbrani. Není tedy problém zbraň osadit různými druhy pažbení, R.I.S. lištami a např. kompenzátorem. Mnoho použitých vnějších dílů pochází z ostré zbraně, čímž zbraň získává autentický vzhled. Sa vz. 58 bude dodávána s jedním zásobníkem a se sklopnou i s pevnou pažbou.


Díly jsou kompletně obráběné na CNC strojích
Částečně složená zbraň se základovou barvou

Uvědomte si tedy prosím, že námi vyráběná zbraň nemá v žádném případě konkurovat levným čínám nebo běžným zbraním, které jsou sériově vyráběné v Číně nebo na Taiwanu. Rozhodli jsme se vydat cestou kvality a tomu odpovídá i cena. V žádném případě tedy nepřipustíme licitování o různé slevy a slevičky při budoucím prodeji. Za kvalitu se prostě musí platit, a kdo není ochoten, tak se musí smířit s běžnými airsoft zbraněmi.

Pokud máte zájem, tak si můžete přečíst informace o první sérii námi vyráběné zbraně anebo se podívat na položku v katalogu, kde je zbraň z druhé generace.

Případné další dotazy a poznámky prosím směřujte do komentářů k tomuto článku a případné závazné předobjednávky posílejte na prodej@airsoftguns.cz.

Níže uvádíme aktuální stav plánované série a závazných předobjednávek:

6 ks rezervováno; 24 ks volných

AirsoftGuns.cz

Komentáře

18.08.2023 Vz.58 generace 3

Tomáš KozákTomáš Kozák

Zdravím , rád bych věděl jestli bude ještě někdy dostupná ke koupi nebo jestli bude nebo je návrh na GBB zbraň , kvalitou i výkonem a hlavně nostalgii a originalitou by jste konkurenci neměli a nějakej ,,ares" by se mohl s tím zínkovým nekompatibilním krámem jít zahrabat

AirsoftGuns: GBB vz. 58 dělat rozhodně neplánujeme.


16.02.2017 Můžu se zeptat kolik stojí ta to zbran

Jáchym ČernýJáchym Černý

Můžu se zeptat kolik stojí ta to zbran. dekuji za odpoved

AirsoftGuns: Cena modelu s CNC mechaboxem byla necelých 19000 Kč - odkaz na produkt je ZDE.


13.12.2016 dotaz

pavel dunklerpavel dunkler
dobrý den chci se zeptat na druhou generaci této zbraně jestli bude možné si ji objednat s popřípadě její cena kolik by to stálo

AirsoftGuns: Výhledově to bohužel dobře nevypadá, více informací o tomto projektu v článku a příslušné diskuzi zde.

14.04.2015 Termín prodeje.

Jan KubíčekJan Kubíček
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na termín prodeje této generace, jelikož jste psali, že vyjde v červenci 2013.

AirsoftGuns: Z důvodu malého zájmu novou sérii pravděpodobně dělat nebudeme.

10.04.2015 Rada

Jan KubíčekJan Kubíček
Zkuste svojí výrobu zaměřit třeba také do Kanady. Tam mají zbraně rodiny AK zakázané a proto si většinou pořizují vz. 58, který moc dobře znají a jsem si jist, že za airsoftovou verzi tzv. "kanadského ákáčka" ochotně zaplatí. Zkuste třeba napsat nějakému kanadskému airsoftovému obchodu a když se to osvědčí, tak jen Vaše plus. :)

AirsoftGuns: Děkujeme za tip. Víme o tom, že český trh má svoje omezení a specifika. V minulosti jsme se již podíleli na dodávání této maloseriové exkluzivní zbraně i zákazníkům do zahraničí.

10.04.2015 Pevná pažba

Jan KubíčekJan Kubíček
Dobrý den. Jelikož nejsem velký fanoušek sklopných pažeb a kompaktních zbraní, tak bych se Vás chtěl zeptat, jestli budete prodávat i zbraň s pevnou pažbou, protože na všech fotkách v tomto článku je jen vz. 58 se SKLOPNOU pažbou a nejlepší by byl S PEVNOU pažbou.

AirsoftGuns: Změna pažby je rychlá a jednoduchá. U prvních verzí bylo "pádlo" nutností z důvodu akumulátoru. Více třeba zde: http://www.airsoftguns.cz/sa-vz-58-gen-2-pevna-airsoftguns nebo také tady: http://www.airsoftguns.cz/asg-sa-vz-58

05.12.2014 ahoj,

ernesto2248ernesto2248
moc se mi líbilo vaše video na YT, hlavně ta písnička, nemůžu ji dostat z hlavy, mohli byste mi prosím sdělit název?

AirsoftGuns: Pokud se nepleteme, písnička je jeden ze sountracků z filmu Black Hawk Down.

30.04.2013 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Martas685: Kabelaz je mozne vyvest na pazbu, ale bude to neprakticke a osklive. V pripade zavazne predobjednavky nam prosim napiste na email prodej@airsoftguns.cz a my Vam obratem zasleme emailem zalohovou fakturu pro platbu. JanJakubsky: Teoreticky je mozne vyrobit zakazkove i jeden kus, ale cena zbrane bude v tomto pripade minimalne 2-3x vyssi nez nyni. Duvodem je rozlozeni fixnich nakladu a vyssi cena u dodavatelu.

Novinky a slevy emailem