Nerezová 6,05 mm hlaveň XM177, M4A1, SG551, 375 mm, PDI

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu XM177E2, M4A1, SG551, M15A4 Carbine/TC/RIS/SPC a M15A2 Carbine - délka 375 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti.

Skladem > 5 ks 16.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 250 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 23 kreditů.

Více informací
Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu XM177E2, M4A1, SG551, M15A4 Carbine/TC/RIS/SPC a M15A2 Carbine - délka 375 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm.

Upgrade díl je použitelný i do dalších AEG zbraní s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně a se standardním typem Hop-Up komory/gumičky. S prodlužováním vnitřní hlavně oproti základní se musí zohlednit i typ a objem válce v mechaboxu zbraně. Vyčnívající konec z ústí vnější hlavně se nejčastěji schovává do tlumiče hluku výstřelu.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Marta Barčovská, 09. 01. 2017

Je to pdi, nemám čo dodať. Balenie bolo dostačujúce, tvrdé a bezpečné, aj keď možno ešte trochu bublinkovej fólie to istiť mohlo. Prístup obchodu bol super, aj napriek inventúre a neaktívnosti obchodu do 9.1.2017 mi hlaveň už v tento deň došla, takže rýchlosť svetla. A keby niekto mal záujem o túto hlaveň - Presnosť na 30m sa ztrojnásobila, dostrel sa zvýšil z vfc 375mm o takých 10 metrov, v kombinácii so systema energy gumičkou o ďalších 10 metrov. Takže na 60metrov presné strely.

Novinky a slevy emailem