• Novinka

M4 SD, Keymod, 12,5 Inch, Black, Cyma, CM.079C

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 SD [CM.079C] s kovovým tělem a vnější hlavní o délce 12,5 palců, která je zakončena tlumičem hluku výstřelu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 580 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 SD [CM.079C] s kovovým tělem a vnější hlavní o délce 12,5 palců, která je zakončena tlumičem hluku výstřelu. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti.

Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované tělo s funkčním výhozným okénkem, táhlem závěru a plechovou imitací závěru. Další modifikací pro lepší manipulaci např. i v rukavicích jsou zvětšený lučík, vyšší přepínač režimu střelby a oboustranný vypouštěč zásobníku s lépe dostupnými tlačítky. Moderní typ M4 s kovovým Keymod předpažbím (délka 295 mm), taktickou zásuvnou pažbou Emod (6 poloh nastavení), pistolovou pažbičkou HK416 a sklopnými mířidly, mezi které je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. K uchycení popruhu slouží oboustranné ocelové poutko mezi tělem a trubicí pažby.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kluzná 8 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 400 BB (Hicap).

- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 310 mm
Délka zbraně 755/840 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,08 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáře k produktu

06.07.2020 Dotazy

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Můžu se zeptat: Je tato zbraň celokovová, jakou má životnost, jak dlouho vydrží akumulátor na jedno nabití, dá se na levou a pravou či spodní stěno hlavně dát příslušenství, jak často se tato zbraň maže čí jestli se dává do servisu a jestli v tom případě tento servis poskytujete a jak se projeví znáky toho, že zbraň potřebuje promazat?

AirsoftGuns: Model se řadí mezi celokovy (tělo a předpažbí je slitina ZnAl...). Z plastu je zásobník, pažbička a posuvná část pažby. Původní akumulátor moc nevydrží, a slouží k otestování funkce. Proto doporučujeme pro lepší použití dokoupit kvalitnější s kapacitou 1600mAh, který při plném nabití vystačí na více jak 1000 výstřelů. Všude kde jsou RIS lišty, lze upínat doplňky. Takže horní část těla a všechny strany předpažbí. Uživatelsky se nic nemaže, pouze čistí hlaveň. Předepsaný servisní interval + další informace jsou v návodu k použití. Po nastřílení určitého množství ran, nebo 1x za sezonu je dobré zbraň nechat vyčistit, promazat, vše podotahovat třeba u nás v servise...je to podobné jako u jiných mechnických věcí např. kolo či auto.


Novinky a slevy emailem