M1903A3 Springfield, manuál, dřevo, S&T, SPG-09

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Springfield M1903A3 [SPG-09] od firmy S&T. Tento konkrétní model se vyznačuje velice realistickým zpracováním celé dřevěné pažby a všech kovových částí.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 280 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Springfield M1903A3 [SPG-09] od firmy S&T. Tento konkrétní model se vyznačuje velice realistickým zpracováním celé dřevěné pažby a všech kovových částí. Právě toto skvěle napomáhá docílit reálnější hmotnost a celkově přispívá k lepšímu pocitu ze střelby. K ještě více autentickému dojmu této válečné repliky slouží montáž na bajonet nebo takový detail jako dutý prostor v pažbě po otevření dvířek v botce. Puška je v základu vybavena úchyty na nosný řemen, mechanickou pojistkou i plně stavitelnými mířidly. V tomto technickém řešení se samotné kuličky vkládají do plastového zásobníčku. Ten se skrze spodní odklopnou krytku následně schová přímo do vnitřku pušky, tak aby nekazil celkový dojem z repliky.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 510 mm
Délka zbraně 1124 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,80 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 110 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 25 BB

Komentáře k produktu

18.05.2021 Zbraň

Tomáš PospíchalTomáš Pospíchal

Dobrý den, kdy bude puška znovu naskladněna? Děkuji

AirsoftGuns: Do konce roku určitě nebudou.


09.08.2019 Zbraň

Michaela HoláMichaela Holá

Dobrý den, bude tato zbraň znovu někdy naskladněna?

AirsoftGuns: Do konce roku bohužel ne. V případě zájmu zde máme jednu novou bez zásobníku, kterou můžeme dodat se slevou. Spousta těchto pušek je použita jako nefunkční replika pro KVH nadšence. Jako doplňěk k výstroji.


24.06.2016 Upgrade

Jaromír NovákJaromír Novák
Zdravím, je u této zbraně možnost upgrade tak na 140 m/sec a na kolik by to asi vyšlo? Děkuji.i

AirsoftGuns: Pravděpodobně ne.

Avatar
Vladislav Pek, 05. 02. 2017

Avatar
Vladimír Malý, 05. 04. 2017

Avatar
Jaroslav Šíma, 23. 08. 2017

Mám ji téměř rok. Když přišla, nebylo možné ji používat. Zásobník nepodával kuličky, protože otvor, ze kterého kuličky vychází ze zásobníku byl moc malý - vybrousil jsem ho. Poté byl další problém, že se kuličky v zásobníku zasekávaly, takže jsem po stranách přidal materiál (sklolaminátovou fólii), čímž se sice jeho kapacita snížila na 10ks, ale zato zatím funguje. Opakovaně jsem se dotazoval na nové zásobníky, bohužel z toho nic nebylo. Následně jsem celou zbraň rozebral, každou součástku otřel od prapodivného oleje a znovu promazal. Poté jsem slepil pažbu v místě, kde se napojuje, jelikož i při dotažení se při manipulaci sama rozebírala. Zbraň by dle mého názoru v pohodě snesla i upgrade na 140m/s, ale přijde mi to zbytečné, protože naměřená úsťová rychlost je v průměru 117m/s, hop-up funguje skvěle a zbraň je nesmírně přesná. Celkově bych po úpravách zbraň hodnotil velice kladně, ale koupil bych si jí znovu jedině, pokud by byly k dispozici i náhradní zásobníky.

Novinky a slevy emailem