Hlava pístu s tlumičem dopadu, Medusa

Kovová hlava pístu s tlumičem dopadu od firmy Medusa. Díky speciální konstrukci výrazně redukuje vzniklé rázy při dopadu pístu. Tím snižuje hlučnost zbraně a šetří mechabox. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

290 Kč s DPH

Kovová hlava pístu s tlumičem dopadu od firmy Medusa. Díky speciální konstrukci výrazně redukuje vzniklé rázy při dopadu pístu. Tím snižuje hlučnost zbraně a šetří mechabox. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny. Nedoporučuje se používat na vysokých kadencích a nelze instalovat do zbraní s excentrickým výfukem na hlavě válce (M14, P90, SVD, L85 apod.).

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

05.06.2013 Re: felix111

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud mate pist, ktery umoznuje instalaci AEG hlavy pistu, tak by mela jit pouzit. Zakladni pist v manualnim SVD toto neumoznuje.

04.06.2013 SVD

felix111felix111
Lze tato hlava pístu použít i do manuálního SVD od A&K? Při silné pružině hlava moc "mlátí" o hlavu válce, chvilkově jsem to vyřešil větším O kroužkem na hlavě pístu, sice se ztišilo, ale ubíralo mi to m/s, proto by se mi hodila tahle

07.05.2013 Re: hodan

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vzdy zalezi na konkretni sestave, kadenci a pouzitych dilech. Urcite je napr. vhodnejsi pouzivat pist s mensim poctem zubu: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1648 Nos ma prumer 3,7mm a do SHS hlavy valce se vejde.

06.05.2013

hodanhodan
Ještě by mě zajímal průměr nosu. Děkuji.

04.05.2013

hodanhodan
Dobrý den, nemohu se rozhodnout zda tu to hlavu mám koupit.Slyšel jsem ,že se prý níčí píst kvůli přídusu za který může "nos"-je to pravda?;jaká opatření musím udělat ,aby se toto nedělo?Dále mě zajímá jestli "nos" této hlavy půjde bez problému do této hlavy válce http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1536 ?

Novinky a slevy emailem