HI-CAPA 4.3, Dual Stainless, GBB, Tokyo Marui

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu HI-CAP Dual Stainless v nerezovém provedení od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 720 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu HI-CAP Dual Stainless v nerezovém provedení od firmy Tokyo Marui, která patří již roky mezi nejlepší výrobce plynových pistolí na světě. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem a funkčním záchytem závěru. Model se dále vyznačuje realistickou rozborkou a všemi funkčními ovládacími prvky. RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství.BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 95 mm
Délka zbraně 199 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,85 kg
Hnací plyn HFC 134a/144a
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Zásobník kapacita 28 BB

Komentáře k produktu

21.05.2016 HI-CAPA 4.3

Filip BalwarFilip Balwar
dobry den, z ceho je udelany zaver?

AirsoftGuns: Je to plast jako u všech pistolí od TM.

Avatar
Jan Jírovec, 05. 06. 2016

Skvělá blowbacková plynovka. Vystřídal jsem již několik plynových pistolí, Ale čína a taiwan se nedá s Marui srovnávat. Takže: +kvalita zpracování +přesnost střelby +krátká a měkká spoušť +krátký a rychlý chod závěru + výdrž plynu (něco málo přes 2 zásobníky na 1 naplnění při teplotě 21°C) +kapacita zásobníku +dobrá dostupnost náhradních dílů +na plastový závěr celkem silný blowback +vzhled -dorazila mi bez vrchního o-kroužku v plnícím ventilku -musím mít hop up dotažený na 70% aby kuličky nepadaly volně z hlavně neutrální: spíše pro větší hnáty (široká rukojeť) Ten, kdo hledá spolehlivou a kvalitní zbraň, a nevadí mu (kvalitní) plasty, tato zbraň je určitě tím správným kandidátem.

Avatar
Karel Slavík, 28. 10. 2021

Novinky a slevy emailem