H&K MP5KA4 PDW, Tokyo Marui

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K MP5KA4 PDW od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

5 690 Kč s DPH

Německá zbrojovka Heckler&Koch vyrábí široký sortiment pušek, samopalů, kulometů a odstřelovacích pušek. Zajímavostí je, že u většiny typů používá proslulý uzamykací systém s válečky a hlaveň s polygonálním vývrtem (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohostěn se spirálovým stoupáním). Samopaly série MP5 jsou vyráběny v mnoha různých provedeních. Pro nízkou hmotnost a malý rozměr nacházejí uplatnění především u speciálních policejních jednotek.

Tento model je vyráběný firmou Tokyo Marui. Obsahuje mechabox verze 3., výkonný motor EG700 a speciální sklopnou pažbu. Mezi hráči airsoftu jsou tyto zbraně používány především pro CQB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 140 mm
Délka zbraně 393/629 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 1,98 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, nylon
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru EG700
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu verze 3
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 28 BB

Komentáře k produktu

14.04.2009 Re: Stevo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zavit na tlumic je z vnejsku na konci hlavne.

09.04.2009

StevoStevo
Zdravim vas mam otazku zavit na tlmic je V hlavni alebo NA hlavni Dakujem

22.12.2008 Re: Stevo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vymena zasobniku by byla mozna, staci to uvest do poznamky pri obednavce. Od nas dobirka odchazi s castkou v korunach a na Slovensku bude prepocitana s aktualnim kurzem + poplatek za prevod.

18.12.2008

StevoStevo
Zdravim Vas chcem sa opytat ci by bolo mozne pri kupe vymenit zasobnik za 50 ranovy o 28 ranovy nemam zaujem a ako to bude s platenim ked od noveho roku u nas na Slovensku zavedieme EURO aky mate kurz KC-EURO Dakujem a prajem vsetkym zamestnancom vasej firmy a zakaznikom stastne a vesele vianoce a stastny novy rok Este raz DAKUJEM

10.10.2008 Šťasný majitel

AndreazAndreaz
Zdrastvojte borci. Již týden jsem majitelem tohoto skvostu. Hned z kraje jsem si do nej nechal instalovat hlaveň, stovku, hop, protože pak už bych to zas oddaloval. No ale o tom jsem nechtěl... Sobotu byl křest ohněm v lese a... a prošla, 4 krátké 28bb zásobníky a panečku to bylo maso! Trrrrrrrr, tr, trrrrrrr, k***va musím přebíjet, jeden zás. za druhým byl prázdnej a nepřátelů stále hodně, takovej ardenalin jsem nezažil vo tý doby, co jem začínal s jedním gbb zásobníkem. Zítra zkusíme spolu CQB. Tohle a můj orel :) Muím říct, že na to jak je malá, střílí s výše popsaným upgradem naprosto famózně, taková pomyslná hranice účinného dostřelu je 45m(0,25g) než se začne kulička neúprosně ubírat k zemi. Kdo říká, že je v lese na nic, hmm? Například v houštinách je nepřekonatelná (šikovně jsem se přiblížil k nepříteli- chudák reagoval až když už letěl uvítací výbor), tam se s AK47 dost těžko vymotávám a dostřel moc neužiju. A normální les? Kdo v tom "umí chodit" ten se v lese neztratí. O kompaktnosti nemá cenu se moc zmiňovat- Kalach musím složitě vázat do kuklošály, ale tohle jen složím do batohu a je. Na trasport na akci mnoho lidí dost zapomíná, přitom se jedná o věc dost důležitou. Tak zítra kombinace les- baráky a pak se zas ozvu.

22.07.2008 Re: raccoon

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PDW ma mechabox ver. III, ostatni MP5 maji mechabox ver. II.

21.07.2008

raccoonraccoon
Dobrý den chtěl jsem se zeptat, tato Mp5ka4 PDW má stejný mechabox a vnitřnosti třeba jako CA-MP5A4 ???? Děkuji předem !!!

17.06.2008 Re: Bara31

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pazba jde samozrejme odmontovat.

Novinky a slevy emailem