H&K G36KV, blowback, Black, Umarex

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36KV - blowback version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 700 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36KV - BlowBack version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS a nylon plastu. Technické řešení je stejné jako u nejnovějších G36 (EBB) od firmy Ares, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem, kovové uložení hlavně a na jejím ústí našroubovaný specifický kompenzátor zdvihu. Horní transportní rukojeť nabízí integrovanou optiku se zvětšením 3x a krátkou RIS lištu pro připevnění dalšího zaměřovače. Na středně dlouhém předpažbí verze K nejsou žádné další RIS lišty nebo otvory pro jejich standardní montáž. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím oček na popruh, teleskopicky nastavitelnou (4 polohy) a bočně sklopnou pažbou s příjemnou lícnicí. Celé balení navíc obsahuje i standardní typ pažby všeobecně známé u zbraní řady G36.

Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. S tím přímo souvisí i funkční vypouštěč závěru v lučíku, kterým lze jednoduše uvolnit píst do přední pozice a pružina tak nezůstane dlouhodobě přednatažená. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (kluzná), pružinu na úrovni M120, mikrospínač u spouště, vodič pružiny bez ložiska (kombinace kov/plast), zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 905/820/630 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,10 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Vít Stachovský, 04. 06. 2015

Avatar
Petr Jeřábek, 04. 11. 2015

.

Avatar
Ondřej Blažo, 30. 01. 2016

Skvělá zbraň, jedna z nejlépe zpracovaných G36 na trhu. Podle mého osobního názoru strčí do kapsy i zbraně od CA.

Avatar
Josef Bálek, 26. 06. 2016

Se zbrani jsem velice spokojen mohu doporucit

Novinky a slevy emailem