Durable Custom M4 SOPMOD, 130 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálně upgradovaná Durable Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 130 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Durable Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na bytelnost a životnost vnitřních dílů zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon, zdravou kadenci, výbornou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 770 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Durable Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 130 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Durable Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na bytelnost a životnost vnitřních dílů zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon, zdravou kadenci, výbornou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelným zadním mířidlem, na jehož místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada klasických kol - standardní (16:1)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M110
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M110 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 130 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť a 2ks krytek na RIS lišty.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 885/800 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,0 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

08.05.2016 Otázka

Michal HynekMichal Hynek
Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy bude tato zbraň zase skladem?

AirsoftGuns: Přibližně do 14 dnů.

03.04.2015 Akumulátor

Jakub DrbohlavJakub Drbohlav
Dobrý den, jde místo Li-Pol akumulátoru do zbraně dát klasický akumulátor s NiMh články? Děkuji. Drbohlav

AirsoftGuns: Na tuto konfiguraci to možné je, ikdyž návrh byl stavěn na li-pol 7,4V. V případě zájmu bude fungovat i VB CQB 9,6V 1600mAh.

30.01.2015 otázka

Jakub HlaváčekJakub Hlaváček
Chtěl by se zeptat, jestli jsou boční raily na obrázku zakryté odnímatelným krytem, nebo je tam kryt napevno?

AirsoftGuns: Na fotce jsou nasunuté krytky na postraních RIS lištách. Ty lze sundat a na místo pak přidělat libovolné taktické příslušenství

01.08.2014 Re: nobody123

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pro spravnou funkci komory je ASCU nutnosti. ASCU nabizi i Vami uvedeny rezim. Na kratke namacnuti v rezimu AUTO vyjde pouze 3ranna davka. Pokud v danem rezimu spoust drzite, strilite bezne FULL AUTO. Osobne je to jeden z nejvice vychytanych a nejpouzivanejsich MODu :) Danou zmenu by jsme v pripade stavene CUSTOM museli nejak domluvit a upresnit cenu (- MOS FET, komora SHS + ASCU a ASHU a jejich instalace). Doba dodani od zavazne objednavky muze byt priblizne tyden.

30.07.2014

nobody123nobody123
Dobrý den,šlo by do této zbraně nainstalovat toto http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2193 ? asi bych si pak musel dokoupit ASCU a na tom mně také zajímá jak udělat aby to střílelo semi + tří-ranná dávka a pak full auto jak můžu střílet všemi když na zbrani je jen semi,auto a zajištěno? A kdybych si zbraň objednal i s tímto zařízením za jak dlouho by mi asi přišla?

29.01.2014 Re: maalamut

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tak urcite by to slo, ale to uz pak nepujde o radu Durable Custom, ale treba o Classic. V pripade, ze chcete vykon, zvolte si nejsilnejsi s oznacenim Power. Jen mejte prosim na pameti, ze cim silnejsi pruzina tim vetsi opotrebeni dilu. Ano, doporucovany akumulator se vklada do crane pazby. Pro spravnou funkci tlacaku je obcas nutna jejich uprava a rozfungovani. Pred odeslanim zbrane neni problem dany pocet tlacaku otestovat na konkretni zbran. Uvnitr je SHS hlaven s prumerem 6.03 mm.

25.01.2014 Dotaz

maalamutmaalamut
lze se osadit silnější pružinou 120 nebo 130? Baterie se nachází v pažbě? (vím baterie není) Stíhají podavat tlačne zasobníky? Jaká je v tom hlaveň?

Novinky a slevy emailem