Custom PTW M4A1 MAX 2013, M150, Ambidextrous, AirsoftGuns

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW dodávaná v jedinečném a exkluzivním Custom provedení. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu, ale o modernizovanou Custom verzi s kovovým RIS předpažbím a originálním ražením Colt na těle zbraně. Celé sestavení a veškeré úpravy byly provedeny servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Cenově zvýhodněné balení dodávané v přepravním hliníkovém kufru dále obsahuje celkem čtyři zásobníky reálného vzhledu a hmotnosti s kapacitou 120 kuliček.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

43 690 Kč s DPH

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW dodávaná v jedinečném a exkluzivním Custom provedení. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu, ale o modernizovanou Custom verzi s kovovým RIS předpažbím a originálním ražením Colt na těle zbraně. Celé sestavení a veškeré úpravy byly provedeny servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Profesionální tréninkové modely (PTW) jsou vyráběné Japonskou firmou Systema a jsou primárně určené na výcvik vojenských a policejních složek. Obsahují naprosto revoluční systém střelby, který představuje bezkonkurenční špičku na trhu a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti a životnosti. Zbraň je v základu dodávaná se zesíleným setem válce M150, který je kompletně zhotovený z nerezové oceli. Další inovací je nový typ přesné hlavně 6,04 mm s odstupňovaným zahrdlením, pro dosažení ještě větší přesnosti. Všechny použité materiály jsou kombinací oceli, hliníkových slitin a pevných ABS plastů. Zbraň má systém reálné rozborky a je tedy otázkou několika málo vteřin, než se vymění základní válec M150 za slabší M130, M110 nebo M90. Tímto způsobem tedy nemusíte zbytečně ohrožovat svoje protihráče při střelbě na krátké vzdálenosti. Celý systém PTW si zakládá zejména na reálných rozměrech a hmotnostech ve srovnání s imitovanou palnou zbraní, takže i proto je spousta vnějších dílů plně zaměnitelných.

Systém PTW je naprosto odlišný od běžných AEG zbraní. Nejnovější modely MAX 2012 - 2013 (M150), které zde nabízíme, se od starších verzí liší především kompletně nerezovým válcem, ještě silnějším motorem, vnitřní přesnou hlavní a jiným typem elektroniky. Moderní elektronická jednotka (ECU) napojená na záchyt závěru má mimo jiné i funkci detekce prázdného zásobníku, tudíž pokud nejsou nabité kuličky, zbraň dál naprázdno nestřílí. Ambidextrous v názvu znamená, že jde o typ s oboustranným přepínačem režimu střelby. Model 2013 je vybaven zásuvnou pažbou typu Bushmaster a li-pol akumulátor se tedy vkládá do kovové trubice samotné pažby. Dále jsou verze 2012 - 2013 dodávané s vnějšími taktickými doplňky od firmy MAGPUL, které jsou vyrobené z pevného černého polymeru. Jde o prostornější lučík MOE a zadní sklopné mířidlo MBUS.

Náš odborný servis disponuje velkým množstvím potřebných náhradních dílů a hlavně mnohaletými zkušenostmi ze samotného užívání PTW zbraní v praxi. Není tedy žádný problém se záručním i pozáručním servisem tohoto méně známého technického řešení. Za ty dlouhé roky se postupně přišlo na spoustu možných úprav, díky kterým se zlepší funkce i životnost celé zbraně. Nabité zkušenosti a vědomosti nabízíme v podobě této Custom varianty, kde je právě mimo jiné prováděna nadstandardní úprava gearboxu proti přidření kol a úprava trysek pro spolehlivější podávání kuliček.

Součástí Custom sestavy je i trubičkový rychlonabíječ kuliček, návod na CD-ROM, imbus na regulaci Hop-Up, hliníkový přepravní kufr a 4x tlačný zásobník s kapacitou 120 BB. Součástí balení není žádná nabíječka ani akumulátor, doporučujeme tedy doobjednat viz. záložka doporučené příslušenství.

A jedna rozsáhlá poznámka závěrem. Mnoho zákazníků se nás dotazuje proč nemáme v prodeji i modely SuperMax a MadMax, které mají drobné konstrukční odlišnosti a hlavně i silnější pružinu. Důvodem je to, že cena zmíněných modelů je nesmyslně vysoká a hlavně modely SuperMax a MadMax vykazují vysokou poruchovost, která je dle našeho názoru způsobena zbytečně silnou pružinou, která systém celé zbraně velmi přetěžuje. Bohužel instalace silnější pružiny (M165, M170) do PTW zbraní nepřináší kýžený nárůst výkonu, resp. nárůst je velmi malý, ale přetížení zbraně je již extrémní. V minulosti jsme se o tom přesvědčili několikrát, někteří majitelé zmíněných modelů by mohli vyprávět. Tolik trápení, peněz a stejně to nemá žádný významný efekt. Hlavně verze MadMax byla noční můrou. Silnou pružinu zde doslova "rvala" čtyřčlánková Li-Pol baterie, docházelo k častým problémům u kuželového kola resp. jeho ložiska (mimochodem SuperMax využívá stejné a podle nás špatné řešení) a nárůst výkonu byl možná 10 m/s oproti běžné verzi Max s pružinou M150, kterou prodáváme a velmi doporučujeme.

A závěrečná poznámka - výrobce svým zmatečným označováním a překotným uváděním "nových modelů" bohužel způsobil značnou nepřehlednost, která mate zákazníky. Pro přehlednost tedy vězte, že označení Max 2 (M90 nebo i M110 v případě Kitu), Max 3 (asi M130 jen Kit), Max (M150), SuperMax 2 (asi M90), SuperMax (M165), MadMax (M170) udává sílu pružiny viz. závorka. Dále se setkáte s přídavky jako ver2008, First Variant, Evolution, Ambidextrous, Bushmaster nebo Crane stock apod. nebo s různou kombinací. Aby to nebylo snadné, tak svojí roli také hrají i roky uvedení do prodeje. Uděláme v tom trošku jasněji - NEŘEŠTE TO, nemá to smysl. Někteří tvrdí, že nová elektronika 2013, je lepší než ta stará, která se používá ve zbraních už od r. 2008. Není to pravda, nová elektronika 2013 je pouze menších rozměrů kvůli Bushmaster pažbě a baterii v trnu, jinak není lepší v ničem. Ale znáte to, některé "znalce" nepřesvědčíte. Dále se hodně řeší typy válců, rozdílné hlavně, hlavy pístu, verze motorů apod. Mnoho diskutérů však má pouze teoretické a vyčtené znalosti, ale chybí jim fakta z praxe, která jsou podle nás důležitější, takže opomínají problémy kompatibility jako třeba komory a trysky, motory a rotory atd. Je třeba odlišit oficiální marketing výrobce a fakta.

Toto jsme udělali my, a proto uvádíme Custom sestavy, které jsou podle nás tou nejrozumnější volbou pro Vás zákazníky. Neplatíte za zbytečnosti, neriskujete, máte jen užitečné inovace a navíc náš servis provede veškeré drobné a užitečné úpravy, které se v praxi osvědčily. Někteří zaměstnanci firmy AirsoftGuns s.r.o. používají a tuningují PTW zbraně už od roku 2006/2007, kdy byla na trh uvedena revoluční verze Max, takže zkušeností máme dost a rádi se s Vámi o ně podělíme.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 380 mm
Délka zbraně 780/865
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,40 kg
Konektor T-Dean Middle
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru NEW 7511
Úsťová rychlost naměřená 160 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 150 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 4x120 BB

Komentáře k produktu

15.12.2018 Custom PTW M4A1 MAX 2013, M150, Ambidextrous, AirsoftGuns

Jan DaňaJan Daňa

Za tu cenu bych k tomu chtěl zaměřovač alespoň blowback a né zbraň za 43 000 bez ničeho okay 4 zásobníky ale proč ***** taková cena

AirsoftGuns: Blowback tento model technicky neumožňuje. Libovolný zaměřovač lze dokoupit dle výběru. Cena je stanovená výrobcem. Zde se platí za exkluzivitu, naprosto odlišné řešení i precizní Japonské provedení. Samozřejmě chápeme, že pro někoho může být částka vysoká a někdy i nedosažitelná. Přesně proto nabízíme zbraně různých kvalit i cenových kategorií.


10.08.2016 dotaz

Jindřich VolfJindřich Volf
Díky za odpověď.

07.08.2016 Koupě?

Jindřich VolfJindřich Volf
Dobrý den, měl bych zájem o tuto zbraň a rád bych se zeptal jak je tato zbraň spolehlivá a jakou má opravdu životnost na vnitřní díly, děkuju za odpověď.

AirsoftGuns:Zbraně PTW od firmy Systema patří mezi špičku v airsoftu. Při správném zacházení a pravidelných servisech/údržbách je spolehlivost i životnost bezkonkurenční. O skvělém zpracování a použitých materiálech se není třeba ani zmiňovat. Orientační životnost zadaná výrobcem je 30tis. ran, to však neznamená že nezvládne více. V případě velkého využití je třeba měnit drobné spotřební dílky, jako jsou např. uhlíky na motoru nebo vytrhávací O-kroužek v hlavě pístu. Vše potřebné máme v našem servise (většinou stokorunové položky).

Novinky a slevy emailem