CNC 9 mm mechabox v. 2, QSC, Retro ARMS

CNC 9 mm mechabox v. 2, QSC, Retro ARMS

Skladem > 3 ks 22.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 800 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 28 kreditů.

Více informací
CNC 9 mm mechabox v. 2, QSC, Retro ARMS

Komentáře k produktu

23.02.2018 Obsah balení mechaboxu

Radek ŠudaRadek Šuda

Dobrý den chtěl bych se zeptat na obsah balení mechaboxu co vsěchno obsahuje děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Součástí balení od výrobce jsou šrouby a vodič pružiny (viz poslední foto u produktu). Ložiska a další díly je třeba dokoupit zvlášť. 


03.02.2017 záruka ?

Roman DanekRoman Danek
Dobrý den, mohu se zeptat jstly je na nej neaka záruka ?

AirsoftGuns: Dle zákona je záruka 2 roky na výrobní vady zboží. U mechaboxů RetroArms je navíc doživotní záruku možné uplatnit přímo u výrobce. Neplatí samozřejmě pro vady vzniklé špatnou či neodbornou instalací dílů.

24.01.2016 ložiska

Radek NovákRadek Novák
prosím vás jaká je výhoda většího průměru ložisek, přemýšlím mezi tímto 9 mm a 8 mm

AirsoftGuns: Čím větší kuličky, tím lepší pevnost i zapouzdření. Mezi 9 a 8 mm je již rozdíl zanedbatelný. U menších rozměrů ložisek je na silnějších pružinách určitě riziko. Někdo volí 8 mm a vloží kluzná ložiska, takže nemusí řešit velikost kuliček v ložisku a riziko "vysypání".

14.07.2015 Chvála

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Bezkonkurenční skelet. Díky použitému materiálu je to v současnosti nejtrvanlivější mech co je k dostání v ČR. Vysoká tuhost,velmi nízká hmotnost,možnost instalace do všech těl na trhu,výrobce dokonce poskytuje doživotní záruku proti prasknutí. Mazec. Už jsem instaloval 10 těchto skeletů do zbraní ACM na velmi silné sestavy od M160 do M190 a vše šlape bezchybně,první mech tohoto typu už funguje druhým rokem na pružině M190. Konečná úsťovka s BU setem je u hranice 210 m/s takže je to sakramenskej nástroj,snajper nemá problem trefovat na 100 metrů,dle jeho slov,což potěší. :)

AirsoftGuns: Do servisu se nám dostal mechabox instalovaný zákazníkem v domácích podmínkách. Tento měl ulomené kolíčky v přední části z důvodu špatně usazené hlavy válce. Z toho plyne, že nic nevydrží vše a je nutná správná montáž + kombinace dílů. Ještě další malé info od výrobce bylo, že skelet nejde do zbraní/těl od značky Classic Army. Netušíme proč, nám se to podařilo celkem s běžnými úpravami :)

Avatar
Peter Racek, 05. 02. 2016

Avatar
Petr Peroutka, 26. 03. 2017

Novinky a slevy emailem