CAA M4 CQB, FF RAS-M, 10,5 Inch, Black, King Arms

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CAA M4 CQB - Black s hlavní 10,5" od firmy King Arms v licencované a vylepšené verzi značkou CAA Airsoft Division.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 740 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 CQB v celokovovém provedení a úpravě CAA. Pouze zásobník, pažbička, posuvná pažba a mířidla jsou zhotoveny z lehkého a pevného nylonu s příměsí skelného vlákna. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo. Zesílená horní polovina je navíc opatřena funkčním táhlem závěru, tlačítkem boltcatch a záslepkou výhozného okénka, ve kterém je přístupné kolečko pro snadnou regulaci Hop-Up. Spodní polovina těla má laserem vypálené logo a unikátní sériové číslo na pravé straně zásobníkové šachty.

Celé tělo a vnitřní mechabox zbraně umožňuje díky promyšlené konstrukci rychlejší a snadnou výměnu pružiny. K tomuto je nutná demontáž pažby, trubice a následné vyndání vodiče pružiny. Zbraň vycházející ze známého a rozšířeného modelu M4 je osazena ergonomickou pažbičkou typu CAA (střední velikost M) a taktickou zásuvnou pažbou SBS (6 poloh nastavení), která je zakončena gumovou patkou se zdrsněním. Akumulátor pro pohon zbraně se vkládá do trubice pažby po odejmutí již zmiňované koncové botky. Pro zbraň v základu doporučujeme použít akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, případně levnější VB Li-Pol 7,4V/1300 mAh. Pro upgradovanou zbraň s pružinou M130 a silnější je možné použít akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, který se do trubice pažby vejde zcela bez problémů. Právě snadné vložení výkonné baterie je jednou z předností této série zbraní a dělá z nich tak výborné adepty pro upgrade na vyšší výkon - samozřejmě upgrade by měl být vždy komplexní, tudíž nedoporučujeme měnit jen samotnou pružinu.

Tato verze je dodávaná s moderním 9 palcovým free float předpažbím typu X4MSD. Toto pevné RIS umožňuje použití prakticky libovolného taktického příslušenství, dle individuálních požadavků uživatele. Horní lišta na těle je opatřena dvojicí sklopných mířidel CAA, ale i přesto se krásně nabízí jednoduchá montáž zaměřovače typu kolimátor nebo puškohledu s přiblížením. Kovová vnější hlaveň o délce 10,5" je zakončena ocelovým kompenzátorem zdvihu, který lze odšroubovat a nahradit libovolným tlumičem hluku výstřelu s levotočivým závitem 14 mm. Za zmínku jistě stojí i tři otvory na každé straně zbraně sloužící k nacvaknutí QD úchytů na popruh.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, ocelový QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a rotačním tělem, precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Další velkou výhodou je určitě nízkoodporová kabeláž se spínáním MOS FET, která se dodává ve zbrani již od výrobce. Součástí balení je vysokokapacitní zásobník na 360 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 275 mm
Délka zbraně 710/790 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,180 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 360 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Vojtěch Bulíček, 09. 03. 2019

Avatar
Tomáš Jeněk, 07. 07. 2019

Novinky a slevy emailem