Akumulátor AEP Li-Pol 7,4V, 550 mAh, 20C, StormPower

Akumulátor AEP Li-Pol 7,4V/550 mAh (20C) od firmy StormPower. Kvalitní Li-Pol akumulátor s vysokým vybíjecím proudem (až 30C ve špičce) s nejlepším poměrem cena/výkon. Maximální dlouhodobý vybíjecí proud 11A. Rozměry (mm): 81 x 19 x 12. Lithium polymerové (Li-Pol) akumulátory představují nejmodernější zdroj energie. Vynikají především nízkou hmotností (30g) a výbornou vybíjecí charakteristikou. Díky svým parametrům a malým rozměrům skvěle nahrazuje zastaralé NiCd a NiMH akumulátory v elektrických pistolích - AEP. S tímto akumulátorem dosáhnete u zbraně lepší kadence, rychlejší odezvy na spoušť a vydrží větší množství výstřelů.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

420 Kč s DPH

Akumulátor AEP Li-Pol 7,4V/550 mAh (20C) od firmy StormPower. Kvalitní Li-Pol akumulátor s vysokým vybíjecím proudem (až 30C ve špičce) s nejlepším poměrem cena/výkon. Maximální dlouhodobý vybíjecí proud 11A. Rozměry (mm): 81 x 19 x 12.

Lithium polymerové (Li-Pol) akumulátory představují nejmodernější zdroj energie. Vynikají především nízkou hmotností (30g) a výbornou vybíjecí charakteristikou. Vzhledem ke zcela odlišnému typu elektrochemické reakce probíhající uvnitř článků vyžadují zcela jiné zacházení než běžné NiCd nebo NiMH akumulátory.

Díky svým parametrům a malým rozměrům skvěle nahrazuje zastaralé NiCd a NiMH akumulátory v elektrických pistolích - AEP. S tímto akumulátorem dosáhnete u zbraně lepší kadence, rychlejší odezvy na spoušť a vydrží větší množství výstřelů.

Jmenovité napětí Li-Pol článku je 3,7V (na rozdíl od 1,2V u NiCd a NiMH akumulátorů). V provozu nesmí v žádném případě napětí článku překročit 4,2V při nabíjení a poklesnout pod 3V. Překročení těchto hodnot znamená s vysokou pravděpodobností nevratné poškození akumulátoru. V běžném provozu by napětí naprázdno (předtím, než akumulátor začnete nabíjet) nemělo poklesnout pod 3,5V. Pokud zjistíte před začátkem nabíjení napětí nižší, akumulátory zcela jistě vybíjíte nadměrně.

Z tohoto důvodu je třeba používat pro nabíjení speciální nabíječku pro Li-Pol akumulátory. Dále je doporučeno používat speciální ochranný obvod (Alarm Li-Pol), který Vás upozorní na kritické vybití akumulátoru.

Chraňte články před mechanickým poškozením - vytržení elektrod, propíchnutí. Mohlo by přitom dojít k vnitřnímu zkratu s explozí a požárem. Nepropichujte ani „nafouknuté“ články - nafouknutí je známkou vnitřního poškození a článek by se mohl po propíchnutí proměnit v plamenomet. Nabíjený akumulátor umístěte na nehořlavou podložku, případně umístěte do Li-Pol Safe Bag. V blízkosti se nesmějí nacházet hořlavé předměty nebo kapaliny. Výrobce doporučuje skladovat akumulátory nabité na cca 70% kapacity.

Upozornění: Díky vhodným rozměrům a osazeným konektorům u této Li-Pol baterie není nutné nijak upravovat AEP zbraň. Proto při nákupu zbraně není nutné v nákupním košíku přidávat před-prodejní službu instalace Li-Pol do AEP, tato je určena pouze pro instalaci akumulátoru AEP Rhino Li-Pol 7,4V/360 mAh. K nabíjení baterie slouží bílý servisní konektor. K nabíjení této Li-Pol baterie nelze použít základní příbalovou nabíječku, kterou někteří výrobci vkládají do balení ke zbraním, neboť ta je pouze pro NiCd a NiMH články. Vhodnou nabíječku a další doporučené produkty naleznete na kartě Příslušenství viz. výše.

Komentáře k produktu

26.12.2021 Otázka

Václav JežekVáclav Ježek

Dobrý den jde tato baterka použít i v cm.121(Desert eagle)?

AirsoftGuns: Ano je pro všechny AEP pistole se zásuvným typem "U" konektoru.


04.04.2021 Dotaz

David KopeckýDavid Kopecký

Dobrý den mohu se zeptat jestli tato baterka jde do Glocku 18c od cymy?

AirsoftGuns: Ano, akumulátor je kompatibilní.


05.03.2021 Naskladnění

Jan VašátkoJan Vašátko

Dobrý den, kdy bude baterka naskladněna?

AirsoftGuns: V nadcházejících týdnech nemáme bohužel potvrzeno.


22.01.2018 kompatibilita

Jan SniehottaJan Sniehotta

Dobrý den. je tato baterka použitelná i do AEP samopalů? nebo pouze do pouze do pistolí? Děkuji.

AirsoftGuns: Rozměrově je to ta menší pro AEP pistole. Pro AEP MP7, Vz.61 či MAC-10 je malá a nepůjde připojit.


Avatar
Jaroslav Krýcha, 18. 12. 2017

Avatar
Miloš Dlask, 23. 12. 2017

Podle recenzi silnější a rychlejší strelba

Avatar
Miroslav Fryšara, 27. 12. 2017

Dobrá baterka, výhoda že se nemusí předělávat kabeláž ve zbrani.

Avatar
Patrik Carska, 22. 01. 2018

Avatar
Pavel Kokoška, 10. 03. 2018

perfektní , přesně sedí a v zimě perfektně podává výkon

Avatar
Ondřej Běhálek, 04. 05. 2018

Tak nevím, první kousek, který jsem koupil a paráda. Sedí přesně a výdrž i rychlost je větší. Druhý kousek nejde zasunout...

Avatar
Zdeněk Fiedler, 25. 12. 2018

Super náhrada za originál

Avatar
Jan Vogel, 03. 04. 2019

Avatar
Patrik Dědina, 29. 06. 2019

Avatar
Petr Švehla, 08. 07. 2019

Avatar
Veronika Husáková, 28. 04. 2020

Novinky a slevy emailem