Zesílený CNC 8 mm mechabox v. 2, QSC, SHS

Zesílený 8 mm mechabox v. 2 s kuličkovými ložisky od firmy SHS (zn. Super Shooter). QSC varianta s možností rychlé výměny pružiny bez nutnosti celého rozdělání. Mechabox o hmotnosti 130g je vyrobený CNC frézováním z vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural). Součástí dodávky jsou kuličková ložiska 8 mm, ocelový rotační vodič QSC s axiálním ložiskem, sada šroubků a podložky pod ně.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 730 Kč s DPH

Zesílený 8 mm mechabox v. 2 s kuličkovými ložisky od firmy SHS (zn. Super Shooter). QSC varianta s možností rychlé výměny pružiny bez nutnosti celého rozdělání. Mechabox o hmotnosti 130g je vyrobený CNC frézováním z vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural). V současné době jde asi o nejodolnější mechabox na trhu, který po správné instalaci a pravidelném servisu ještě nikomu nepraskl!!! Dle zkušeností je zaručena dlouhodobá odolnost i na nejsilnějších pružinách jako je M190 od SHS. Součástí dodávky jsou kuličková ložiska 8 mm, ocelový rotační vodič QSC s axiálním ložiskem, sada šroubků a podložky pod ně.

Komentáře k produktu

29.08.2020 dotaz

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka

Dobrý den,kdy se dá počítat s naskladněním tohoto mechaboxu?

AirsoftGuns: V nadcházejících měsících to nebude. Skladem je obdobná alternativa dílu od RetroArms.


22.10.2019 dotaz

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka

Dobrý den,má skutečně tento mechabox vybrání pro oboustraný přepínač střelby a to i u středového ložiska a na pravé straně kolíčky pro připevnění záchytu závjeru tak aby byl použitelný pro KAC-PDW od Dboy?Stalo se mi totiž že jsem si objednal mechabox (na jiném eshopu)který toto na vyobrazení měl ale ve skutečnosti mi přišel mechabox bez vybrání u středových ložisek a bez kolíčků pro přidělání záchytu závjeru.Tak bych byl nerad kdyby se toto opakovalo.

AirsoftGuns: Ano má, fotka odpovídá.


03.03.2019 Dotaz

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka

Dobrý den,pasuje tento mechabox do zbraně KAC-PDW od D-BOY?Případně jaké úpravy je zapotřebí udělat.

AirsoftGuns: Machbox by měl pasovat. Úpravy budou standardní jako při jakékoli instalaci CNC mechu do AEG zbraně. Tzn. správné usazení do osy, broušení vnitřku těla, vymezení pohybů atd.


07.10.2018 Tělo

Radek ŠudaRadek Šuda

Dobrý den chtěl bych se zeptat do jakého těla nejlépe pasuje dle vašich zkušeností tento mechabox ocenil bych i více variant děkuji za odpověď

AirsoftGuns: CNC mechabox je vždy jiná značka dílu, než je výrobce/značka zbraně. Pro správnou instalaci a usazení je tedy naprosto běžné broušení či frézování. CNC mechaboxy nejčastěji instalujeme do zbraní D-Boy, Cyma, CAA King Arms, Devil ASG,... což je seřazeno dle prodejnosti/rozšíření.


23.08.2016 dotaz na cenu

Jindřich VolfJindřich Volf
Dobrý den, rád bych si u Vás nechal upgradovat svou zbraň M4 PJ, mám v tom základ a rád bych CNC mechabox, nejlepe Retro arms, 150 pružinu, prostě vše aby to opravdu vydrželo. Můžete mi prosím napsat přibližnou cenu?

AirsoftGuns:Hodně záleží na stavu zbraně/vnitřních dílů a na kvalitě použitých upgrade dílů. Cena za díly cca 7-10 tisíc, práce cca 5 tisíc.

Avatar
Vaclav vaclavik, 26. 08. 2016

Avatar
Radek Šuda, 26. 04. 2018

Avatar
Jiří Vejnoska, 06. 04. 2019

Avatar
Zdeněk Dbalý, 19. 05. 2020

Avatar
Vít Buřil, 09. 08. 2020

Novinky a slevy emailem