Výstrojový program AirsoftGuns vz. 2005

09. 02. 2005

Rádi bychom Vám představili část našeho výstrojového projektu, na kterém jsme se spolupodíleli a který bude brzy zařazen do běžné nabídky našeho obchodu. Věříme, že tato nabídka pro Vás bude velmi zajímavá...

img

Veškeré části výstroje, které Vám níže představíme, byly vytvořeny s ohledem na maximální užitnost pro hráče airsoftu. V současné době sice existuje mnoho typů nosných systémů nebo taktických vest, ale ty byly vytvořeny podle potřeb armády nebo policie, jejíž úkoly a požadavky se často s airsoftem značně odlišují. Nemluvě o tom, že značná část ozbrojených složek ČR má nemalé výhrady k jimi používané výstroji.

Během více jak půlročního vývoje jsme se pokusili vytvořit co nejdokonalejší systém výstroje pro nás hráče. Jak se nám to podařilo můžete vidět na následujících obrázcích několika typů výstroje, které budou součástí našeho výstrojového programu AirsoftGuns vz. 2005.


Závěrem bychom chtěli říci pouze to, že při konstrukci výstroje jsme dbali na maximální modulárnost, přizpůsobivost a univerzálnost celého systému.

AirsoftGuns.cz

Komentáře

19.12.2005 RE: Jarwin

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To jeste bohuzel neni jiste :(

17.12.2005 vesta

JarwinJarwin
budete prodávat i tu druhou vestu co máte na obrázcích?

21.11.2005 RE: Stepan Novotny

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tato se jiz bohuzel neprodava.

17.11.2005 Sumka

Stepan NovotnyStepan Novotny
Zdravim, nemohu zde na webu najit tu sumku co je na fotce : na pravem stehne je sumka na 2 AK zasobniky tu jsem nasel ale pak je tam nejaka, ktera vypada o dost univerzalneji, ale nenasel jsem ji na webu, mate nejake blizsi info k ni?

26.06.2005 Chosé

korcakjkorcakj
for ASG: klobouk dolů, ten projekt se vám podařil, alespoň když chce člověk nějakou výstroj tak ji zde má ukázanou, univerzální a za slušnou cenu, taky jsem si bjednal sumku, páč věřím, že je dobrá. A na ty, co to kritizujou nedejte, pokud se jim to nelíbí, tak ať nevrtaj.

06.06.2005 Střepinovka

CoprofuckCoprofuck
Tak jak to vypadá se střepinovkou a helmou?

22.04.2005 RE: James3

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesty jsou jiz na webu :)

22.04.2005 Pátek!!!

James3James3
Ahoj, je pátek a pořád to tu nevidím, kdy už to tu dáte... Nebo aspoň napište cenu, abych věděl jak se zařídit... Předem dík James3

Novinky a slevy emailem