Sumka na zásobníky, univerzální, trojitá, digital woodland, ACM

Zásobníková sumka univerzální je vhodná pro uložení 3 ks zásobníků typu M16/M4, AK47/74, SA58, M14, G36, SR25, SCAR-H, G3 a podobných. Horní krycí část je díky suchému zipu výškově stavitelná či úplně odepínatelná. Vyrobeno z nylonu 600D v moderním maskovacím vzoru digital woodland neboli lesní MARPAT.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

250 Kč s DPH

Zásobníková sumka univerzální je vhodná pro uložení 3 ks zásobníků typu M16/M4, AK47/74, SA58, M14, G36, SR25, SCAR-H, G3 a podobných. Horní krycí část je díky suchému zipu výškově stavitelná či úplně odepínatelná. Každá ze sumek je opatřena stahovací gumou pro lepší fixaci zásobníku uvnitř. Pouzdro je na zadní straně opatřeno svislými MOLLE popruhy na připevnění k opasku, taktické vestě či dalšímu vybavení s příslušnou vazbou. Vyrobeno z nylonu 600D v moderním maskovacím vzoru digital Woodland neboli lesní MARPAT.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

16.11.2019 Naskladnění

Filip VokurkaFilip Vokurka

Dobrý den kdy bude sumka v nejbližší době naskladněna?

AirsoftGuns: V nejbližším půlroce výstroj bohužel nebude.


10.07.2017 opasek a sumka

Adam RoupecAdam Roupec

Chci se zeptat jestli je sumka na opasek?

AirsoftGuns: Určení je na MOLLE vazbu, ale jde i na opasek.


04.03.2017 zasobnik

ivo rybenskyivo rybensky

Jen bych se chtěl zeptat jestli se do něj opravdu vejde zasobník zbraně AK 47?

AirsoftGuns: Zásobník lze vložit, ale je možné jej tak tak zapnout a to jen na kousek. Hrozí tedy riziko vypadnutí a ztráty zásobníku.


04.01.2017 Pocet ulozenych zasobniku

Boleslav SznapkaBoleslav Sznapka
Dobry den, rad bych se zeptal jestli tato sumka pojme 6 zasobniku pro M4. V popisu mate psane 3, ale na obrazcich je videt ze se do jedne kapzy vlezou dva zasobniky pro M4. Dekuji za odpoved.

AirsoftGuns: 2 zásobníky do jedné kapsy je hodně natěsno, takže se to tam hůř dává a není to nic pro rychlé přebíjení. Doporučuje se dávat tedy jen jeden, ale využití je na každém :)

Novinky a slevy emailem