RAVEN 6,01 mm hlaveň SW M24, 485 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně Snow Wolf M24 - délka 485 mm. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u pušek SW M24 v konstrukčním systému APS. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 350 Kč s DPH

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně Snow Wolf M24 - délka 485 mm. Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u pušek SW M24 v konstrukčním systému APS. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

20.10.2017 otázka

Ondřej PichOndřej Pich

dobrý den šla by tato hlaven bez problémů do sniperky M24 SWS od cymi ?

AirsoftGuns: Hlaveň je určená do Snow Wolf M24. V modelu od značky Cyma nemáme potvrzeno.


Avatar
Petr Kožant, 04. 10. 2017

Velmi dobrý materiál. Velice přesná.

Novinky a slevy emailem