RAVEN 6,01 mm hlaveň HI-CAPA 5.1, GBB, 112 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM HI-CAPA 5.1 (GBB) - délka 112 mm. Upgrade díl je použitelný i do některých dalších plynových pistolí od Tokyo Marui s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

790 Kč s DPH

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro TM HI-CAPA 5.1 (GBB) - délka 112 mm. Upgrade díl je použitelný i do některých dalších plynových pistolí od Tokyo Marui s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

27.05.2015 Kvalita

Josef MuchaJosef Mucha
Vnitrni povrch hlavne byl velmi spinavy (chtelo to asi 10x protahnout vyterakem) a po vycisteni jemnym hadrikem na bryle velmi nerovny a zdaleka se neblizi lesku levnych cinskych zakladnich hlavni, navic jde videt uvnitr "spoj" nebo jednoduse receno "čára" po cele delce hlavne. Navzdory temto nedokonalostem stoupla ustova rychlost cca o 8 - 10m/s a i presnost je lepsi na WE glock 17 - hlavne protahnuta do redukce na tlumic. Tuto hlaven muzu nakonec doporucit, nicmene by asi byla lepsi volba nerezova od PDI :)

Avatar
marian sisolak, 27. 05. 2019

Novinky a slevy emailem