Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

10.01.2021 Naskladnění dílů

Michal ĎurecMichal Ďurec

Dobrý den měl bych dotaz, kdy naskladnite spoustovy mechanismus iron pro vsr dekuji

AirsoftGuns: Naskladnění potrvá bohužel ještě několik měsíců. Při výrobě jsme závislí i na subdodavatelích a v teto době se to vše děsně prodlužuje.


06.12.2020 Seřízení zbraně

Vojtěch ZemekVojtěch Zemek

Dobrý den, jsem absolutní nováček, ale koupil jsem si zbraň od Lancer Tactical a to M4 CQBR (LT-02 series). Potřeboval bych ji zastřílet. Zatím mohu pouze v bytě, s max. vzdáleností terče 10 m. Na 5,5 m mi zbraň (s kovovými mířidly) střílí 4,5 cm doprava a 8,5 cm dolů (rozptyl víčko od mlíka, ze tří střeleb po 3 nábojích, ve stoje). Chtěl bych při vzdálenosti 30 m trefovat místo kam mířím. Je tedy, prosím, podstřel? 8,5 cm na 5,5 m optimální? Lze na 10 m seřídit hop up? Jak to mám nejlépe udělat (počkat na ven)? Mohu jeho lepším nastavením ovlivnit i směrovou nepřesnost? Případně, jak bych měl upravit mířidla nebo co mi doporučujete. Uvažuji i o pozdějším dokoupení kolimátoru na tuto zbraň, ale nejdříve bych seřídil železná mířidla. Budu velice rád i za jakoukoli radu do začátku. Moc děkuji a přeji hezký den.

AirsoftGuns: Hop-up se projeví, až na větší vzdálenost, takže nastřelovat v bytě je problém. Určitě běžte někam ven při bezvětří. Seřiďte si hop-up s používaným střelivem na vyhovující trajektorii a pak mířidla na konkrétní a nejvíce využívanou vzdálenost.


26.10.2020 Věk

David ŠubrtDavid Šubrt

Ještě k minulému dotazu by se hodilo přidat, že je mi 15 let.

AirsoftGuns: Námi prodávané zbraně spadají do kat. D, které jsou prodejné osobám starším 18 let. Potencionální nákup tedy řešte přes svoje zákonné zástupce.


23.10.2020 Věk

David ŠubrtDavid Šubrt

Dobrý den. Mám otázku, můj bratranec miluje Airsoft, tak jsem mu chtěl koupit k Vánocům pistolku, abych mu udělal radost. Šlo by, abych to koupil na poště a potom mu to na Vánoce předal nebo mi to neprodají?

AirsoftGuns: Námi prodávané zbraně spadají do kat. D, které jsou prodejné osobám starším 18 let. Potencionální nákup tedy řešte přes svoje zákonné zástupce.


16.07.2020 Zlomená spošt

Oliver SchwarzOliver Schwarz

Dobrý den, před roken jsem zde zakoupil manuální pistoli HK USP tokio marui a při jedné hře jsem si o roh při běhu zlomil spošt. Tak se chchi zeptata jestli se to dá opravit a za kolik KČ by to bylo? Děkuji

AirsoftGuns: Tento náhradní díl na manuální USP bohužel nemáme.


16.05.2020 SR16-E3 URX3 12,5"

Matyáš MatějkaMatyáš Matějka

Dobrý den, mám takový problém, zakoupil jsem si zbran SR16-E3 URX3 12,5" , není z vaší prodejny ale je podobná zbrani KAC SR-15, nylon, pažba Emod, Black, Cyma, CM.612. Mám problém s tim že se mi přední část zbraně a hlaven viklá. Přesnost a všechno v pořádku jen když ji vezmu za přední část a trochu pootočím tak se otočí hlaven a i ta přední část. Byl bych rád za odpověd nevím co s tim mám dělat. Děkuji

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude povolený aretační šroub. Takže dotáhnout a případně podlepit.


08.02.2020 M4 CQB, MOE Magpul PTS, TAN, A&K - Předpažbí

Tomáš DorazilTomáš Dorazil

Dobrý den, koupil jsem si tuhle M4 a chtěl bych se zeptat, zda-li je možné odinstalovat přední ironsight kvůli výměně předpažbí, nechci se v tom hrabt dokud nebudu mít jístotu že to opravdu je možné. Děkuji TD

AirsoftGuns: Ano, přední pevné mířidlo lze v případě nutnosti demontovat.


17.12.2019 baterie

jakub Marekjakub Marek

chtěl bych se zeptat kolimator na zbran M4 URX3 CQB, kolimátor, Black, Cyma, CM.002-A sou jake baterie do kolimatoru sou ? nabiječka co je Součástí balení je na baterii Akumulátor VB Large 9,6V, 1800 mAh, VB Power A Akumulátor VB Mini 9,6V, 1600 mAh, VB Power.Chtěl sem se zeptat jak dlouho vydrží baterka a jak dlouho se nabiji Děkuji

AirsoftGuns: Eotech XPS  používá CR123A s napětím 3V. Nabíječka v balení má malý konekter, takže akumulátor Large 1800mAh bez redukce nepřipojíte. Navíc je baterie pro danou zbraň celkově velká. Nabíjení plně vybité baterie 1600 mAh bude trvat cca 6hod. Následná výdrž cca 1500 ran v doporučené teplotě.


Novinky a slevy emailem