Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

30.03.2021 vyber

Adam JeptiskaAdam Jeptiska

Zdravim chcel by som si kupit tuto zbran https://www.airsoftguns.sk/hi-capa-5-1-aep-black-cyma-cm-128 viete mi ju nejak ohodnotit plusy a minusy ci sa to oplati? dakujem

AirsoftGuns: CM.128 je prakticky stejná, jako ostatní AEP značky Cyma. Hlavní výhodou je nízká cena celého setu a delší zásobník s větší kapacitou. Zda se vyplatí, musíte posoudit vy sám. Pokud požadujete kvalitnější AEP lze doporučit značku Tokyo Marui. Za vyšší cenu dostanete lepší kvalitu, přesnost střelby i životnost.


30.03.2021 problem

Adam JeptiskaAdam Jeptiska

Zdravim mam problem s jednou pistolou jedna sa o model SPORT 106 DT a doteraz to krasne strielalo, je to nova zbran a ked chcem ist strielat tak si to gulicky vezme ale ked stlacim spust nic nevystreli viete mi prosim pekne poradit je to nova zbran a bola celkom draha nechcem to nejako menit, dakujem

AirsoftGuns: Pokud je to manuální verze, tak pravděpodobně bude problém se záchytem pístku (pokud se pružina nestlačí) nebo prasklé táhlo od spouště. Daný model pistole s ohledem na její velkou poruchovost již neprodáváme/nedovážíme, takže doporučujeme kontaktovat přímo prodejce u kterého jste si zbraň koupil (obzvlášť pokud je nová jak píšete).


10.02.2021 Airsoft m1873 manuální

Tomáš MarekTomáš Marek

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli máte nějaký tip na manuální m1873 za rozumnou cenu?

AirsoftGuns: Tento model nejsme schopni bohužel sehnat.


10.01.2021 Naskladnění dílů

Michal ĎurecMichal Ďurec

Dobrý den měl bych dotaz, kdy naskladnite spoustovy mechanismus iron pro vsr dekuji

AirsoftGuns: Naskladnění potrvá bohužel ještě několik měsíců. Při výrobě jsme závislí i na subdodavatelích a v teto době se to vše děsně prodlužuje.


06.12.2020 Seřízení zbraně

Vojtěch ZemekVojtěch Zemek

Dobrý den, jsem absolutní nováček, ale koupil jsem si zbraň od Lancer Tactical a to M4 CQBR (LT-02 series). Potřeboval bych ji zastřílet. Zatím mohu pouze v bytě, s max. vzdáleností terče 10 m. Na 5,5 m mi zbraň (s kovovými mířidly) střílí 4,5 cm doprava a 8,5 cm dolů (rozptyl víčko od mlíka, ze tří střeleb po 3 nábojích, ve stoje). Chtěl bych při vzdálenosti 30 m trefovat místo kam mířím. Je tedy, prosím, podstřel? 8,5 cm na 5,5 m optimální? Lze na 10 m seřídit hop up? Jak to mám nejlépe udělat (počkat na ven)? Mohu jeho lepším nastavením ovlivnit i směrovou nepřesnost? Případně, jak bych měl upravit mířidla nebo co mi doporučujete. Uvažuji i o pozdějším dokoupení kolimátoru na tuto zbraň, ale nejdříve bych seřídil železná mířidla. Budu velice rád i za jakoukoli radu do začátku. Moc děkuji a přeji hezký den.

AirsoftGuns: Hop-up se projeví, až na větší vzdálenost, takže nastřelovat v bytě je problém. Určitě běžte někam ven při bezvětří. Seřiďte si hop-up s používaným střelivem na vyhovující trajektorii a pak mířidla na konkrétní a nejvíce využívanou vzdálenost.


26.10.2020 Věk

David ŠubrtDavid Šubrt

Ještě k minulému dotazu by se hodilo přidat, že je mi 15 let.

AirsoftGuns: Námi prodávané zbraně spadají do kat. D, které jsou prodejné osobám starším 18 let. Potencionální nákup tedy řešte přes svoje zákonné zástupce.


23.10.2020 Věk

David ŠubrtDavid Šubrt

Dobrý den. Mám otázku, můj bratranec miluje Airsoft, tak jsem mu chtěl koupit k Vánocům pistolku, abych mu udělal radost. Šlo by, abych to koupil na poště a potom mu to na Vánoce předal nebo mi to neprodají?

AirsoftGuns: Námi prodávané zbraně spadají do kat. D, které jsou prodejné osobám starším 18 let. Potencionální nákup tedy řešte přes svoje zákonné zástupce.


16.07.2020 Zlomená spošt

Oliver SchwarzOliver Schwarz

Dobrý den, před roken jsem zde zakoupil manuální pistoli HK USP tokio marui a při jedné hře jsem si o roh při běhu zlomil spošt. Tak se chchi zeptata jestli se to dá opravit a za kolik KČ by to bylo? Děkuji

AirsoftGuns: Tento náhradní díl na manuální USP bohužel nemáme.


Novinky a slevy emailem