AirsoftGuns

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

26.12.2020 MP7 AEP, Well, R4

Veronika PokornáVeronika Pokorná

Dobrý den, zakoupila jsem u Vás zbraň MP7 a včera jsme ji vyzkoušeli. Používali jsme kuličky zakoupené taktéž u Vás a to vše fakturou FV2007414. Asi při padesáté vystřelené kuličce se kulička zasekla ve zbrani a nejde ji vystřelit. Prosím o radu, jak postupovat, aby zbraň byla i nadále funkční. A to možno nejen v záruční době. Děkuji za odpověď Veronika Pokorná

AirsoftGuns: Vzniklá situace nás velice mrzí. V domácích podmínkách můžete zkusit povolit hop-up a druhou stranou zkoseného vytěráku kuličku vyšťouchnout zpět do zásobníkové šachty (zásobník musí být venku). Pokud toto nepomůže, doporučujeme zaslat zpět na reklamaci/opravu.


12.12.2020 Patrik Roller

Patrik RollerPatrik Roller

https://www.airsoftguns.cz/m4-cqb-moe-magpul-pts-tan-a-k šlabydát ktéto zbrani dát pružina m130 nebo m140 bez jaké kolif úpravy zevnitř předem děkuju za odpověď

AirsoftGuns: Na základní díly ve zbrani jsou pružiny moc silné. Určitě je dobré vyměnit min. píst, vzduchotechniku, instalovat MOS FET. Dle akumulátoru a reálné tuhosti pružiny pak volit jiný převod kol, nebo silnější motorek.


20.11.2020 Zásilka

Lukáš RosíkLukáš Rosík

Dobrý den, chci se zeptat jestli byste nemohli zrušit moji zásilku. Dneska jste ji předali dopravci, ale já jsem si to rozmyslel, omlouvám se. Tak prosím o zrušení, dekuji Rosík.

AirsoftGuns: Pokud je zásilka odeslána a o zboží již nemáte zájem, tak jí nepřebírejte. Poté dostanete do emailu instrukce k uhrazení vzniklých nákladů na přepravu.


21.10.2020 SR-13D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB13D

Lukas StrelecLukas Strelec

Dobry den da se koupit samostatna pačka natahování na pravou stranu na zdraň: SR-13D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB13D

AirsoftGuns: Samostatný díl pro tuto pušku bohužel nemáme.


11.10.2020 M4

Patrik RollerPatrik Roller

Dobrý den prosím vás kolik by stálo převedení kabelů do pažby m4 předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Ideální by bylo instalovat s novou kabeláží i MOS FET spínací sadu. MOS FET sada 400 Kč +363 instalace/práce.


21.09.2020 G36C

Patrik SynekPatrik Synek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda bude někdy zbraň G36C, 130 m/s, Cyma, CM.003 na skladě. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V nadcházejícím půlroce tato G36C nebude, aktuálně máme skladem ještě G36C (CM.011).


25.08.2020 M1 Garand

Štěpán VoříšekŠtěpán Voříšek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude M1 Garand A&K na skladě a jestli budete nabízet i variantu se zásobníkem na 40BB. Děkuji

AirsoftGuns: Do konce roku Garandy od A&K bohužel nebudou. Informace o jiném zásobníku zatím nemáme.


20.07.2020 HI-CAPA 5.1 závada

Alan BouškaAlan Bouška

Dobrý den, několik měsíců zpět se naskytla u mé nově zakoupené HI-CAPA 5.1 závada, pistole se po jednom výstřelu zasekne, abych znovu mohl vystřelit, musím jí manuálně odseknout. Na reklamaci jsem doteď nenašel čas, doufám, že to při reklamaci nebude vadit, protože je zbraň stále v záruce.

AirsoftGuns: V první řadě doporučujeme vyčistit a promazat: https://www.youtube.com/watch?v=RgetFx6haoU Pokud nepomůže, zašlete k nám.


Novinky a slevy emailem