AirsoftGuns

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

28.03.2020 První airsoft zbraň

Adam JemelíkAdam Jemelík

Dobrý den, začínám s airsoftem a jako první zbraň bych si chtěl pořídit m4a1 od firmy APS jedná se o celokovové provedení. Chci vědět jestli je to dobrá volba, klady a zápory této zbraně, a poměr cena/kvalita. Předem děkuju.

AirsoftGuns: Z důvodu větší atypičnosti vnitřku APS zbraně již nedovážíme. První generace nebyly ani moc spolehlivé. Více informací v komentářích u APS zbraní v naší nabídce. V podobné cenové relaci je podle nás lepší pořídit celokov značky CYMA. Vnitřek CYMA využívá obdobné tolerance dílů jako značkový výrobci, což právě o APS nelze napsat.


21.03.2020 Zbraň

zdeněk syselzdeněk sysel

´Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte co se mi děje se zbraní . Jde to takhle : jdeme si zastřílet tak 40 min v pohodě ,ale potom zásobník natočím zase na max. a vystřelím tak 3 kuličky a nestřílí a můžu znovu točit :/ kuličky mám nevím čím to je :/

AirsoftGuns: O jakou jde zbraň? To že nestřílí, tak dělá běžný zvuk a pouze nelítají kuličky? Nebo nedělá ani zvuk výstřelu? Zásobník po vytažení ze zbraně tlačí kuličky dostatečně? Z Vašeho popisu toho bohužel není moc jasné. Doporučujeme zavolat na naší infolinku, kde Vám zkusíme poradit a lépe odhadnou příčinu.


19.02.2020 AW 338 CO2 Black

Ondřej BeznoskaOndřej Beznoska

Mohl bych se zeptat zdali je možná k AW 338 CO2 Black dokoupit zásobník, pošlete mi prosím odkaz

AirsoftGuns: K této pušce náhradní zásobníky nemáme, výrobce je nenabízí ani v ceníku.


30.01.2020 hi-capa 5.1 typ M gbb we

Patrik DědinaPatrik Dědina

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy by mohla být na skladě hi-capa 5.1 typ M od firmy WE?

AirsoftGuns: Zboží od WE nejdřív za 3-4 měsíce. Aktuálně máme 5.1 typ R.


27.01.2020 Objednávka

lukáš pavlačíklukáš pavlačík

Dobrý, den nedávno jsem si u vás obědnal ale potřebuji aby to přišlo až 10.2.2020 kvůli synovy protože má narozeniny

AirsoftGuns: Děkujeme za objednávku. Expedice je pozastavena tak, aby došlo k doručení v pondělí 10.2.2020


11.01.2020 Problém s objednávkou

Ondřej ČajkaOndřej Čajka

Dobrý den chci se omluvit za špatné uvedení platby u objednávky jestli to nemůžu zrušit

AirsoftGuns: Ohledně Vaších objednávek Vás budeme v pondělí telefonicky kontaktovat, aby se vše dopřesnilo a uvedlo na pravou míru.


03.01.2020 Jakub Drnec

Jakub DrnecJakub Drnec

Dobrý den, chci se zeptat čekám na ochrannou masku už dlouhou dobu, tak sem vám psal na email i volal nikdo to však nebere.

AirsoftGuns: Mezi svátky bylo zavřeno a expedice neprobíhala, pak byla inventura. Většina objednávek by měla být doručena v první polovině druhého týdnu v lednu. Za zdržení se omlouváme. V případě dalších dotazů se můžete obrátit na infolinku nebo příslušný email.


08.12.2019 Nemohu vyhledat poštu

Donald ZáhoraDonald Záhora

Dobrej když žádám adresu 40721 pošty nic mi to nenajde, nevidim důvod proc bych měl platit za poštu a ještě pak jet pro to někam mimo svoje věští děkuji.

AirsoftGuns: Pokud požadovanou poštu Eshop nenabízí v registru, zvolte prosím nějakou nejbližší a požadavek na doručovací poštu s konkrétním PSČ uveďte prosím do poznámky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.


Novinky a slevy emailem

fake rolex