AirsoftGuns

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

21.11.2021 Reklamace AEG zbraně

Vít PobuckýVít Pobucký

Dobrý den, 4.11.2021 jsem si na vašem e-shopu zakoupil zbraň CZ Scorpion EVO 3 A1, M130, ASG. Odehrál jsem s ní pouze 30 min. Zbraň střílí výborně ve ve všech režimech střelby. Avšak po zmeření chronometrem úsťové rochlosti nastal problém. Chronometr mi na akci naměřil pouze 60m/s s kuličkami 0,28g. Do zbraně nebylo nijak zasahováno, chronometr funguje tak jak má. Hop-up gumičku jsem uplně uvolnil aby měla kulička volný průchod ze zbraně. Zbraň mám již zabalenou, veškeré komponenty včetně jednoho zásobníku. Je nachystaná odelat k vám na reklamaci (servis). Žádám vás prosím o seznámením s postupem reklamací. Předem děkuji za odpověď, Vít Pobucký

AirsoftGuns: Byl správně nastavený chronograf obsluhou? Kolik se naměřilo s 0,20g, nebo jaká byla energie v J?. Pokles na 0,28g je to velký. Při tak nízkém výkonu by se i rapidně snížil dostřel (na úroveň krátkých pistolí) a viditelně by se snížila rychlost kuličky (rozeznatelné okem). Pokud zbraň kuličky střílí pomaleji, než nová po vybalení z krabice, tak by bylo dobré řešit. Nejlépe dovést, nebo zaslat k nám na kontrolu/reklamaci.


23.07.2021 Zařizování a pladba

Jiří KortusJiří Kortus

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na 2 otázky : Jak dlouho trvá vyřizování objednávky u vás, protože čekám už druhý den na vyřízení objednávky a druhá jak mám poznat, jestli vám došli peníze převodem za objednávku Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Dobírkové objednávky vyřizujeme prakticky obratem. U bankovních převodů se čeká cca 2 pracovní dny na systémové zpracování a vygenerovaný výpis z banky. O odeslání objednávky budete informován Eshopem, stejně tak Vám následně přijde email od Vámi zvoleného přepravce. V případě dalších dotazů či nesrovnalostí Vám doporučujeme volat na infolinku nebo napsat email. Děkujeme za pochopení.


18.07.2021 zboží

Gabriel KoromházGabriel Koromház

Dobrý den, sháním zasobník pro M24 RAS, Black, dvojnožka, optika, Well, MB4411D. Nemohu ho nikde dohledat. Předem děkuji za radu,kde by mohl být dostupný a zda li ho vůbec naskladníte. s pozdravem Gabriel Koromház

AirsoftGuns: Tento zásobník bohužel skladem nemáme. Zboží značky Well do konce roku nebude.


06.07.2021 dotaz

Martin VaněkMartin Vaněk

jak přidám hodnocení !!!!!!

AirsoftGuns: Hodnotit lze pouze zakoupené produkty po zaslání dotazníku na Váš email. V opačném případě lze napsat komentář, který může být nápomocen dalším budoucím majitelům daného zboží.


03.06.2021 Dotaz ohledně naskladnění

Dominik BrabecDominik Brabec

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat kdy bude naskladněno zboží ( AK-74 RIS Tactical, ocel, Cyma, CM.048A ). O koupi elektrické zbraně přemýšlím už delší dobu a tato zbraň se mi velice zalíbila. Předem děkuji za odpověď, Přeji hezký zbytek dne.

AirsoftGuns: Pokud se zadaří, tak nedostupné zbraně značky Cyma naskladníme koncem roku.


09.05.2021 Mp5

René ProkešRené Prokeš

Dobrý den, potřeboval bych poradit mám Mp5 sd6 (cm-041sd6) a chtěl by si jipředělat aby tam nebyl ten tlumič jen na pojistku ale na závit, objednal jsem si aji předpažbí skrze spodní RIS listů, ale nikde nemohu najít vnější hlaveň nebo přední mířidlo na které bych mohl zasroubit tlumič, popřípadě kdyby to šlo udělat jinak. Děkuji za rady

AirsoftGuns: Vhodné díly na přestavbu SD6 na klasickou MP5 nemáme. Pomoci by mohlo třeba toto: https://www.airsoftguns.cz/kovovy-set-predku-pro-mp5-classic-army ale nevíme jak to půjde na Vaše Cyma tělo. Podlé nás je lepší zbraň vyměnit či prodat a pořídit Vámi požadovaný typ. Bude to ve výsledku levnější a bez starostí s přestavbou.


08.05.2021 Power Custom HK416

František ŠťasnnýFrantišek Šťasnný

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda bude ještě na prodej --> https://www.airsoftguns.cz/power-custom-hk416-baterie-v-trnu-160-m-s-airsoftguns-by-801-bi-8001m?_fid=cscr Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Do konce roku nebudou zbraně, takže bohužel nebude možné Custom sestavit. Pokud si dodáte nebo vyberete jinou komaptibilní HK416 nebo M4/M16 jsme schopni poskládat obdobný upgrade.


19.04.2021 Kadence

Martin RiedlMartin Riedl

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jde nějak upravit kadence na airsoft zbrani konkrétně na Fn Fal. děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Pokud zbraň nemá ECU, která umožňuje uživatelskou regulaci kadence, tak další možností (bez zásahu do zbraně) je vhodný akumulátor o jiném napětí. Šetrnějším řešením je pak dle konkrétního požadavku změna ve vnitřní konfiguraci tzn. tuhost pružiny, převod kol, typ motorku,...


Novinky a slevy emailem