M870 Sawed off, A&K, 8870

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M870 Sawed off [8870].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 620 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M870 Sawed off [8870]. Celokovová brokovnice se zkrácenou pažbou a hlavní. Zbraň má kovová očka na popruh a snadno regulovatelný Hop-Up. Součástí balení je vytěrák a kovový zásobník na 40 BB.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 230 mm
Délka zbraně 560 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,02 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/jednotlivě
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 40 BB

Komentáře k produktu

01.11.2021 Naskladnění

Jakub FilípekJakub Filípek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy budete tuhle zbraň naskladňovat? Děkuji.

AirsoftGuns: V nadcházejících měsících nemáme naskladnění této značky bohužel potvrzeno.


22.04.2018 hate

Dagmar ŠtembírkováDagmar Štembírková

nekupujte si zasekává se a je ůplně k ničemu

AirsoftGuns: U všech manuálně nabíjených modelů je velice důležité pravidlo jedno celé natažení=1 výtřel (viz návod k použití). U pumpovacích brokovnic platí to samé. Pokud se toto nedodrží, tak již krátkým natažením vnikne do komory zbraně kulička, ale píst se nenatáhne a nepůjde vystřelit. Pokud se natažení opakuje s vloženým zásobníkem, nabije se další kulička, která již uvnitř nemusí mít místo. Ta se pak může uvnitř seknout nebo zdeformovat nabíjecí části zbraně. Toto je velice častý problém hlavně u mladších střelců, kteří nemají dostatek síly...


13.02.2018 :)

Josef ŠtvánJosef Štván

Kdy bude zase naskladněná??

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude nejdřív za cca 1-2 měsíce. Také jde o to, zda bude v době odeslání kontejneru konkrétní typ skladem u výrobce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete i lepší alternativy této brokovnice.


17.08.2017 Balení!

Tomáš DankoTomáš Danko

Chtěl bych se zeptat se zeptat jestli má být v balení kuličky? Teď mi zbraň došla domů a kuličky tam nejsou :/ a životnost zbraně je jaká? nechci aby se mi po pár výstřelech urvala spoušť :/

AirsoftGuns: Životnost těchto modelů M870 od A&K odpovídá ceně a kvalitě zpracování, takže je na nejnižší úrovni viz dodaný návod k použití. Pokud Vám kuličky nepřišly, tak v balení nejsou. Ke každé zbrani doporučujeme dokoupit balíček vhodného střeliva.


10.07.2017 Dostupnost

Jakub ŠuranskýJakub Šuranský

Dobrý den, kdy plánujete naskladnění této zbraně? Předem Děkuji.

AirsoftGuns: Naskladnění zboží A&K očekáváme pravděpodobně v druhé polovině srpna. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné i lepší brokovnice.


08.07.2017 Naskladnění

Matěj KřístekMatěj Křístek

Dobrý den, kdy plánujete naskladnění této brokovnice?

AirsoftGuns: Naskladnění zboží A&K očekáváme pravděpodobně v druhé polovině srpna. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné i lepší brokovnice.


30.04.2017 životnost

Tomáš ŘičářTomáš Řičář

Zdravím Vás. Mám dotaz, zda byste mohli Vy sami vyrobit namáhané díly z kvalitních materiálů např. z oceli (nemám možnost to udělat sám) . Vím, že by se několikanásobně zvýšila cena, ale jsem ochoten ji zaplatit, protože potřebuji manuální záložku, na kterou se mohu opravdu spolenout a tato brokovnice se mi opravdu líbí.

AirsoftGuns: Při opravách se v servisu nějaké díly nahrazovali, ale do nové zbraně žádné zesílení neplánujeme.


12.12.2016 dostunost

Lukáš HlavatýLukáš Hlavatý
Dobrý den, kdy plánujete objednat další zásilku této zbraně.

AirsoftGuns: Nějaké zboží naskladníme během ledna.

Avatar
Miroslav Šudoma, 26. 02. 2015

Slušná brokovnice,vhodná jako záložka nebo hlavní zbraň na CQB,velice slušný výkon už v základu z fabriky,výhoda je zásobník na 40 ran a možnost mířit celou zbraní.

Avatar
Michal Uhlík, 07. 09. 2015

Avatar
Michal Bauer, 16. 03. 2016

Zbraň jsem si pořídil pro účely tréninku taktiky v uzavřených prostorech, kdy se většinu času nestřílelo. Je to bytelná kovová zbraň, ze který nic neupadlo ani když se o ní přetahovali dva chlapi. Ohledně střelby, doma jsem z ní vytřílel cca 250 kuliček naprosto bez problémů, nabíjení překvapivě snadný, přesnost dobrá (na 12 metrů není problém trefovat 15x15 cm). V samotné akci se ale ukázala jako vysoce nespolehlivá, kdy jsem měl občas problémy s nabíjením (potřeba vyndat zásobník) a vypadáváním nabité kuličky z hlavně. Po akci jsem zbraň doma kontoloval a vše fungovalo bez problémů. Je možné, že se na spolehlivosti podepsalo chladné zimní počasí (cca 5°C) a prašné prostředí. (Ne)spolehlivost mě dost zklamala (manuál jsem volil hlavně kvůli vidině spolehlivosti), proto hodnotím průměrně.

Avatar
Roman Schindler, 11. 05. 2016

Avatar
josef laufka, 25. 11. 2017

Výborná a kvalitní mašina

Avatar
STAHLGRUBER - Jiří Dolanský, 18. 12. 2017

Avatar
Miloslav Šťastný, 17. 02. 2018

Festovní zbraň, solidní zpracování

Avatar
Aleš Němeček, 26. 04. 2018

Avatar
Vítězslav Staufčík, 09. 09. 2018

Je to krásný kus zeleza, střelba taky super. Sice nemá mušku, ale i tak se dá na 10m střílet do terče. Občas mě jen zlobí zasouvání zásobníku, musí se zasouvat opravdu přesně a chce to určitý grif.

Avatar
Filip Štrunc, 10. 12. 2018

Krásné zpracování, skvělá střelba, velice realistická... Zbraň mám jako sekundarku a jsem maximálně spokojen, střelba od pasu na cca 10m od oka 15-17m není problém trefit cíl 50x50cm Kapacita zásobníku je super ale musí se zasouvat přesně jinak se nedocvakne Váha 2kg Trochu z tuha se nabíjí ale to je jasný s ohledem na její sílu...

Avatar
Petr Votroubek, 15. 07. 2019

Novinky a slevy emailem