Kuličková ložiska 9 mm, velké kuličky, AirsoftGuns

Precizní kuličková ložiska 9 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

390 Kč s DPH

Precizní kuličková ložiska 9 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření. Většina levných čínských ložisek toto bohužel nesplňuje, a proto jsme se rozhodli zařadit do prodeje právě tyto špičkové výrobky přímo z Japonska.

Využili jsme našich mnohaletých zkušeností s upgradem zbraní a zúročili jsme tak znalosti nabité během práce na desetitisících servisních zakázkách. Vytvořili jsme novou produktovou řadu s označením AirsoftGuns Custom Parts, ve které naleznete ty nejlepší díly pro upgrade airsoft zbraní.

Tato kuličková ložiska zaručují naprosto hladký chod s minimálním třením a nízkou hlučnost. Díky lehkému otáčení osiček převodových kol se snižuje odpor kladený elektromotorku a ten pak může celý svůj krouticí moment věnovat přímo na stlačení pružiny do pístu. Po výměně ložisek za kvalitní, dochází ke znatelnému zvýšení kadence a šetření spotřeby akumulátoru.

Komentáře k produktu

14.12.2016 Vůle

Petr FloryčekPetr Floryček
Jaké jsou vůle vnitnřího prstence tohoto ložiska? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Zatím jsme neregistrovali nic, co by se dalo změřit. Ložiska velice často instalujeme do CNC mechaboxů na poměrně silné pružiny a zatím veliká spokojenost. I proto jsme se rozhodli tyto původně servisní díly zařadit do běžné nabídky Eshopu. Doporučujeme objednat a otestovat.

Novinky a slevy emailem