Kuličková ložiska 8 mm, velké kuličky, AirsoftGuns

Precizní kuličková ložiska 8 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

390 Kč s DPH

Precizní kuličková ložiska 8 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření. Většina levných čínských ložisek toto bohužel nesplňuje, a proto jsme se rozhodli zařadit do prodeje právě tyto špičkové výrobky přímo z Japonska.

Využili jsme našich mnohaletých zkušeností s upgradem zbraní a zúročili jsme tak znalosti nabité během práce na desetitisících servisních zakázkách. Vytvořili jsme novou produktovou řadu s označením AirsoftGuns Custom Parts, ve které naleznete ty nejlepší díly pro upgrade airsoft zbraní.

Tato kuličková ložiska zaručují naprosto hladký chod s minimálním třením a nízkou hlučnost. Díky lehkému otáčení osiček převodových kol se snižuje odpor kladený elektromotorku a ten pak může celý svůj krouticí moment věnovat přímo na stlačení pružiny do pístu. Po výměně ložisek za kvalitní, dochází ke znatelnému zvýšení kadence a šetření spotřeby akumulátoru.

Komentáře k produktu

02.07.2018 dotaz

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka

Dobrý den,jak sylnou pružinu mohu použít na těchto ložiskách?Chci upgradovat na na pružinu M150.

AirsoftGuns: Tyto ložiska na pružinu M150 dáváme v servisu celkem běžně.


Avatar
Jiří Oreský, 11. 01. 2017

Avatar
Luboš Jan, 27. 09. 2020

Avatar
Petr Šulc, 25. 10. 2022

kvalitně zpracovaná ložiska

Novinky a slevy emailem