Kuličková ložiska 7 mm, velké kuličky, AirsoftGuns

Precizní kuličková ložiska 7 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

390 Kč s DPH

Precizní kuličková ložiska 7 mm japonské kvality ze série AirsoftGuns Custom Parts. Ideální pro nahrazení základních kluzných pouzder při upgrade zbraně. Pro celkovou pevnost a odolnost valivých ložisek je důležitá velikost samotných kuliček a správně řešené zapouzdření. Většina levných čínských ložisek toto bohužel nesplňuje, a proto jsme se rozhodli zařadit do prodeje právě tyto špičkové výrobky přímo z Japonska.

Využili jsme našich mnohaletých zkušeností s upgradem zbraní a zúročili jsme tak znalosti nabité během práce na desetitisících servisních zakázkách. Vytvořili jsme novou produktovou řadu s označením AirsoftGuns Custom Parts, ve které naleznete ty nejlepší díly pro upgrade airsoft zbraní.

Tato kuličková ložiska zaručují naprosto hladký chod s minimálním třením a nízkou hlučnost. Díky lehkému otáčení osiček převodových kol se snižuje odpor kladený elektromotorku a ten pak může celý svůj krouticí moment věnovat přímo na stlačení pružiny do pístu. Po výměně ložisek za kvalitní, dochází ke znatelnému zvýšení kadence a šetření spotřeby akumulátoru.

Komentáře k produktu

03.01.2017 Dotaz

René VilášekRené Vilášek
Ahoj, jak silnou pružinu můžu na tyto ložiska použít ? Na ty kuličkové od SHS se prý dává max 120.

AirsoftGuns: Dle zkušeností dáváme i na M150 a drží, je však jasné že nevydrží věčně. Pokud chcete mít jistotu, dejte si kluzná pouzdra.

Avatar
Maroš Hrabko, 10. 04. 2017

Nepasuju mi sú tenké hoc mám 7 MM mechabox musel by som použiť veľa podloziek ktoré som nemal, takže neviem posúdiť ale spracovanie 5 hviezdičiek

Novinky a slevy emailem