Kompletní mechabox v. 2, M16, 150 m/s, zadní vývod, AirsoftGuns

Profesionálně sestavený kompletní mechabox v. 2 pro zbraně typu M16 s výkonem až 150 m/s. Zesílený mechabox je určen pro zbraně série M16/M4/M15 s hlavní delší než 400 mm a zadním vývodem kabelů do pažby. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné sestavení věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 490 Kč s DPH

Profesionálně sestavený kompletní mechabox v. 2 pro zbraně typu M16 s výkonem až 150 m/s. Zesílený mechabox je určen pro zbraně série M16/M4/M15 s hlavní delší než 400 mm a zadním vývodem kabelů do pažby. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné sestavení věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Mechabox byl osazen všemi nutnými součástkami s ohledem na dobrou životnost, celkovou funkci a nejlepší poměr cena/výkon. Z drtivé většiny se použily oblíbené díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M16
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm
SHS západka zpětného chodu - v. 2, 3

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Zesílený 7 mm mechabox v. 2 od SHS - (slitina ZnAl)
Zpožďovací vačka SHS
Ramínko podavače SHS - mech v. 2
Spoušť M16/M4
Přerušovač střelby v. 2
Mechanické zajištění spouště M16/M4
Kulisa přepínače pro M16/M4
SHS sada pružinek pro mechabox v. 2
Spínací kontakty SHS - mech v. 2
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Kovový zesílený skelet mechaboxu byl standardně opatřen rádiusy, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Mechabox je osazen pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice lze po správné výměně dosáhnout výkonu až 150 m/s. Instalaci doporučujeme zkušeným technikům nebo odborným servisům. V případě špatné a amatérské montáže nemusí být docíleno dobré souososti a následně může byt problém s výkonem nebo celkovou funkcí zbraně. Celý komplet je nadstandardně vybaven nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný.

Komentáře k produktu

19.11.2017 M4

Tomáš MěrkaTomáš Měrka

Dobrý Den. Bude tento mechabox pasovat do M4 od firmy APS ??

AirsoftGuns: Ano, i v M4 od APS bude po správné instalaci fungovat.


16.05.2016 Dobrý den

Ondřej AntošOndřej Antoš
chtěl bych se zeptat kdy bude skladem:?

AirsoftGuns: Za pár dní bude možná kompletace.

17.04.2016 Upgrade pre CM.009

Matej GomolaMatej Gomola
Dobrý deň,mám ohľadom produktu nasledovne otázky: 1. Je tento mechabox bez uprav možné osadiť do CM.009 ? 2. Namiesto M130, by som chcel namontovať aspoň M 140 ~150 od SHS, je potrebné niečo iné ešte meniť? 3. Aký by bol odporučaný motor pre vyššiu zátaž SHS/Systema(tork) ?

AirsoftGuns: Pro správnou funkci a usazení jsou úpravy nutné vždy. Se silnější pružinou je třeba počítat s rychlejším opotřebením a hlavně náporem na slitinový mechabox. Většinou postačuje motorek SHS, pokud chcete lepší, doporučujeme Ultimate U-30000. V tomto záleží i na typu akumulátoru.

31.10.2015 Konektor

Šimon PekárikŠimon Pekárik
Dobry den, prosim Vas da sa mechabox objednat aj s klasickym malym konektorom? Dakujem za odpoved.

AirsoftGuns: V případě zájmu lze osadit požadovaným konektorem či použít redukci.

24.08.2015 všechno možné

Jakub SlamaJakub Slama
Dobrý den chci se zeptat, když si koupím tuto sestavu příjde mi kompletně sestavený nebo na díly ? dále bych chtěl poradit jaký motorek se k tomu doporučuje a zda li by seděl do této zbraně (tento set) http://www.airsoftguns.cz/armalite-m15a4-rifle-new-version-classic-army bohužel mám ale ještě tu starší (předchozí) verzi Děkuji

AirsoftGuns: Mechabox příjde sestavený a lze vložit i do uvedené zbraně M16 od CA - pro správnou funkci se však nevyhnete potřebným úpravám. Pro provoz je ideální motorek SHS a akumulátor Large 9,6V nebo Li-Pol 11,1V.

09.07.2015 upgrade

Matej GomolaMatej Gomola
Dobrý deň uvažoval som nad upgrade, na M130 do : http://www.airsoftguns.cz/m4-pmc-2-verze-2014-ebb-classic-army spolu s http://www.airsoftguns.cz/nerezova-6-03-mm-hlaven-m16-510-mm-shs (mám tlmič) tento mechabox sa do danej zbrane zmesti bez uprav ?

AirsoftGuns: Úpravy jsou nutné vždy a všude :) Instalace takového upgrade vyžaduje určité vědomosti i technické zázemí.

18.06.2015 Dotaz

David KrejčíDavid Krejčí
chci se zeptat jestli by tento mechabox vydržel s použitím ''MBLOCK'' i pružinu M150 ??

AirsoftGuns: S MBlockem určitě dlouho ne :) Při správné montáži a dostatečném vzepření přes kovovou komoru v M4/M16 slitinový mechabox nějaký čas vydrží.

08.04.2015 re: dotaz

Roman MarimonRoman Marimon
Puvodni mechabox je v 90% stavu , neni praskly , zlomila se mi zapadka zpetneho chodu a lehce roztahla pouzdra a je problem mechabox slozit aby zapadka nevypadavala , po slozeni zapadka drzi

AirsoftGuns: Pak by byl podle nás vhodnější individuální upgrade do stávajícího mechaboxu.

Avatar
Matej Gomola, 18. 07. 2016

Tento produkt ma dobre diely, az na to ze kuliska prepínača streľby úplne nedesí a zatiaľ som nenašiel takú čo by bola dobra, takisto to podlož-kovanie je úplne zlé, celý mechabox chrčí a škrípe, absolútne nedoporučujem tento produkt pre hocikoho.

Novinky a slevy emailem